Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kaua ma veel pean ??? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kaua ma veel pean ??? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kaua ma veel pean ??? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kaua ma veel pean ??? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kaua ma veel pean ??? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kaua ma veel pean ??? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kaua ma veel pean ??? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kaua ma veel pean ??? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kaua ma veel pean ??? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kaua ma veel pean ???

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:00

Damon kõndis koolimajas ringi ja suhtles vahepeal osade õpilastega.Tal oli üli igav seega tuli ta suurde saali ja kõndis siin ringi.Poiss uuris pilte ja paljusid muid asju.
OT:Kimby.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:09

Kimberly oli just tulnud saali, lootes minna õhtusöögile. Sinna jõudes, avastas ta, et seal ei olnud palju inimesi. Kurat, ta oli tund aega varem tulnud. No mida? Kuid seal märkas ta Damonit.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:15

Damon istus lõpuks pingi laua taha.Tema tuli meelega varem kuna siis oli siin ju palju vaiksem.Poiss ei märganud Kimby.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:32

Neidis jälgis Damonit. Ta otsustas võimaluse ära kasutada ja poisilt tema käitumise pärast vabandust paluda. Kim jalutas tema selja taha ja köhatas, et saada tähelepanu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:37

Damon kuulis seda,algul ei pööranud ta sellele tähelepanu aga siiski vaatas selja taha."Kimberyl"Ütles ta ja tõusis kiirelt püsti."Sina siin"Ütles ta rõõmsamalt.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:49

"Mh, Damon, ma tean, et ma käitusin nagu viimane sitapea ballil, ja üldse, koguaeg. Anna andeks," pomises ta, kulmu kortsutades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:53

Damon vaatas tüdrukut."Ega ma ka just kõige parem pole olnud."Ütles ta siis .
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:54

"Ei," muigas ta ning ohkas. "Damon, sa oled käitunud kohutavalt hästi mu vastu ja mina olen su ainult eemale tõrjunud, ma tean, et sa tahad, et meil oleks võimalus. Aga mis mina teinud olen? Kõik vaid ära rikkunud."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 21:57

Damon muigas."Kui sa tahad śiis on meil ka veel praegu võimalus "Ütles ta ja lähenes tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 22:00

"Damon," keerutas tüdruk silmi ja astus sammu tagasi. "Ära siis seda võimalust kohe ära rikku." Neidis muigas. "Kui sa tahad, siis võid sa mu välja kutsuda. See kord siis normaalsele kohtingule."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 22:02

"Ma olen nii loll"Pomises ta ja prantsatas pingile."Kas eelmine siis ei olnud?"Küsis ta ,vaatades tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 22:26

"Arvestades seda, et ma ära põgenesin, siis vist mitte," punastas ta ja muigas samalajal. Neidis vaatas maha, kuid tõstis pea pilgu Damonile. "Kui sul enne õhtusööki midagi teha ei ole, siis..."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyEsm Nov 11 2013, 23:01

Damon muigas uuesti."Siis võiksime ju midagi teha"Ütles ta.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyTeis Nov 12 2013, 16:05

"Me võiksime tegelikult siin istuda ja koos oodata, rääkida," pakkus tüdruk ja vaatas Damonit.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? EmptyTeis Nov 12 2013, 17:19

"Ja ikka"Ütles ta ,nihkudes veidi eemale ,et tüdruk saaks sinna istuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaua ma veel pean ??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaua ma veel pean ???   Kaua ma veel pean ??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaua ma veel pean ???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Sina siit veel puudusid...
» Veel üks kupee
» Veel üks kupee
» Ja veel üks kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: