Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi

Go down 
2 posters
AutorTeade
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyEsm Juun 08 2015, 22:50

Xavier, nagu alati, saabus rongile viimasel hetkel, mistõttu ei jäänud tal muud üle, kui hõivata üks viimastest kupeedest teises vagunis. Kõik teised olid juba täis, ja ega kutil selle vastu midagi polnud, et sõit üksi veeta. Küllap olid ta sõbrad end juba mõnes kupees sisse seadnud, kuid Wyattil polnud viitsimist neid otsima minna, pluss koridorides tormavatest jõnglastest mööda trügimine polnud asi, mida slyth teist korda teha oleks soovinud. Oleks keegi enam-vähem talutav liituda soovinud, poleks poisil selle vastu midagi olnud, kuid praegu tundis ta end seal üksinda vägagi hästi. Xav viskas oma spordikoti põrandale ning sirutas jalad vastasistmele välja. Milleks ruumiga koonerdada, kui oli võimalus laiutada?

OT: Amber, ole lahke
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyEsm Juun 08 2015, 23:05

See hommik ei alanud neidisele kohe kuidagi hästi. Tema äratus kell ei helisenud ja sellepärast sai ta veel enda isalt sõimata. Kiiruga toppis neidis endale vajalikud asjad kaasa ja tormas välja. Tema öökull ootas neidst juba all ja oli valmis minema. Kiiruga jättis neidis emaga hüvasti, toppis enda asjad autosse ja sõitis kodust ära. Lõpuks saab sellest pärapõrgust minema.
Peagi jõudis neidis rongijaama ning ta oli viimane, kes peale läks. Küll on tore, nüüd peab otsima endale kupee, kus ei ole eriti inimesi. Tüdruk kõndis mööda koridori ja vandus. Väikesed jõnglased sibasid mööda koridori ning nende pärast oli raske liikuda. Lõpuks leidis neidis kupee mis oli tühi. Vähemalt kaugemalt tundus see nii. Amber astus sisse ning jäi seljaga sees istuva poisi juurde. Tüdrukul polnud mahti kupeed täpsemalt uurida ning sellepärast ei näinud ta ka poissi.
Kuna tüdruk oli tulnud kiiruga kodust, polnud tal selja tema koolivormi. Enamasti pani neidis selle koheselt selga, et hiljem ei peaks sellega enam jamama. Ta võttis kotist enda rüü ning pani koti maha. Amber oli endiselt unine ning tema liigutused olid veel aeglased. Neidis eemaldas enda särgi ja teksad olles aluspesu väel.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyEsm Juun 08 2015, 23:34

Xavier vaatas huvitult aknast välja, jälgides perroonil sagivat inimmassi. Enamuses olid sinna jäänud nüüd kooli suunduvate õpilaste vanemad, ning poiss ohkas kergendusest, et tema omi nende seas ei olnud. Lõpuks ometi oli ta täisealine ja võis alustada iseseisvat privaatset elu. Kodus polnud tal seda juba mitu aastat olnud, vanemad ju pidevalt nuhkisid, kuigi Xavi arust oli täiesti absurdne arvata, et ta oma venna jälgedes Surmasööjaks võiks hakata. See oli ühtlasi olnud ka tema elu senimaani parim suvi ning esimest korda ei kibelenud ta kõigest väest tagasi Sigatüükasse, vanemate kullipilkude alt ära. Kuuldes, kuidas kupeeuks avanes, viis Wyatt pilgu sinnasuunda. Seal blondi tüdrukut märgates, läks poisil mõni hetk, et tolle isik tuvastada. Amber. Xavier avas juba suu, et blondiinile midagi tervituseks öelda, kuid siis pööras ravenclawlane end ümber ning tõmbas endalt hoopis särgi üle pea seljast, mistõttu poisil sõnad kurku kinni jäid. Näitsik ei olnud teda märganud, ega ju? Ent Xav ei vaevunud teda ka oma kohalolekust teavitama, vaid jälgis, kuidas tüdruk ka oma teksadest vabanes ning tema ette aluspesu väele jäi. Alles siis avas poiss rääkimiseks suu. "Su keha näeb ikka sama pandav välja," märkis ta muigega. "Hoidsid seda suvel minu jaoks vormis?"
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 00:14

Neidis viskas enda riided koti peale ja oli valmis koolivormi selga panema, kui kuulis kellegi häält. Amber pööras enda kiiruga ümber ja keda ta seal nägi. Xavier istus rahulikult ning jälgis neidist. "Xavier! Varem ei võinud öelda, et sa siin oled," lausus tüdruk ning vaatas kutti. Amber muigas siiski poisi öeldu peale. Ta ei lausunud enam midagi ning pani koolivormi selga. Pole vaja, et keegi teine teda paljalt näeb, eriti veel mõni teise klassi kiimas tatt. Saanud vormi endale selga ja juuksed kinni, võttis neidis enda riided ja toppis need endale kotti. "Ja sina. Ikka samasugune playboy nagu varem?" küsis Amber muigega. Eelmisel aastal sai poisiga päris korralikult hullatud. Ja see aasta läheb täpselt samamoodi või siis isegi paremini.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 00:30

"Ma ei tahtnud segada," kehitas Xavier õlgu. Ja ega see tal esimene kord tüdrukut alasti näha polnud, või siis antud olukorras pesu väel. Kutt jälgis Amberi toimetamist, pilku vahepeal taas aknast välja viies, kuna rong alustas liikumist, ent kuna seal miski pikemalt tema tähelepanu ei köitnud, vaatas ta peagi taas tüdrukut. "See, et mul on austajaid, ei tee minust kohe playboy'd," arvas poiss. Ega ta kõikide soovijatega kohe voodisse roninud, nii et Amberil oli, mille üle rõõmustada. Ega Wyatt tegelt isegi ei teadnud, kes need talle silma peale olid pannud, tüdrukud ei olnud selles osas just kõige jutukamad, aga jutud temast kui naistemagnetist käisid kooli peal ringi küll. "Noh, igatsesid mind suvel palju või?" küsis poiss siis. Nägi mõnda märga unenägu temast näiteks.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 09:59

Eks see tõsi olnud jah. Amber on ennemgi kuti ees paljas olnud või siis pesuväel olnud. Neidis tundis kuidas rong liikuma hakkas ja see ei meeldinud talle. Juba lapsest peale pole talle meeldinud rongiga sõita. Õnneks ei olnud Amber selline, kellel oleks sõiduga süda pahaks läinud . "Ega palju puudu ei jää ka," lausus neidis. Niikuinii on paljudel 5.klassi tüdrukutel olemas Xavieri pilt ning nad vaatavad seda enne kui magama lähevad. "Muidugi ma igatsesin sind," alustas tüdruk,"sind ja sinu.. tead küll mida," lisas ta juurde ning jalutas poisini. Jõudnud poisini, ronis Amber poisile sülle. "Ja sina?" päris Amber ning pani enda käe poisi rinnale. Vaikselt hakkas ta end kätt allapoole liigutama.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 10:36

"Kui sa nii arvad," kehitas Xavier õlgu. Tal oli ausaltöeldes ükskõik. Oleks tal kõigi tüdrukutega sellised suhted olnud, nagu Amberiga, aga hetkel oli ravenclawlane küll ainus. Ja seegi ei tähendanud poisi jaoks midagi, ta oli enamasti kas veidi joonud ja üksik või oli vaja lihtsalt viha välja elada. Seda talle räägiti jaa, aga kutt enamasti ainult muigas selle peale. Sest miks oleks kellelgi pidanud tema pilt padja all olema? Ühesõnaga, ta polnud eriti oma austajaskonda süvenenud, ega ta oligi ainult kooli peal liiklevatest juttudest neid asju kuulnud, ja kõlakaid ei võtnud ta kunagi eriti tõsiselt. Xav muigas tüdruku sõnade peale, kulmu kergitades, kui blondiin talle sülle istus. "Siin on vabu kohti ka," mainis ta nii muuseas. "Ja mina ja minu tead küll mis igatsesime sind ka," proovis ta oma hääletooni võimalikult neutraalsena hoida, kui Amberi käsi ta keha avastas. Sellega ta muidugi luiskas, suvel olid peod teisi naisi täis olnud ja Xavile ei meenunud, et tal oleks jäänud mahti Amberile isegi kordagi mõelda.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 11:03

Xavieril oli palju austajaid ja Amber on seda märganud. Teda aga lohutab mõte, et Amber on ainuke, kes poisiga hetkel voodit jagab. Neidis küll teab, et nende vaheline 'suhe' ei ole tõsine aga siiski on häiriv mõelda, et Xav jagab teise tüdrukuga voodit. Amber muigas,"Sinu süles on mugavam olla," vastas ta ainult. Amberi käsi peatus siis, kui oli jõudnud poisi püksivärvlini. "Me peaksime seda igatsust siis ju leevendama," ütles neidis ja hammustas enda huult. Ta pani ka enda teise käe poisi püksevärvli juurde. "Või mis sa arvad," küsis Amb ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 12:05

Xavieri pilk püsis Amberi kätel, jälgides, kuidas need mööda tema keha allapoole liikusid, peatudes lõpuks ta püksivärvli juures. "Sa ikka igatsesid mind nii väga?" kergitas poiss muigega kulme. "Küll me jõuame, pikk kooliaasta on ees." Tal ei olnud praegu eriti tuju, ja kui Xav midagi otsustanud oli, siis katsugu keegi teda ümber veenda. "Ja ma ei taha endast playboy muljet jätta ju," lisas ta veel, viidates sellele, kuidas Amber teda ennist playboy'ks oli nimetanud. Tegelikult oli tal täiesti savi, mis mulje ta endast kellelegi jättis, aga praegu võis ta seda ju kui ettekäänet kasutada. Küll Amberil tekib võimalus millalgi seda igatsust leevendada, näiteks kui Xav võiõluga liiale läheb või kui keegi ta välja suudab vihastada, siis võis ka viha voodis välja elada. Praegu polnud tal tuju.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 15:24

"Järelikult oli ka põhjust," lausus Amber sellepeale. Amber oli suvel kohtunud nii mõnegi kutiga aga üksi neist polnud nii hea kui Xavier. Neidis muigas. "Aga milleks oodata, kui saab ka kohe?" päris ta poisilt vastu. "Või kardad, et keegi satuks meile peale?" lisas tüdruk ning nõjatus poisile lähemale. Selline võimalus on neil olemas. Keegi võib vabalt sisse jalutada aga see teebki asja huvitavamaks ning põnevamaks."Nagu sind huvitaks mida teised sinuks arvaksid." Amber teab, et poissi ei huvita mida temaks räägitakse või mis maine tal on. Neidis oli poisi näole väga lähedal ning oli valmis teda suudlema. Kas Xav seda tahab on juba teine asi.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 16:00

"Muidugi oli põhjust," nõustus Xav sellega. Temast võis väga kergesti sõltuvusse jääda, kas tead. "Ja milleks kiirustada, kui aega on?" küsis ta siis samamoodi vastu, kangekaelne nagu ta oli. Amberi teise küsimuse peale kortsutas poiss kulmu. "Kas ma tundun selline, kes midagi kardaks?" uuris ta teeseldult solvunud toonil. "Sa tunned mind hästi," kommenteeris ta siis viltuse muigega kooliõe öeldut. "Ja miks ma peaksin siis vahelejäämist kartma?" Teda ju poleks huvitanud, mida teised sellest arvanud oleks. Poiss pani tähele, kuidas tüdruku nägu kõik see aeg tema omale lähemale tuli, ning nüüd lahutas neid vaid mõni sentimeeter. Ta muidugi aimas, mis tüdrukul plaanis oli, kuid esimese hooga ta sellega kaasa minna ei kavatsenud. "Kas ma näen lähedalt ilusam välja kui kaugemalt?" küsis ta hoopis kulmu kergitades ja irvitas.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 16:46

Ning Amber ongi Xav'ist sõltuvuses. Tal oleks raske ilma meheta olla. Mitte keegi ei suudaks teda asendada. "Sest mulle ei meeldi oodata," vastas ta poisile vastu. Ning see oli ka tõsi. Kunagi pole talle meeldinud oodata. "Ei tundu aga kunagi ei või teada." Inimestel on palju saladusi. Väidavad ühte aga tegelikult on asjad teisiti. Xaver aga ei olnud selline tüüp. Poiss ei kartnud vahele jäämist. "Pika peale õpitakse inimesi tundma," ning Xav ja Amber tunnevad üksteist igal moel. Neidis muigas ning liikus veelgi lähemale. Ta huuled puudutasid kergelt poisi omasid, kui neidis rääkima hakkas: "Lähedal olles saab teha seda.". Neidis surus enda huuled vastu poisi omi ning suudles teda kergelt. Amber liikus enda huuletega poisi kaelale ning hakkas teda sealt suudlema.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 18:09

"Siis sul tulebki õppida kannatlikum olema," sõnas Xav õpetlikult, kuigi tema polnud kindlasti õige inimene sel teemal õpetussõnu jagama. Ta oli ise ka äärmiselt kannatamatu inimene. "Sa oled siis tähelepanelik," arvas poiss muigega. Kui palju tema üldse Amberist peale tema korvi suuruse, kestvuse ja osavate käte teadis? Igatahes jõudis slyth kiiresti järeldusele, et see oli ka kõik, mis tal teada vaja oli. Xav tundis, kuidas tüdruku huuled tema omi riivasid, ning õnneks ei tulnud tal ravenclawlast eriti innukalt vastu suudeldagi, sest peagi rändasid blondiini huuled juba tema kaelale. Noormees ajas pead veidi kuklasse ning nautis veidi teise huuli oma naha vastas, sest kui need juba seal olid, siis miks mitte? "Seda saab ka teha," mõmises ta mõni hetk hiljem siiski, Amberi piha ümbert kinni võttes ning ise ettepoole kummardudes, et naist selili vastasistmele asetada. Vaid mõne hetke suudles ta blondiini kaela ning dekolteed, kuid tõmbus siis eemale, pilku hoopis aknast välja viies. "Ilus loodus," lausus ta muiates. Sujuv teemavahetus.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 18:53

"Ja sina oled see, kes mulle seda õpetab?" päris neidis muigega. Amber on alati tähelepanelik."Muidugi ma olen, kuidas ma muidu kõike teaksin," sõnas neidis. Amberi käest võis küsida ükskõik mida ja ta oskas sellele vastata. Eriti mis puudutab teiste elusid. Ega Xav vist eriti palju teadma ei peagi. Isegi kui ta teaks, kas see talle ka meelde jääks? See on juba omaette küsimus. Neidis suudles innukalt poisi kaela aga ei teinud sinna ühtegi maasikat. Talle ei meeldinud neid eriti teha ega omada. Neid peab siis koguaeg peitma ning see oli tüütu. Tüdruk viis enda käed poisi rinnale ning hoidis neid seal. Ta nautis poisi suudlusi enda kaela ja dekoltee juures. Kui poiss eemaldus ja loodust imetles, sõnas neidis:"Ära sa proovigi teemat vahetada," ning tõmbas poisi enda vastu tagasi ning suudles poissi. Kui Xav arvab, et ta suudab teema vahetusega ära hoida nende amelemist, siis ta eksis.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 19:15

"Kas sa arvad, et ma ei suudaks seda?" irvitas Xavier. Eks näis. "Peadki olema, sa oled Ravenclaw'st," turtsatas poiss näitsiku sõnade peale. "Sa üldse kuskil nina raamatus ei peaks istuma praegu? Või ma olen huvitavam kui raamatud?" Kuigi ta juba vastust teadis, loomulikult ta oli huvitavam kui üksi raamat. Ja vaevalt need teadmised tal meeles püsiksid, tõesti. Ta oli juba loobunud üritamast ka, Sigatüükas oli liiga palju tšikke ja senikaua, kuni keegi neist talle eriti tähtis ei olnud, polnud ka suurem osa nende juttu ilmselt küllalt oluline, et seda meelde jätta. Xavile muidu juba puhtalt kiusu pärast maasikaid jätta meeldis, nende omamisest oli tal täiesti ükskõik. Ega tema ju ei teadnud, kuidas see tema kallile austajaskonnale mõjuda võis. Poiss muigas, kui Amber oma huuled taas tema omadele surus, kuid ei vastanud suudlusele. Palun väga, õpetab tüdrukule kannatlik olemist.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 19:37

"Ma ei usu eriti," vastas näitsik muiates. Xavier oli ise kannatamatu seega oleks tal keeruline õpetada kannatlikust. Aga kunagi ei või teada. Ning kõik teavad, et ravenclawlased on targad. "Sa oled sada korda huvitavam kui üks raamat." Kui Amber peaks valima saja põneva raamatu vahel ja Xavier'i vahel, valiks ta kõhklemata kuti. Neidis võis küll maasikaid teha, aga neid omada ta tõesti ei tahtnud. Aga kui need kord tehti siis pidi ootama, mil need eemalduvad. Üksi peitekreem ei katnud neid ka täielikult. Kui Amber sai aru,et poiss tema suudlusele ei vasta, eemaldus ta veidike poisist. "Mis sulle kõlba mind enam suudelda või?" päris ta muiates ning vaatas poisile silma. Xavier oli ikka üks seksikas ja pandav kutt. Kahjuks siiamaani pole õnnestunud tüdrukul poissi tervenisti enda käpa alla saada. Neidisel veab, et Xav temaga magab, mitte lihtsalt ei amele. Paljudel tüdrukutel ei õnnestu seegi. Kui siis ainult üheks ööks.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 19:54

"Ma tean," muigas Xavier. "Aga ravenclawlase käest on see vist suur kompliment?" irvitas ta. Poiss jälgis rahulolevalt Amberi reaktsiooni, kui ta tüdruku suudlusele ei vastanud. Ega muidu Xav kellegagi niisama heast peast amelema ka ei kukkunud, nii et tema hea suudlemisoskus see olla ei saanud, mis tüdrukuid tema juures võlus. Võib-olla vahel pidudel, purjus peaga. Ju siis ta oli lihtsalt ilus poiss, et tal nii palju austajaid oli, igatahes mitte sellepärast, et ta kõikidele tšikkidele kerge saak oleks olnud. "Ma õpetan sulle kannatlikkust," vastas kutt lihtsalt, pilku taas aknast välja viies. Tundub, et ise ta kannatlik ei olnud, aga teistele oskas seda õpetada küll. Vähemalt Amberile.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 20:14

"Kuidas võtta," lausus neidis. Amber oli küll tark ja talle meeldis saada teadmisi aga ta ei olnud selline, kes 24/7 raamatutes oleks. Talle jäid tunnis õpitud asjad hästi meelde ja mõnikord luges lisaks ka mõne huvitavama raamatu. Ning see oli ka kõik. "Sina ja õpetad mulle kannatlikust," lausus neidis imestades ning viis enda käe poisi juustese ja sasis neid veidike. "See on küll suur ime," tavaliselt ei osanud poiss midagi õpetada, sest ta isegi ei õppinud eriti. Amber viis korra enda pilgu aknast välja aga viis selle peagi poisile tagasi."Eks me siis oleme kannatlikud," lausus neidis ning eemaldus poisist. Kui Xav tahab oodata, siis ei saa Amber sinna midagi parata. Xavier'it on raske ümber veenda. Tüdruk jalutas enda kotini ning avas selle. Ta pidi kontrollima, et kas ta on ikka kõik kaasa võtnud. Enamus asjad on tal siiski olemas. Mõned pesemis asjad on koju jäänud aga neid saab ta endale hiljem muretseda.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 20:34

Xavier noogutas, kui Amber tema jutu üle imestas. "Jah, päris hästi tuleb välja ka ju?" irvitas ta. Tundus, et tüdruk oli nõustunud temaga kannatlikum olema, nii et tundub, et Xav oli päris hea õpetaja. Mis puudutas koolitööd, siis selles osas polnud ta tõesti kõige õigem inimene, kelle käest abi küsida. Mis ei tähendanud, et tal oma tugevaid külgi poleks olnud, aga Xav ei arvanud, et ta oleks pidanud neid kellelegi õpetada üritama. Noormees vaatas korra ravenclawlasele otsa, kui too tema juukseid sasis, ent viis siis pilgu taas aknast välja. Kui tüdruk oma kotis sobrama hakkas, ei saanud ta siiski imestama jätta, kuidas kurat tüdrukute kotid alati nii suured olid. Nagu kolima hakkaks, ausõna. Wyatt sulges silmad, endamisi mõeldes, kui kaugel nad veel Sigatüükast olid. Mitte et ta magama jääda oleks plaaninud.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi EmptyTeis Juun 09 2015, 20:45

Amber ainult turtsatas sellepeale, kui poiss ennast kiitis. Suure egoga mees. Tüdruk lõpetas kotis sorismise ning pani need eest ära. Siis on rohkem ruumi liikuda. Neidis oli kõikides tundides hea aga ta ei nõustunud kedagi õpetama. Kõik peaksid ise õppima, vähemalt niimoodi on teda õpetatud elama. Amber istus poisile vastu ning jälgis teda. Tundub, et Xav'il on väsimus, ning ta plaanib tukastada. Neidis teeks heameelega seda sama aga rongis ei suuda ta kunagi magada. Jaa Sigatüükani oli veel pikk-pikk tee.

OT: Lõpetatud
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi   Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas küll sai kõik nii minna?
» Suvi, millal sa küll tuled? Juba nurka visatud kõik piilatsid ja suled~
» Xavieri naised (ja mehed)
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kohad väljaspool Sigatüügast :: London :: King's Cross :: King's Cross'i jaam-
Hüppa: