Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Keelatud EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Keelatud EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Keelatud EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Keelatud EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Keelatud EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Keelatud EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Keelatud EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Keelatud EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Keelatud EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Keelatud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Keelatud   Keelatud EmptyKolm Juun 10 2015, 16:30

Keitlyn oli juba õhtul mõelnud, et täna öösel võiks üleval olla. Tüdruk otsustas põhjatorni minna. Ta jooksis treppidest üles ja jäi aknatest välja vaatama. Kell oli kaks öösel, kuid väljas oli ainult natuke hämar. Keity istus aknale ja lükkas jalad teiselepoole torni nii, et need jäid vabalt õhku rippuma. Õnneks tüdruk kõrgust ei kartnud.


OT: Luke Lockwood


Viimati muutis seda Keitlyn Dever (Nelj Juun 11 2015, 12:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 12:19

Tänane öö oli Luke poisi jaoks unetu. Kohe kuidagi ei tulnud tal und ning selle pärast plaaniski ta minna põhjatorni värsket õhku hingama. Äkki see toob une tagasi? Ian pani kiiresti endale mugu riided selga ning hiilis magamistoast välja. Polnud tarvis, et keegi teda märkaks.
Ilma ühegi sekelduseta jõudis ta torni juurde. Vaikselt hakkas ta torni treppist üles ronima, ei läinud kaua aega kuni ta üles jõudis. Üles saanud märkas Ian, et keegi oli juba seal. "Tere," lausus poiss ning kõndis ääreni. Sealt avanes ilus vaade ning hea tuule tõmme.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 12:46

OT: Sorry, et mu tekst alguses veidi segane oli, ma ajasin sind ühe teisega sassi, aga nüüd parandasin ära Very Happy

Tüdruk ehmatas, kui kuulis mingi poisi häält oma seljatagant. Ta pööras oma pea tema poole ning proovis aru saada, kellega tegemist oli. "Tere," naeratas Keitlyn, kui sai aru, et see üks Hufflepufflastest oli. Poiss oli talle juba mõnel eelmisel päeval silma jäänud. "Mis sind siis ka siia toob?" Uuris Keity ja otsis taskust välja paki suitsu. "Ma olen Keitlyn," lisas ta ning süütas suitsu.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 13:16

"Vabandust. Ma ei tahtnud sind ehmatada," lausus poiss, kui sai aru, et ehmatas neidist. Aga oli ka võimatu tüdrukut, mitte ehmatada. Punapea toetus äärele aga ei istunud sinna peale. "Ah, ma ei saanud magada," tõi poiss vabanduseks, miks ta siin oli,"aga ise?". Ian vaatas kuidas neidis suitsupaki taskust välja võttis. "Luke," ütles poiss naeratades. Kui Luke ei eksinud, siis Keitlyn oli vist punaste majas.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 13:31

"Eh, no ma vahepeal otsustan, et öösel võiks ka maja peal ringi käia ja täna sattusin ma siia," selgitas tüdruk poisile ja tõmbas suitsust ühe mahvi. "Tahad ka?" Küsis Keitlyn ja ulatas suitsupaki poisi poole. "Kuigi Hufflepufflased ei suitseta vist," muigas tüdruk. Luke oli üsna kena kutt ning talle meeldis teda natukene kiusata.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 14:08

"Sa oled siis kohe eriti unetu," lausus Ian kerge naeruga. Vähemalt polnud poiss ainuke, kes kannatas unetuse all. "Ikka," vastas poiss ja võttis ühe suitsu. Isegi kui ta ei joo eriti, siis ainuke asi millest on tal raske loobuda on suits. Sellest ei oska ta loobuda. "Ega ma pole nagu kõik mu majakaaslased," ütles ta vastu. Ian haaras neidiselt süütaja ning süütas enda sigareti.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 14:15

"Heh, no võib-olla," turtsatas tüdruk japistis suitsupaki tagasi taskusse, kui ka poiss endale ühe sigareti oli võtnud. "Tore siis," tõmbas tüdruk suitsust uue mahvi ja puhus tossu aknast välja, siis pööras oma pilgu tagasi Luke'i poole. "Sa käid vist kuuendas klassis või mis?"
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 14:22

"Tavaliselt arvatakse, et me,huffelpufflased,oleme alati sõbralikud, korralikud ja pailapsed. Aga see on vale," lausus poiss. Eks nad olid ikka ka viisakad aga osad olid rohkem rebel lapsed, kui teised. Ian lasi uue mahvi välja ja nautis suitsu. Ta pole seda juba päris kaua aega saanud. "Käin jah," tõdes poiss,"aga sa ise? Kui ma ei eksi siis sa oled Gryffendori ja käid 6.klassis?" pakkus poiss. Ian polnud päris kindel aga ta siiski arvas, et see on nii.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyNelj Juun 11 2015, 14:42

"Nii et sa oled siis rebel jah?" Naeris Keitlyn. "Jah ma olen Gryffindoris, aga viiendas," parandas tüdruk Luke'i. "Ma olen noorem, kui sa arvad, aga rohkem rebel kui sina," muigas ta ja tõmbas uue mahvi suitsust. "Sa julgeksid siit alla hüpata?" Küsis ta ja osutas käega aknast välja.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyLaup Juun 20 2015, 12:52

OT: Vabandust, et vastanud pole. See teema kuidagi läks meelest Very Happy

"Võib ka nii öelda," lausus poiss naeratades ning tõmbas uue mahvi. "Ups," sõnas poiss kui kuulsis, et on eksinud. Vahel ikka juhtub. "Oled sa ikka kindel?" küsis poiss kuigi arvas ka ise, et neidis võib olla rohkem rebel, kui tema. Luke vaatas sinnapoole ja mõtles. "Ma ei tea," vastas ta ausalt. Kui väga vaja oleks, eks ta siis hüppaks. "Sina?" küsis ta koheselt vastu.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyLaup Juun 20 2015, 13:02

"Ma olen täiega kindel," naeris Keity ja tõmbas uue mahvi, siis kustutas koni ja viskas selle aknast alla. "Sa ei julge öelda, et sa tegelikult kardaksid," muigas Keitlyn. "Muidugi," noogutas Keitlyn ja vaatas korraks veel sealt alla. "Ma ei karda surma saada," lisas ta veel.


OT: Pole hullu Very Happy
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyReede Juun 26 2015, 22:10

Luke naeratas ning tõmbas enda suitsu. Tal ei saanud see nii kiiresti otsa kui neiul. Aeglane suitsetaja, mis teha. "Ma ei sa öelda, et ma ei julgeks. Kui väga vaja hüppaksin ma sealt alla aga niisama ei tahaks eriti," ütles poiss ning lõpetas enda suitsu. "Kuidas nii? Sa oled alles nii noor ja nii ilus ning tahaksid juba surma saada?" päris Luke ning uuris neidist. Tüdruk oli tõesti ilus, ning Luke ei leia põhjust, miks ta ei peaks surma kartma.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59

OT: Vabandan väga, et ma mingi kaks kuud vastanud pole Very Happy

"Nojah," noogutas tüdruk Luke'i sõnade peale ja vaatas süsimusta taevast, kus miljonid tähed särasid. Mõnikord oli Keity'l tahtmine kosmosesse minna ja uusi planeete või lahedaid kohti avastada, kuid praegu meeldis talle tähti ka maa pealt vaadata. Tüdruk punastas, kui Luke talle komplimendi tegi. "Mh, aitäh," lausus ta siis ja pööras oma pilgu poisi poole tagasi. "Ma ei tea, mitte seda, aga lihtsalt, ma ei karda surma. Kas sa kardad?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keelatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud Empty

Tagasi üles Go down
 
Keelatud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Keelatud Metsas
» Keelatud Metsas
» Õpetajatele keelatud
» Uuu..keelatud mets :)))
» Tuierdamas, kuskil keelatud metsa ja metsavahi maja vahel..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kaheksas korrus :: Põhjatorn-
Hüppa: