Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:15

"Mida?" küsis Jack, Isis'e küsimuse peale. Polnud mõistnud, mis teha. Poiss liikus aeglaselt kraanikausside poole, et mitte kuhugi otsa koperdada. No ei viitsinud tuld põlema panna. Lõpuks istus Jack maha, kuskile Isis'e kõrvale.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:18

"Mitu tableti, pool, üks, kaks?" selgitas Isis oma küsimust pöörates pilgu sinna, kust Jack tema eelduste kohaselt olema pidi, kuigi polnud eriti vahet. Oli liiga pime. Jack nagunii ei näinud kuhu Isis vaatas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:21

"Ee, üks," lausus Jack kohta, kus ta arvas, et Isis istub. Esialgu pidi ühest aitama küll.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:25

Isis noogutas, ning otsustas, et polnud mõtet pimeduses kobama hakkata, pillab veel tableti maha. Tüdruk võttis taskust võlukeppi ja pomises Lumos. Valgus ei olnud väga ere, kuid piisav, et tüdruk saaks näha Jack'i. "Palun." pomises ta poisile ibumetiini andes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:28

"Tänud," lausus Jack tabletti vastu võttes. "Sul ei ole enam halb olla?" küsis poiss püsti tõustes, et vett peale juua.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:29

Isis rapputas pead, ning jälgis Jack'i tegutsemist, otsustades see väike tuluke võlukeppi otsas alles jätta, see oli parem kui suurtuli ning etem kui pimedus. Vähemalt Isis'e arust.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:32

Jack istus tagasi maha, pannes silmad kinni. Tal polnud midagi selle vastu, et Isis'e võlukepi otsast tuli paistis. Tema lihtsalt eelistas pimedust. Parem oleks olnud, kui tablett kiiresti mõjunud oleks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:34

Isis asetas võlukeppi vaikselt maha, kus see edasi põles ning toetus siis vastu kraani all olevat seina. Tüdruk pani vaikides tabletti karbi tagasi kotti, ning jäi siis mõtlikult selle sisemust vaatama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyReede Sept 09 2011, 22:40

Jack avas siiski oma silmad, püüdes valgusega harjuda. Tema pilk libises Isis'ele ning tahtmatult pidi poiss muigama. "Mis riided sul veel seljas on?" küsis ta. Mingi jope ja töölisepüksid?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 10:39

Isis oli hetkeks unustanud, mis tal seljas oli, kuid Jack'i küsimus tuletas seda talle meelde. "Ee.. Riided?" pakkus ta "Aga ma ei tea kust need tulid." lisas ta siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:05

"Ahah," noogutas Jack, veidi kahtlane, et Isis ei teadnud kusohast ta oma riided saanud oli. "Igatahes kenad näevad välja," lausus ta pilkavalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:09

"Ma tänan." vastas Isis ninakalt, ning toppis oma kotti kuhugi joppi sisetaskusse.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:12

"Pole tänuväärt," lausus Jack lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:13

Isis pööritas kergelt silmi ning võttis siis maast võlukeppi, ning surus näppu selle otsale, hajutades nimoodi valgust, jälgis ta kuidas see ta sõrme all edasi kumas, ning ruumis õrna roosakas oranži valgust levitas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:14

"Sul on väga igav või?" küsis Jack, jälgides millega Isis tegeles.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:17

"Jah." vastas Isis viitsimatta oma vastust kuidagi ilustada. Tal oli si**aks igav, aga kuhugi mujale minna ta ei kavatsenud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:21

"Miks sa siis ikka veel siin oled?" küsis Jack mõistmatult. Pesuruumis vaevalt mingit huvitavat tegevust leiduks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:23

"Sest, ma ei taha ära minna, ja sina oled siin." vastas Isis ainiti oma võlukeppi valgusest kumavat näppu vaatates, seda korraks natuke kõrgemale tõstes, ning siis uuesti võlukeppi otsale vajutades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:24

"See on hea põhjus," arvas Jack sarkastiliselt, kuid ei puudutanud seda teemat enam. Isis võis teha, mis ise tahtis. Kui ta ei tahtnud ära minna, võis ta seal edasi olla.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:27

"Jah, parim mille peale ma tulin." nõustus Isis rahulikult ning tõstis siis näppu võlukepilt. "Nox." pomises ta hetkepärast tahtmatult muiates jälle, et tema perekonna nimi oli see lotis mis Lumosi tühistas. Kui võlukeppi ots kustus, lausus ta uue loitsu, ning hetkepärast käsutas ta oma hundist pratoonuse veidi kaugemale, et see ruumi liiga eretaks ei teeks. Valgus jäi hämaraks, kui patroonus ühe kraanikausi alla istus, ning Isis jäi seda mõtlikult vaatama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:28

"Nii on parem," nõustus Jack. Nüüd oli normaalne valgus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:30

Isis muigas kergelt. "Pea ei valuta enam?" küsis Is siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:37

Jack polnud vahepeal oma peavalule enam isegi mõelnud. "Mitte nii palju enam," lausus ta vastuseks. Igatahes oli nüüd parem olla.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:40

"Tore." arvas Isis lihtsalt, kätt oma patroonuse poole sirutades. Tüdruk oli juba unustanud, et too on kõigest valgus ning head mälestused ning torkas käe hundist läbi, kuid sellest polnud lugu. Vähemalt oli patroonus soe, ning ta oleks nagu käe päikse kätte torganud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 EmptyLaup Sept 10 2011, 16:47

"Jah," pomises Jack nõustudes. "Aga ma peaks siiski vist minema," lausus poiss mõne hetke pärast. Seal polnud niikuinii midagi teha ning vett ega kraanikaussi polnud samuti enam vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Mul on tõesti kõrini!
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: