Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...

Go down 
+2
Alysson Sheeran
Melody Helen Keller
6 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:22

Melly oli end trofeekasse sisseseadnud enda kotiga, oli pime öö aga tüdrukut ei huvitanud, et ta on keelatud ajal väljas, pluss, oli Melly küünlavalguse muretsenud. Ja ukse oli ta alohomaraga lukustanud, siis läinud kõige tagumisse nurka ja seal polnud isegi küünlavalgust näha. Melly luges süvenenult raamatut, oodates siia ilusaid poisse. Okey, see polnud raamat, see oli ajakiri teen vogue.

OT:Liam.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:27

No kui uks oli lukus, pidi Liam ju selle ka avama. Liam jalutas trofee toast mööda, kuuldes seal kedagi sees olevat. Liam jäi seisma ja proovis ust avada. Uks oli lukus. Liam võttis enda võlukepi välja ja ütles võlusõnad ja uks avanes. Liam tegi ukse lahti ja nägi seal ühte neiut. Kutt sisenes trofee tuppa ja sulges ka enda järelt ukse.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:29

Melody nägi küll kuuma kutti, kuid teeskles, et ta tõmbab niisama käega läbi juuste ja naeratas poolflirtivalt poisile, smalajal hajameelselt lehitsedes Teen Voguet.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:30

Liam naeratas neiule vastu ''Mis sa siin üksinda teed?'' küsis Liam enda klassiõelt ja jalutas talle lähemale. Ta sai isegi sellest flirtivast naeratusest aru, aga ei teinud sellest välja.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:34

,,Hey, ilus poiss''lausus Melly ja naeratas VÄGA flirtivalt,,Ma sooviks ka sinult seda küsida, aga mina vaatan siin ajalehte ja ootan kedagi, kellega siin koos olla''lausus tüdruk mesimagusalt ja flirtivart. Grrrrrr, see flirtiv grrr
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:40

Liam kergitas kulme. Oh, et kohe nii? ''No nüüd sa said selle, kellega siin koos olla.'' ütles Liam naeratades ja istus tüdruku kõrvale, kui ta üldse istus.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:42

Logish et istusin,,Ja mis on selle ilusa poisi nimi?''küsis Melly ja naeratas, hakkab edenema, hakkab edenema...
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:43

''Liam. Ja sinu nimi?'' küsis Liam ka neiu nime. Seda ta teadis, et neiu oli Liam'i klassiõde ja, et ta käis Gryffindor'is. Liam oli tark.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:45

,,Melody Helen Keller, võimalik et sa tead mind''Sest Mellu oli mingi tuhandes ajakirjas olnud ja lauljana oli ta kuulus. jee.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:47

''Võimalik.'' Liam oli ise ka kuulus ''See on ka võimalik, et sa tead mind.'' näitas Liam näpuga enda peale. Ta naeratas uhkelt. One Direction ikkagist. Aga see selleks.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:49

,,Sa oled see kutt, kelle bändi uue plaadi ilmumisel on kõik plaadipoed mu tutvusringkonda täis ja me peame endale broneerima eraldi aja, varahommikul, et saada plaat kätte? Mu tuba on su postreid täis, kuid ma ei tundnud sind hämara valguse tõttu ära''Jep, tüdruk oli suur 1D fänn, nagu ta kampki
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyNelj Aug 08 2013, 23:50

Liam naeris selle üle ja noogutas ''Võimalik.'' kas see sõna hakkab Liam'i lemmikuks muutuma? Võimalik. ''Tundsidki mu ära?'' küsis Liam Melody'lt.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:00

,,Jepp''Melly naeratas. NAiss, lahe oeks temaga käima hakata.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:02

''Oled sa fänn?'' seda Melody ei maininud. Liam naeratas Melody'le. Tõesti? Aga Melody pidi ju mingi hoor olema vms.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:10

No ongi hoor, aga teeme nii et mitte keegi peale Melly seda ei tea.,,SUur fänn''lausus mElly ja naeratas megaflirtivalt liamile,,Ma ei teadnudki, et sa siin õpid''
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:13

Liam naeratas ''Siis on tore ju.'' arvas Liam ''Ma olen siin esimesest klassist saati õppinud.'' ütles poiss ja naeratas ka Melody'le. Ilus nimi. Melody.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:17

,,Noh, fännidel polnud sellest aimugi''lausus Melly ja naeratas taas. FLirt flirt flirt
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:20

''Ma ei tahtnudki, et fännid sellest teada saaksid.'' ütles Liam ausalt ''Üks aasta veel ja ma saan keskenduda täiesti enda muusika karjäärile.'' selles oli Liam kindel.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:23

,,Siin on ju tegelikult parem asja arendada''arvas Melly,,Aga varsti võin hakata mina elu nautima''
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:28

Liam raputas pead ''On vaja tehnoloogiat.'' ütles Liam naeratades, aga Sigatüükas ei olnud ''Mida sa kavatsed peale kooli teha?'' küsis Liam Melly'lt.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:39

,,Lunin veel 15 majahaldjat ja siis imselt suurendan enda lossi ala, mis mul kodus on. Siis peab minema ameerikasse moelavale paariks kuuks, sest selle aasta lõpus saab valmis hulk kleite, mida ma pean modellina esitlema''rääkis Melly enda plaanidest.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 00:45

Liam vaatas üllatunult Melody't ''Nii, et sa oled modell?'' eeldas Liam. Ta naeratas. Modellid olid ilusad.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 01:02

,,Modell ja laulja, mõlemad vanemad õpetanud''naeratas Melly
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 01:06

''Ohoh.'' ütles Liam üllatunult ''Me peaks koos millalgi laulma.'' ütles Liam muiates. See oli päris hea mõte ju.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... EmptyReede Aug 09 2013, 01:10

,,Mida näiteks?''küsis Melly ja naeratas,,Mul on peale ameerikas modellinädalat üks ülemaailmne tuur, aga ma otsin bändi, kes mind aitaks seal taustal.''Yeah, suvi tuleb tegus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...   Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima... Empty

Tagasi üles Go down
 
Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kaua ma veel pean ???
» Ma tean,ma olen hot!
» Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.
» Miks siin peab olema nii palju ilusaid tüdrukuid?
» Siin, jah siin ma olen.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: