Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma ei näe teda enam kunagi...

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:30

Oma otsingutega oli Jake taas lendluudpalli väljakule jõudnud.Oli juba hämar ja varsti hakkas päike loojuma.Jacob oli viimased kolm päeva igapäev seda tüdrukut otsinud.Poiss mõtles, et kui ta varsti neidist ei leia paned ta igale poole kuulutused.Otsitakse tüdrukut jne.Jacob oli pikali pingil.Ta vaatas vaikselt ilmuva hakkavaid tähti.
OT:Isabella
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:35

Isabella oli just jõudnud lendluudpalli väljakule.Ka tema oli poisist palju mõelnud .Hetkel ta ei n
inud poissi .Tüdrukul oli seljas kleit ning jalas kontakingad.Isabella kõndis ringi.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:38

Jake unistas edasi.Muidugi Isabellast.Ta kuulis kontsaklõbinat aga ei teinud sellest välja.Ta pani käed pea alla ja uuris taevast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:40

Ka tüdruk vaatas tähti.IsBélla nägi ühte langevat tähte."Ma soovin ,et ma näeks seda poissi kes oli siin 3 päeva tagasi"Pomises ta omaette.Ta jäi seisma ning vaatas taevast.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:44

Jake kuulis et keegi rääkis.Ta tõusis istuli.Jake vaatas ringi.Neidist poiss ei märganud kuna ta oli tema selja taga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:48

Siis jah ei näe.Tüdruk muigas ning kõndis edasi.Ta istus ühe pingi peale.Õhtuti on siin ikka üli üli ilus.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:53

Kuuldes kontsaklobinat kusis Jake:"Kes seal on?"ta tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 20:55

Isabella ei tundud häält ära seega vastas ta."Mina olen Isabella Marie aga teie?"Uuris ta.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:06

"Jacob Allen"ütles Jake.Ta pööras ümber ja jäi sõnatult seisma.Poiss tundis neidise ära.Ta polnud lootnud tüdrukut siin näha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:16

Ta tõusis ning vaatas poissi ."Kas ma tunnen sind?"Päris tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:20

"Sa ei mäletagai mind"vajus Jake istuma."Ma lootsin, et sina räägid"heitis poiss pilgu maha.Ta lootused purunesid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:21

"Sina"Sõnas tüdruk rõõmsalt.Ta läks poisi juurde."Ma ei osanud sind siin leida"Sõnas ta.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:25

"Sa siis mäletad mind"ütles poiss rõõmsamalt.Ta vaatas neidist.Jacob tõusis püsti."Aga mina mäletan ainult sind"lisas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:27

"Jah ma mäletan sind aga hääle järgi ei saanud aru"Sõnas ta poisile.Ta istus pingile ning tõmbas poisi ka istukile.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:35

Jake oligi istuli aga okei."Kas räägiksid, et mis...noh...juhtus siin kolm päeva tagasi.Ma ei mäleta"tõdes poiss.Ta vaatas neidise silmi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:37

Jacob Allen kirjutas:
"Sa siis mäletad mind"ütles poiss rõõmsamalt.Ta vaatas neidist.Jacob tõusis püsti."Aga mina mäletan ainult sind"lisas poiss.
Sa kirjutasid ,et ta püsti Very Happy"Hmm okei.Algul sa arvasid ,et mina olen keegi Summer,siis me rääkisime jne.Ning me suudlesime.Olime veel natuke siin ning ma lahkusin"Jutustas ta.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:40

"Summer...suudlesime...oh issand"pomises Jake.Õnneks ei midagi hullu.Ta heitis pilgu maha ja vaatas siis jälle Isabellat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:42

"Kas sa kahetsed seda?"Päris tüdruk ükskõikselt.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:46

"Ma eii tea.......ei vist.Igatahes tavaliselt ma ei ole selline.Ma oli purjus"rääkis Jake.Ta ahas selja sirgu ja vaatas Isabellale otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:48

"Eks see ole see põhjus jah"Ütles tüdruk.Ta vaatas poissi ning toetas selja vastu seljatuge või millegi´vastu.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:52

"Sga tutvume uuesti ja unusttame juhtunu.Mina olen Jacob Allen"ütles Jake.Ta ulatas neidisele tervituseks käe.Poiss naerstas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:56

"Raske on unustada mis juhtus"Lausus ta .Ta vaatas poisi kätt ning siis ulatas enda käe vastu."Isabella Marie"
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 21:59

"Mmmmmm see vist pole jah õige mõte."ütles Jake pigem endale.Ta surus tugevalt aga mitte valusalt tüdruku kätt ha eemaldus.Poiss ei isanud midagi teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 22:00

"Sa võid selle unustada kui tahad"Sõnas ta siis.Ta surus vastu.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... EmptyReede Sept 06 2013, 22:02

"Aga sina?"uuris poiss.Ta jälgis neidise iga liigutust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma ei näe teda enam kunagi... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei näe teda enam kunagi...   Ma ei näe teda enam kunagi... Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma ei näe teda enam kunagi...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ilusate inimestega pole kunagi igav
» Sa ei pea enam valima
» Me mõlemad armastame teda.....
» Teda ei olegi siin....
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: