Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:29

Isabella kõndis mööda koridori.Kuskil koridori keskel istus ta ja tõmbas kampsuni peale.Üsna jahe oli.Bella võttis paberi ja sule ning hakkas kirjutama:
kallis ema!
siin on väga tore.Tunde pole veel toimunud ja mulle meeldib siin.Ma pole siin veel sõpru leidnud aga küll ma varsti leian.Ma võtsin kõik ained ja nööd on mu tunniplaan täis topitud Very Happy Aga jõuan ikka.Kooli hoov on veel ilusam kuio sina kirjeldasid.Meie puhketuba on ka väga ilus.Olen kuulnud Slytherini maja kohta kuulujutte ja natuke kardan neid aga neid kus on see et Slytherini koletis ja pärija on seda ei usu.Kui isegi see on olemas siis oht mind ei ähvarda sest ma olen ju puhtavereline.Ma jubedasti ootan tunde.Palun saada mulle järgmise pakkiga ka palju šokolaadikonnasid ja natuke ploomi-õuna-pirni kooki
Isabella

Bella jõudis kirjutamisega lõpule ja jäi seina vaatama.Ta tahtis endale väga kedagi seltsiks
Tagasi üles Go down
Albifiino Vargo
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Albifiino Vargo


Postituste arv : 132
Join date : 17/07/2011

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:37

OT: Tunde pole veel toimunud? Kus sa olid kui ma MJVK korraldasin?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:44

OT:Sorry.Ma magan enamus asju viimasel ajal maha.vaatasin alles eile teadetetahvlit ja avastasin et olen asju kahe silma vahele jätnud.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:45

OT:Kas Jane tuleb?Ma üritan rõõmus olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:46

OT: Slytherinlased ei või ju tulla?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:47

OT:Loe chati hoolikalt Smile
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:49

OT: Vanessa võib tulla?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 20:53

OT:Jane tuleb Smile

Jane jalutas koridoris nähes seal vöörast tüdrukut tervitas ta teda"Hei!Minu nimi on Jane Macie.Kutsu Maci,Mac või lihtsalt Jane ."
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 21:04

OT: Ah ma võin siis Nessy ka kohale vedada.

Rose jalutas koridoris ja nägi seal Jane ja veel ühte tüdrukut. "Hei," sõnas ta. "Olen Vanessa. Sina?" lausus Nessie võõra tüdruku poole pöördudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 21:36

Bella vaatas tüdrukuid,,Isabella Quality,Rawenclaw''lausus ta..Tahate joonistan teist ühe pildi?
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 21:53

"Slytherin," sõnas Rose.

OT: Kas see "tahate joonistan teist ühe pildi " peaks jutumärkides olema?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:00

"Samuti Slytherin" lausus Jane lõbusalt

"Ma võiksin ka joonistada"ja Jane istus osavõtlikult Bella kõrvale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:06

OT:Peaks küll
,,Tore''ütles Isabella jajoonistas neist mõlemast kiiresti pildi,,Mis taustaks tahate?''uuris ta
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:07

"Mhm,Sigatüüka lossi.Äkki?"samal ajal oma joonistus plokki kotist otsides.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:13

,,Hästi.Ma teen järve ka''Bella tegi lossi ja puud ning asus peksja paju kallale mis kaugelt oli näha ja seejärel tegi ta järve ning hakkas seda kõike värvima
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:15

Nessy pressis end Maci ja Isabella vahele ja vaatas kuidas nad joonistasid.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:17

Jane vaatas üle Nessy Bella pilti ja ütles:"Vau,kui kena ja joonistas Nessyt jaBellat edasi vahepeal nende poole kiigates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:20

Bella tegi rohkem ruumi teistele ja läks natuke eemale et teised saaksid laiutada.Tal sai järv valmis ja ta tegi sellest paberlennuki mille ta Maciele lennutas ja tegi kiiresti samasuguse pildi mille ta Nessyle lennutas,,Tahate joonistan veel midagi või lähme lossi peale kolama või teeme midagi muud?''küsis ta tüdrukute poole põõrdudes
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:23

"Ei tea," sõnas Nessie ja kehitas õlgu. Ta voltis paberlennuki lahti ja nägi seal olevat pilti. "Ka sina joonistad hästi," ütles Rose ja pistis pildi tasku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyNelj Aug 11 2011, 22:26

Bella kehitas õlgu,,äkki siis läheme lossi peale kolama?''
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyReede Aug 12 2011, 00:19

Nessie kehitas õlgu ja jäi Maciele otsa vaatama..
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyReede Aug 12 2011, 12:53

"Heaküll,lähme siis"oma pildi valmis saades näitas ta seda teistele.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu EmptyReede Aug 12 2011, 13:01

"Kena," sõnas Nessa ja tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty
PostitaminePealkiri: Re: koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu   koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu Empty

Tagasi üles Go down
 
koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mõõda jalutades
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Täna tuleb põnev õhtu..
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: