Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:26

OT: Jack.

Isis looberdas, roomas, veeres ning tegi kõike muud pähe tulevat, kuid lõppuks jõudis ta siiski poiste pesuruumi. Tüdruk ise seda muidugi ei tuvastanud. Nigra pea valutas pööraselt, ning ülemine pool lekkis, saates tüdrukut okserajaga. Pesuruumi jõudes komberdas ta tänulikult ühte kabiini, mille ta hetkepärast kõige täiega täis ropsis. Enam-vähem ennast tühjaks öökinud roomas ta sealt uuesti välja ning lõi ukse enda järelt kinni. Neiu ajas ennast käigupealt püsti ning jõudis kraanikausini. Siiski ei suutnud ta püsti seista ning varises hetkepärast sinna samasse põlvili, hoides meeleheitlikult kinni kraanikausist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:34

Jack jalutas mööda koridori, peavalu oli pärast balli afterparty'l joodud alkoholist üsna hull. Poiss põikas sisse ühte poiste pesuruumi, et lihtsalt vett juua. Jack loivas kraanikausside juurde, kui märkas põrandal Isis't. "Tüdruk, sa ikka tead, et see on poiste pesuruum?" küsis Jack huvitult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:40

Isis pööras järsult pead häälesuunas ning emotsioonid lõid tal ülepea kokku kui ta Jack'i märkas, siiski suutis ta oma pööraselt valutava, peaks mingil määral selgena hoida. "Mul kama kelle pesuruum." kähistas Isis ning ajas ennast püsti, suunates kõik mis tast välja tulla tahtis ilusti kraanikaussi millest ta hetkepärast nina kirtsutades eemale tõmbus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:45

"Rõve," pomises Jack, pöörates pilgu Isis'e tegevuselt. Ta ise kummardus kraanikausi kohale vett jooma, et mitte äsja nähtust samuti ropsima hakata. "Sa jõid tõega palju," lausus Jack tuletades meelde balli afterparty't. Polnud siis ka ime, et Isis'el paha oli.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:48

"Kõigest kolm pudelit.." pomises Isis ning kuskilt, tüdruku joppe sügavustest prantsatas põrandale eriti kange likööri pudel. Isis ise avastas, alles siis mis tal seljas oli, ega tal enne polnud mahi vaatata, kust ta oma töölisepüksid ja joppet soetanud oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:53

"Siis jääd sa lihtsalt kergesti purju," oletas Jack, keeras kraani kinni ning istus samuti pesuruumi põrandale.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 20:54

"Nii, et siis nüüd oled sa Annie'ga koos?" küsis Isis tuimalt pead hõõrudes. See oli kõik mida ta öelda suutis, peavalu häiris tõsiselt kainet mõtlemist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:00

"Mina ei tea," kehitas Jack õlgu. Polnud just parim vastus, aga ikkagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:03

"Kes siis teab?" küsis Isis ning lükkas eemale likööri pudeli, mis põranda peal kahtlaseid ringe tegi, ja nende kaldus plaatide peal rahumeelselt edasi libises. "Mis seal afterparty'l üldse juhtus?" küsis ta siis, pilku pudelilt pööramatta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:09

Jack tõusis püsti ning võttis maast likööripudeli. Pohmelli sai ju ravida alkoholiga, ammu teada. Jack keeras pudelilt korgi ning võttis lonksu, misjärel ta taaskord kraanikausi äärde toetus ning suutäia välja sülitas."Vastik..," venitas Jack ning jõi uuesti vett peale. Seejärel keeras ta pudeli kraanikausi kohal tagurpidi, põhjaga ülespoole, jälgides kuidas pudeli sisu minema voolas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:12

"Tead? Seda mustika likööri oli ikka väga raske saada." lausus Isis pepsilt jälgides Jack'i tegutsemist. "Ja ma kavatsesin seda juua." lisas ta nagu võiks see midagi muuta, kuid loobus siis, ning viskas põrandale pikali, lootes ilmselt pohmakat välja magada, kuid peavalu oli liiga tugev.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:15

"See oli rõve," lausus Jack, viidates liköörile. "Kuidas sa said seda endale sisse ajada?" küsis ta, lootmata kuulda vastust. "Ja see on hea koht, kus ennast välja magada," lisas ta nagu muuseas, kui oli peeglist näinud, kuidas Isis ennast pikali viskas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:17

"Maitse asi." kommenteeris Isis silmad kinni Jack'i esimest lauset ning ignoreeris küsimust, temale liköör maitses. "Jah, see on selleks täpselt õige koht." nõustus ta siis uuesti silmi lahti tehes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:25

Jack oli pudeli tühjaks kallanud, selle ära loputanud ning siis prügikasti visanud. Seejärel istus ta taas põrandale, igaks juhuks kraanikausi kõrvale. "Ilusaid unenägusid siis," lausus Jack, tõusis püsti ning kõndis ukse juurde. Hetke pärast oli ta tule ära kustutanud, pesuruumis valitses seega pimedus. Ta ei kannatanud pohmelliga heledat valgust.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:27

"Ma ei jää magama." arvas Isis, ning pimedus lõi tüdruku veelpimedamaks, kui ta ennem valguse käes oli olnud. Siiski harjusid hundi silmad kiiresti sellega. "Ma tahad teada mis peol juhtus." pomises ta siis, hääl täieliku vastandina oma sõnadele, täiesti huvitu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:30

"Nii on parem, palun ära pane tuld põlema," kostus Jack'i pomin pesuruumi teisest otsast. "Miks see sind huvitab?" küsis Jack suvalise küsimuse, et ennast rääkimas hoida. Nii oli lihtsam mõtteid reaalsuses hoida ning mitte mõelda peavalule ja halvale enesetundele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:33

"Ei tulnud mõttessegi." lausus Isis nüüd pimeduses pesuruumi lage vahtides. "Sest ma ise mäletan, ainult seda osa, kus sa Annie't musitasid, seal ju juhtus ka midagi peale selle veel?" lausus ta lihtsalt, ning tõstis käed oimukohtade juurde, kus ta ringjaid liikutusi tegema hakkas, ning ilmselgelt peavalust lahti püüdis saada. Kes teab, äkki siis meenub midagi?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 21:36

"Ee, Annie põgenes, Logan ilmus ka sinna, sina kukkusid pikali või midagi sellist," oletas Jack. Kõik järve ääres juhtunu polnud kuigi selgelt meeles, ometi oli meenunud midagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyEsm Sept 05 2011, 23:31

"Logan?" küsis Isis ilmetult, Ty tulekut ja seda pikali kukkumise värki ta ei mäletanud, ja Annie põgenemist ka mitte, tema arust oli Ann lihtsalt metsa juurde koperdanud, aga oma viltuse nurga alt, pikali olles, ta ilmselt polnud õieti aru saanud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:18

"Tyler jah," lausus Jack, arvates et Isis pidas imelikuks, et ta poissi perekonnanime järgi oli kutsunud. "Aga ilmselt sa seda ei mäleta, sa olid juba siis täis," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:26

"Tõesti?" küsis Isis kerge uskumatusega. "No siis magasin ilmselt palju maha?" oletas ta. Midagi seoses laulmisega, meenus talle, kuid kes laulis, polnud tal aimugi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:34

"Mina ei tea," kehitas Jack õlgu. "Te tegite Syd'iga täielikku show'd seal, isegi kontsert oli olemas," jätkas Jack rääkimist. Ta jättis meelega mainimata, et tema oli tüdrukute kontserdi lõpetanud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:36

"Mis show'd siis?" päris Isis. "Oot, kontsert?" Isis ise küll midagi sellist ei mäletanud. "Mingi bänd andis?" oletas ta siis takka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:43

"Jaah," irvitas Jack. "Sina ja Sydney andsite, laulsite nii et vähe polnud," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. EmptyTeis Sept 06 2011, 19:45

Isis'el vajus hetkeks suu lahti, kuid ta pani selle siis uuesti kinni, ega see nüüd nii üllatav ka ei olnud. "Ja tegime sinna juurde totraid liikutusi, ning lõppetasime tõenäoliselt järves?" pakkus ta, tuimalt. Vestlus aitas vähemalt sellist asaja nagu peavalu unustada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. Empty

Tagasi üles Go down
 
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Mul on tõesti kõrini!
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: