Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:22

Kylie kõndis koridoris ringi.IIgav oli.TTal polnud ka midagi targemat teha kui ringi konnata.

OT:Prof.Daniel Harris.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:30

Daniel kiirustas ülevalt tornist kuskile kabinetti ja oli välja jõudnud neljanda korruse koridori. Järsku puhus koridoris lahti olevast aknast sisse puhuv tuuleõhk paberid mehe käest pörandale ja Daniel kummardas, et neid üles korjata.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:33

Kylie nägi seda ning kiirustas Prof. juurde.Ta hakkas ka õpetaja pabereid korjama.Esijalgu ei saandu ta eru ,et see oli see sama Prof. kes semmis tema õega.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:48

Mees korjas veel viimased maha kukkunud lehed üles ja aja ennast püsti. Teda aidanud tüdrukule ütles ta soliitse naeratus saatel aitäh. Pärast seda jäi Daniel ootama, et tüdruk nüüd ta käes olevad lehed uuesti mehele annaks, sest Danielil oli vaja ikkagi enne päikeseloojangut need paberid teise kabinetti toimetada.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:50

Tüdruk ulatas paberid mehele ning vaatas teda.Ta kohkus ning küsis siis"Sina oled ju Prof.Daniel?"
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:56

Mees võttis oma paberid vastu ja ütles, siis:" Olen küll, aga ma eelistaks, kui sa mind proffessor Harriseks kutsuksid."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Sept 29 2013, 00:01

Kylie pilk muutus ülbeks."Sina olidki siis see kes minu õde ahistas"Sõnas tüdruk ülbelt.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Sept 29 2013, 10:37

Naeratus mehe näolt kadus ja ta ütles külmalt:"Selliseid alatuid solvanguid ei tohiks nii noor tütarlaps Professorile ütelda." Tegelikult Daniel arvatavasti teadis, mida plika selle all oli mõelnud, aga ta siiski ei suutnud uskuda, et Kelly sellest kellegile räägiks.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. EmptyPüh Sept 29 2013, 11:39

"Aga see on ju tõsi"Lausus Kylie Prof. vastu.Tegelt jah ta ei tohiks nii öelda aga ta siiski teeb seda."Mina olen Kylie ,Kelly õde ning ta on rääkind minule sellest ,et te magasite temaga.Ning ,et te sundisite teda."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..   Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Koridoris - kus siis veel?
» Me mõlemad armastame teda.....
» Teda ei olegi siin....
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Kaua ma veel pean ???

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: