Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Täna pole ta tõesti tema ise...

Go down 
+3
Harold E. Styles
Alexander G. Hensley
Grace Rock
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 12:02

Taaskord oli üks päev möödas.Oli öö.Grace istus põrandalt rätsepa istmes.Neidis hoidis käes paberilehte ja näris pliiatsi otsa.Ta vaatas pinksalt aknast välja.Tüdrukul.oli tulnud mõte kirjutada laul.Seda ta siin teostaski.Laul edenes päris hästi.Gracel polnud tvaliselt selline loominguline aga täna öösel ta seda millelgi pärast oli.
OT:Alexander
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 12:34

Alexander oli kooli peal päris palju inimesi täna öösel näinud nii, et ta läks maa-alusesse koridorri. Sinna jõudes, võttis ta enda suitsupaki välja ja märkas siis seal ühte tüdrukut. Alex jalutas vaikselt tema poole, sest talle tundus, et tüdruk tegi nagu kodust tööd vms. ''Tere, ega ma ei sega?'' küsis Alex neiult ja vaatas paberit, mis ta ees oli.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 12:38

"Tere ei sega"ütles Grace pead pöörates.Poissi märgates tõustis ta püsti.Cey pühkis hajameelselt riietelt tolmu ega see koridori põrand eriti puhas pole ma usun.Ta vaatas kutti.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 12:47

Alex vaatas kulme kergitades kuidas tüdruk püsti tõusis. Alex pani suitsu endale huulte vahele ning süütas seejärel selle. Alex tõmbas suitsu ja võttis selle enda sõrmede vahele ''Mis sa teed siin?'' küsis Alex ja vaatas uuesti paberilehte, mis maas oli.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 12:50

"Niisana kirjutasin"vastas Grace."Aga sina?"küsis neidis paberi lehte kiiesti maast Ules võttes.Ta pani käe paberiga selja taha ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 13:39

''Ma ei tahtnud teiste nähes suitsu teha ja kõige parem koht ongi siin.'' ütles Alex naeratades. Alex ulatas neiule enda käe ''Ma olen Alexander muidu.''
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 13:52

"Okei.Mina olen Grace"muigas neidis.Grace surus poisi kätt kja lasi lahti.Ta korjas maast oma pliiatsi.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 14:24

Alex tõmbas enda suitsu ja vaatas Grace'i uudishimuliku pilguga ''Mis majas sa oled?'' sest Grace Hufflepuff'is küll ei olnud.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 14:26

"Gryffindoris aga sa?"uuris tüdruk.Grace vaatas Alexit.Rohkem vaatas vist isegi poisi käes olevat siutsu.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 17:39

''Hufflepuff.'' ütles Alex naeratades. Kuigi ta oleks sobinud rohkem Slyth'i, aga samas oli Alex rohkem rõõmsameelne kutt.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 17:43

"Okei"naeratas Grace.Grace on selline tavaliselt rõõmsameelne.Ta muigas ja uuris Alexi pea laest jalatallani.Oleks vist tõest rohkem sinna sobinud vist.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:14

"Aga räägi endast midagi." Nõudis Alex ja vaatas Grace'i uudishimuliku pilguga ning tõmbas enda suitsu.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:19

"Eh ma ei teagi mida rääkida.Igatahes ma armastan laulmist.Muud ei oskagi rääkida.Aga räägi endast?"rääkis Grace.Õnneks ei korranud ta oma viga.Cey polk peatus poisi silmadel.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:27

"Mulle meeldib ka laulda ja laule kirjutada." Alexil oli tegelikult väga ilusnhääl. Kui viitsid võid youtubeist kuulata nevershoutneveri laule. "Mul on õde ja ta käib ka siin koolis."
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:31

"Okei.Mu õde on koolilõpetanud ja vend käib veel siin"ütles Grace veidi halvustava hääletooniga.Ta polnud oma õe vennaga aasta rääkinud.Neidis vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:05

"Selge. Sul on tatoveeringuid?" Uuris Alex ja uuris Gracei keha. Need võisid kuskil varjatud kohtades ka ju olla.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:07

"On.Kaks.Aga sul?"uuris Grace.Okei see oli loll küsimus.Neid oli ju näha aga ta küsis ikkagi.Tal on jah varjatud kohtades.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:09

"Oh, näita mulle." Ütles Alex põnevusega. Alex vaatas enda käsi ja naeris natuke Gracei küsimuse üle "Nagu näed on küll."
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:13

"Näha saad ainult ühte"muigas Grace.Ta paljastas oma õla ja osa käsi varrest.Sinna oli tätoveeritud I miss you.Cey muigas Alexi käsi vaadates.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 11:10

"Keda sa igatsed?" Küsis Alex kohe selle tatoka kohta.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 11:21

"Ma....ma ei taha sellest rääkida"vastas Grace kurvalt.Ta pani pluusi õlale tagasi ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 13:10

Alexander vaatas murelikult Grace'i ''Okei, kui ei taha, siis ei taha.'' Alex naeratas Grace'ile ''Kui vana sa oled?'' Alex tõmbas enda suitsu. Ma olen kade, sest Alex'il on suitsu ja mul ei ole.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 13:36

"15 ja sa?"uuris Grace Ta naeratas ja proovis mõistatada vana Alex on.Very Happy
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 13:58

''17.'' vastas Alex uhke naeratusega. Alex tõmbas enda suitsu lõpuni ja kustutas selle vastu seina ära.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... EmptyPüh Sept 15 2013, 14:01

""Nii et täiskasvanu."muigas Grace.Neidise jalad. Väsisid veidi ära ja ta istus maha.Cey vaatas enda ette.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täna pole ta tõesti tema ise... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täna pole ta tõesti tema ise...   Täna pole ta tõesti tema ise... Empty

Tagasi üles Go down
 
Täna pole ta tõesti tema ise...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Täna tuleb põnev õhtu..
» Kas öö pole mitte ilus?
» koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: