Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Me mõlemad armastame teda..... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Me mõlemad armastame teda..... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Me mõlemad armastame teda..... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Me mõlemad armastame teda..... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Me mõlemad armastame teda..... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Me mõlemad armastame teda..... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Me mõlemad armastame teda..... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Me mõlemad armastame teda..... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Me mõlemad armastame teda..... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Me mõlemad armastame teda.....

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 11:50

Emily oli tulnud järveäärde jalutama.Ilm on ilus ja vesi on peegelsile .Tüdeuk istus kaldad ja vaatas merd.See oli tõeliselt ilus .
ÓT:Summer
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 11:56

Summer päevitas järve kõrval oma bikiinides. Tal oli igav ja päevitamine oli hea rahustav tegevus. Neidis pidi jälgima, et ta magama ei jääks, kuna muidu oleks isegi tema nahk ilmselt kõrbenud. Ta mõtles omi mõtteid ning otsustas siis ümber pöörata, et selga päevitada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:00

Emily vaatas ringi ja märkas üht tüdrukut.Ta ei tundud teda ja seega mõtles ,et on vist parem kui tüdruk teda tülitama ei lähe.Ta tõusis ja kõndis niisama ringi.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:04

Summer kuulis mingit müra ja avas vastumeelselt silmad. Ta ei oleks tahtnud et keegi teda veega üle valaks. Istuli tõustes märkas neiu kedagi ringi kõndimas. "Hei." hõikas neidis tollele seal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:06

Emily vaatas tüdruku poole ja hüüdis vastu"Hei".Ta kõndis Summeri poole.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:16

Summer kuulis tüdruku häält. Ei usu et too oleks teda veega visanud. Aga nüüd oli neidis kohustatud suhtlema, jah? Raske elu. Summer ootas, et neiu lähemale jõuaks, kuna ei tahtnud karjuma hakata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:19

Jep pead suhtlema.Kuidas muidu saaksid teada ,et Liamil on Emilyga suhe Very Happy.Ta jõudis tüdrukuni."Päevitad jah?"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:26

"Eip, lendan." lausus neidis kerge muigega. Capten obvious. "Jah, päevitan." lausus neidis ja kohendas veidi bikiine. Pole vaja, et Emily näeks rohkem kui vaja. "Aga ise?" küsis Summer tüdrukult vastu, otsides oma kleiti, mis tal bikiinide peal oli olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:28

"Tulin jalutama"Vastas ta ja istus maha."Igav on sest mul pole eriti sõpru peale mõne ja oma peika"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:31

"Kui sul on peika, siis pole ju sõpru peaaegu vajagi." lausus neidis veidi vastuneelselt. Peikade teema polnud Summeri lemmik. "Aga miks nii vähe sõpru?" küsis Summer uudishimulikult. Aastate jooksul peaks neid ju ikka kogunema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:33

"Tõsi kui sul on selline peika nagu Liam siis pole palju sõpru vaja"Vastas ta Summerile.Ta vaatas Summerit ja vastas tema teisele küsimusele"No ma alles üleeile jõudsin siia"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:37

"Aa, alles üleeile, siis... oot mida?" küsis Summer kleidi kinni pannes. "Sellin sõber nagu Liam, sa mõtled." lausus Summer. "Hea sõber nagu Liam." lausus neiu kindlalt. Ilmselt oli tüdruk ennast veennud, et Liam on midagi rohkemat kui tegelikult. Sest see polnud võimalik.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:50

"Jep üleeile."Vastas neiu.Emily oli veits segaduses kui tüdruk hakkas pärima kas Liam on Emilyile ainult sõber."Ei või noh jahh Liam on mu sõber aga ta on ka minu peigmees.Me käime"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:53

"See ei ole võimalik." lausus neidis. Ta oli tardunud kohale, käed ülemise kleidiluku juures. "See ei ole tõsi." lausus neidis ja hingas sügavalt sisse. "Sa valetad mulle." lausus Summer kindlalt ja silmitses kahtlustavalt Emilyt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:55

Emily muutus tõsiseks."Ei ma ei valeta .Mina ja Liam oleme juba pikemat aega koos."Vasta Emily tõsiselt
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 12:57

"Sa tulid ju siia alles üleeile." lausus Summer. Ta oli täielikus eituses, keeldudes seda uskumast. Kuidas oli see saanud üldse tõsi olla, kui Liam oli kuulunud alles talle. "Liam ei teeks seda." lausus Summer.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:00

"Me tutvusime enne kui ma siia tulin"Vastas neiu."Sina oled Summer?Liam rääkis jah et te hakkasite sebima aga suhtesse  ei jõudnud"Vastas Emily selle peale.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:09

Summer oli ikka veel terdunud, kuid talle hakkas kohale jõudma, et ehk oli see tõesti tõsi. "Me oleks jõudnud, kui sa poleks teda üle löönud." lausus Summer. Ta tõstis käe näo ette, keelates endal nutta. Kuigi pisaraid ei paistnud kuskilt. Ilmselt polnud neiu keha veel aru saanud, millest jutt käis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:11

"Mida sa ajad?Liam hakkas ise mule külge lööma ja mina olin vaba ning Liam ütles,et on ka vaba .Asjad läksid edasi ning me oleme nüüd suhtes"Vastas Emily.Ta ei saandu enam ültse aru mis toimus.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:19

"Ära lihtsalt valeta mulle." lausus Summer ja temas võttis võimust viha Emily vastu. "Liam lubas oodata ja kui ta sõna murraks, poleks see kellegi sinusuguse pärast." Summeri sisemine Slyth võttis võimust ja too oli osav inimesi maha tegema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:21

Ka Emily muutus vihaseks."Mina ei tea mis teema teil oli aga nüüd oleme MEIE koos ja kui sulle see ei sobi siis ...ma ei tea"Ütles Emily vihaselt Summerile.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:39

"Ei sobigi." lausus Summer. Ta tahtis et Liam kuuluks talle ja ka ainult talle. "Ja ma ei tea mis teema teil oli, aga see algas ilmselt väga lahtise pluusiga ja lõppeb sinise silmaga." lausus Summer ning silmitses vihaselt Emilyt. "Kui sa arvad et võid teda üle lüüa siis arva uuesti."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 13:42

"Meie suhe ei algand väga lahtise pluusega ega ei lõppe sinise silmaga"Vastas Emily püsti tõustes."Mina pole kedagi ülelöönud.Me mõlemad olime vabad ja kui sina ei suuda eksist lahti saada on se sinu mure"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 15:27

"Sina olid vaba, aga Liam oli kinni." lausus Summer ikka veel üsnagi vihaselt. Kuid ta keeldus minema kõndimast enne kui too teine tüdruk. "Me olime üsnagi suhtes." lausus neiu ning põrnitses Emilyt. Ta ei hakanud iseg seletama nende keerulist kahtlast suhet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... EmptyEsm Aug 12 2013, 15:37

"Liam ütles minule,et ta on VABA.Mina võitlen Liami armastuse pärast niikaua kuni tema on mulle öelnud ,et ei armasta mind,ta ei taha mind enam kunagi oma elu ja tal ei ole minu vastu tunneid."Vastas Emily Summerile.Emily armastas Liamit ja tema ei loobu Liamist nii kergesti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Me mõlemad armastame teda..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Me mõlemad armastame teda.....   Me mõlemad armastame teda..... Empty

Tagasi üles Go down
 
Me mõlemad armastame teda.....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teda ei olegi siin....
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..
» Võiks õpsile närvidele käia *devil smile* naaaah.. Teda pole!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: