Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:06

Regon istus siseõues maas ja vaatas tüdinenult oma õpikuid. Oli ta Ravenclaw´lane või mitte ei viitsinud ka tema sellise ilusa ilmaga õppida. Ta pidi veel Rachel´iga kokku saama, lendluudpalli mängima või pigem trenni tegema ja siis ballile kaaslase otsima. Poiste jaoks väga raske, keda valida?
Kool oli ilusaid tüdrukuid täis, aga Regon oli kindel, et kõigil on kaaslane olemas, ning Annie´t või Rachel´it oleks lihtsalt väga imelik kutsuda.


Viimati muutis seda Regon Simons (Püh Okt 23 2011, 17:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:10

OT: Mind hakkas see laul mind kummitama, aitäh. d:

Peale tunde läks tüdruk välja nagu alati, tundus ilus ja soe ilm. Tee peal ta nägi ühte poissi ning läks tema juurde ennast tutvustama ja tervitama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:14

OT: Aga palun.

"Hei," ütles Regon ja põrnitses oma õpikuid, ta otsustas need siiski kotti panna ja selle koti magamistoas voodi alla visata. Homseks oli tal vähemalt õpitud, ta ei peagi koguaeg terveks nädalaks ära õppima, hakkab veel tervisele mõjuma.
Poiss tutvustas ka end. Nimi, vanus, maja. Viisakas oli ta endiselt.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:21

''Mmm, minu kaksikvend on Ravenclawis,'' ütles tüdruk rõõmsalt ning ütles ka enda maja. Jeerum kui viisakas poiss, mõtles ta endamisi. Athenale meeldivad sellised Regoni ja tema venna sugused poisid - targad, pisut nohikud, viisakad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:26

"Xavier? Sa oled vist Zendaya? Te olete ühte nägu," mainis Regon, peaasi, et ta nüüd kedagi sassi ei ajanud, kuid ta ei teadnud oma majast ühtegi teist poissi kellel oleks kaksikõde. Tal võiks ka vend olla, tal olid normaalsed õed, aga neil ei olnud väga millestki rääkida. Ja sind ohustasid iga nurga peal ped, uhh.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:29

''Xavier on jah minu vend ja jah mu teine nimi on Zendaya,'' vastas tüdruk rõõmsalt poisile. ''Sul on vendi-õdesi?'' küsis tüdruk nüüd Regonilt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 13:43

"Annie Fox, ma usun, et sa tead teda. Ta on mu poolõde ja siis tema õde Rachel Fox, minu teine poolõde," vastas Regon, ta uskus, et arvatavasti Athena neid teab. Võibolla Rachel´it mitte, ta alles saabus, aga Annie´t ikka.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 14:31

''Tean, tean küll, Anniega me käisime ükskord Hagridi juures,'' tuletas tüdruk endale meelde. Olid küll toredad ajad, aga RAchelid ta ültse pole näinud/kuulndu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 14:33

"Ahah, Hagridi juures..." noogutas Regon ja otsustas, et kas nüüd või mitte kunagi. Tegelikult see mõte nii draagiline polnud, aga noh: "Kas sul balli jaoks kaaslane juba on?" Pagan, miks ta muheles?
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:21

Tüdrukul läksid silmad suureks, vaatas poissi, punastas ja naeratas. ''Aga loomulikult,'' vastas ta õnnelikult. Tal oli peaaegu terve nägu punane, nagu tema juuksed. ''Ma armastan seda ideed!''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:24

"Tundub, et sa tabasid lause poindi ära, tore," ütles Regon ja ta hääl oli pisut tõsisem.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:27

Tüdruk noogutas oma punase näoga. Hetke aja pärast läks ta nägu jälle tavaliseks. Aga mis kleidi neiu paneb? Millise maski? Need on need kaks probleemi tema peas. ''Kas sa saaksid öelda millal see täpsemalt, oli?'' küsis tüdruk Reganilt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:29

"Kuue või ee viie päeva pärast," ütles Regon, ta polnud päris kindel.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:35

''Olgu,'' vastas tüdruk naeratusega. Ta ei jõudnud oodata selle ajani.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:37

"Em, ee, noh kas sa soovid, et ma mingit kindlat värvi maski kannaksin vms? Mis su kleidiga sobiks," küsis Regon ja virutas siis jalaga kergelt vastu ühte nende lähedal seisvat puud. Kurat ta oli loll.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:41

''Mh, ei ole vaja, ega ma selline disaneir kaa pole,'' naeris tüdruk lahjalt. Teiseks tal polnud veel spetsiaalset kleiti valinud millega ültse minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 17:51

"Okei, tore, sest tegelikult puudub mul moetaju vms ja ma arvan, et ma ei oskaks värvilist ja sulgedega maski oma riietuse juurde sobitada," muigas Regon, arvatavasti paneb ta mõne silmi katva musta maski.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 18:28

''Aaw, mulle meeldivad värvid!'' ütles tüdruk rõõmsalt. Tüdrukul ise oli peas mida ta ise kannab ballil. Arvatavasti kas värvilist või lumivalget kleiti kus on tema lemmik loomad ükssarvikud peal. Isisele see vist ei meeldi, sest tüdruk mäletab, kuidas Isis üks kord ütles, kuidas talle eriti ei meeldi ükssarvikud, kupees.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 18:32

Regon naeratas, ta tõesti ei osanud selle peale midagi paremat teha/õelda.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 18:48

Hetk valitses suur vaikus. Tüdruk mõtles enda riidest mida ta kannab ning maski terve selle vaikuse ajal. Midagi targemat polnud öelda nii, et tüdruk lausus poisile: ''Ma ootan seda päeva väga, aitäh mind kutsumast.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 18:55

"Aga palun," kehitas poiss õlgu, noh tal oli ka kaaslast vaja ja Athena´l oli kaaslast vaja. Kindlasti oli Zendaya ka väga kena, ning tore kaaslane.

OT: Läbi vms? ma ei oska väga midagi kirjutada enam.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 19:00

OT: Jah. Very Happy

''Nägudeni,'' ütles tüdruk rõõmsalt ning lehvitas poisile ja läks oma teed. See oli poisist tore, et Athenat kutsuda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] EmptyPüh Okt 23 2011, 19:07

"Nägudeni jah," vastas Regon ja otsis kotist taaskord õpikud ülesse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]   Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu] Empty

Tagasi üles Go down
 
Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
» Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Sunshine
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: