Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:42

Isis noogutas-jälle, ning tõusis siis püsti. Tüdruk kohmitses kergelt, enne kui tal õnnestus kraanikausi otsa ronida- no muidugi vältis ta seda kohta kuhu ropsinud oli. Aga peavalu oli järele andnud, kuigi süda läikis veel korralikult. Siiski, tahtis ta jälle selle kaadervärgi otsa ronida, mis siis, et kõikus ohtlikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:46

"Mida sa teed seal?" küsis Jack, kes kuulis Isis'e liigutamist kuid ei näinud mitte midagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:48

"Ronin." lausus Isis katkendlikult, kuna oli just ohtlikult maa lähedale õõtsunud. Siiski jäi ta jonnakalt tasakaalu ja ronis lõppuks selle värgi otsa, mille küljes kraanikausid olid. Kuna oli pime ei näinud ta väga täpselt, ja oleks paar korda uuesti alla potsatanud, kuid üleval olles eristas ta õrnas valguses ähmaselt Jack'i ja ülejäänud ruumi piirjooni.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:50

"Miks? On huvitav?" küsis Jack huvitult, nähes pimedas Isis't üleval liigutamas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:52

"Niisama." lausus Isis "Mitte eriti." lisas ta siis kergelt niheledes, ennast mugavamalt istuma sättides. "Ausalt öeldes, ei tea ma kus see jura lõppeb.." pomises ta siis, kui üks jalg jälle üle kaadervärgi ääre läks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 20:00

"Ära alla kuku," lausus Jack. Tema istus siiski ka kuskil kraanikausside kõrval.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 20:15

"Ei kukku.." lausus Isis, ikka veel üleval sahmerdades ühest äärest teise nihkudes. Võimatu, lõppuks oleks ta peaaegu selg ees alla kukkunud, kuid krahmas kättega selle värgenudse äärest, ja sai korralikult mööda kraane uuesti turvalisele maapinnale, ja imekombel ei prantsatanudki ülevalt Jack'ile pähe.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 20:49

"Jõudsid üles?" küsis Jack, vastusest mitte eriti huvitudes, kuna ei kuulnud enam Isis't ronimas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 20:55

"Kukkusin alla." vastas Isis, liialdades kergelt, kuna oli alla roninud mitte kukkunud. Tüdruk istus nüüd kuskil põrandal, tajudes ainult häälejärgi, kus umbes Jack oli. Üleval oli vähemalt valgem olnud, ning see tegi all olemise veel kõhedamaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 20:57

"Ei kukkunud," lausus Jack, vähemalt kuulda küll polnud. Näha samuti mitte. "Sa käid tihti siin ronimas või?" küsis ta siis irooniliselt, Isis oli üllatavalt kiiresti alla roninud, ilmselt oli tee selge juba.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 21:02

"Ei kukkunud." kordas Isis pimeduses silmi pööritades, ning jõllitades, seda kohta kus Jack tema arvates olema pidi. "Teist korda." möönis ta siis, oma ette irvitades, kuigi ei saanud aru, mis seal naljakat oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 21:04

"Ahah," pomises Jack. "Ja mida sa otsid siit, kui küsida tohib?" küsis poiss huvitult. Tema peavalu ei kavatsenudki üle minna, vastu pidi, hoopis hullemaks läks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 07:23

"Otsin?" kordas Isis kulmu kortsutades. Mida ta otsis? Kohta mida täis ropsida? Võimalik.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:25

"Ah, vahet pole," lausus Jack. Ta ei kavatsenud niigi mõttetut küsimust korrata. Ja miks teda oleks pidanud huvitamagi, mida Isis poiste pesuruumis tegi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:29

Isis noogutas kergelt, -ei tea mitmes kord juba. Alles nüüd hakkas talle kohale jõudma, mida Jack küsimusega mõtles, kuid ta ei kavatsenud enam vastata.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:34

Jack loomulikult ei näinud Isis'e noogutamist, seega arvas ta, et tüdruk oli lihtsalt otsustanud vaikida. Ja sama tegi temagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:43

Isis tõmbas jalad istumise alla ning koksis vaikselt küüntega vastu põranda plaate, lõhkudes muidu ruumi rõhuvat vaikust, tuhmi klõbinaga, mida ta küüned tekkitasid. Nigra aju püüdis samas välja mõelda uut juttuteemat, kuid midagi ei tulnud pähe, ning ta rändas veidi kaugemale oma mälestustesse, kus Lühis oli Timbot mööda tüdrukute magamistuba taga ajanud. Loomulikult sai kass selle eest pragada, ning Isis ise oli veetnud pool ööd, et hiir uuesti voodialt kätte saada. Olgu ta nõid või ei, sell hetkel polnud talle võlukeppi kasutamine pähe tulnud. Sealt edasi rändas ta mõtetega balli juurde, ning sealt järve ääres toimunud peo juurde. Vaikselt veeres mööda tüdruku põske alla pisar, enne kui ta selle peatada jõudis. Siiski katkestas ta äkiliselt küüntega toksimise, et põsk kärsitult kuivaks pühkida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:52

"Ära tüütas või?" küsis Jack, vihjates selle küüntega põrandaplaatide toksimisele, kuid ta polnud kindel, et Isis tema küsimusele ülse pihta sai. Tegelikult oligi see poissi veidi häirinud, lõhkus küll vaikuse, kuid käis ajudele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:53

"Mis asi?" küsis Isis, hääle kergelt värisemas, kuigi ta püüdis seda normaalseks sundida. Jack'i küsimus oli ta tagasi oleviku toonud, ja tal tõesti polnud aimugi millest poiss rääkis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:55

"Ära pane tähele," lausus Jack ning toetas oma pea vastu jahedat seina. Taaskord ei kavatsenud ta vastata, mis vahet seal ikka oli. Isis oli niikuinii lõpetanud selle toksimise.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 21:57

Isis vaatas ebamääraselt koha kus Jack tema oletuste põhjal olema pidi. Rapputas siis kergelt pead, ja lükkas ennast põrandale kõhuli, küüned selle käigus jälle klõbisemas, kuna need olid tõesti pikaks kasvanud, ning polnud ka midagi parata, et need häält tegid kui niiskete põrandaplaatidega kokku puutusid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 22:01

"Peavalurohtu pole?" küsis Jack mingil hetkel. Nojah, likööri oli ta ise minema valanud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 22:04

Kulus hetk enne kui Isis'ele Jack'i küsimus kohale jõudis. "Mul on ibumetiini." lausus ta hetkepärast oma kotti poole küünitades. "Tahad?" küsis ta siis, juba kotti lahti klõpsates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 22:08

"Võid anda," lausus Jack ning tõusis püsti. "Kuskohas sa oled?" küsis poiss, pime oli.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 22:09

"Siin kuskil kraanikausi all." vastas Isis kraanist natuke eemale tõmbudes ning samaaekselt ibumetiini pakki kottist välja võttes. "Kui palju?" küsis ta siis ühte tableti pakkist välja väänates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Mul on tõesti kõrini!
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: