Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:00

Emily tuli raamatukokku mõttega ,et äkki siin on mõni poiss keda sebida.Tüdruku õnnetuseks ei olnud siin kedagi.Rae võttis mingi suvalise raamatu ja hakkas seda sirvima.Ta istus mingi diivani peale ja hakkas lugema.
OT:Jonathan
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:22

Jonathan oli olnud ühe riiuli vahel, et leida raamatut ''Ilusad Olendid''. Muidugi ta leidis selle ning ta võttis selle ja läks sellega diivani peale istuma, kus istus ka parasjagu ka üks väga ilus neiu. ''Ega ma ei sega?'' küsis Jon neiult, avades raamatut ning viis enda pilgu temale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:37

Tüdruk märkas ka alles nüüd poissi."Muidugi ei sega"Vastas ta lahkelt .Ta naeratas poisile ja luges raamatut edasi.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:39

Jonathan luges ka, aga ta ei suutnud keskenduda. Ta proovis lugeda ja naeratas omaette samal ajal ''Ma olen Jonathan muidu. Jonathan Miller.'' tutvustas ta ennast neiule, viies pilgu talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:42

Tüdruk viis pilgu poisile."Tore teada.Minu nimi on Emily Victoria Raenn.Aga ütle Emily või Rae."Tutvustas Emily nüüd end poisile.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:46

''Mul on ka teine nimi, aga see on liiga kahtlane.'' ütles Jonathan naeratades ''Aga sul on väga ilus nimi.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 21:51

"Tänan"Ütles tüdruk meelitatult."Ütle,minu jaoks pole miski liiga kahtlane"Ütles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:17

''Xylon.'' ütles siis Jonathan enda keskmise nime.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:19

"Oma pärane aga ilus"LAusus tüdruk.Ta naeratas poisile.Emily luges natuke raamatut aga see oli segatud Jonathani pärast.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:22

Jonathan naeratas selle peale ''Aitäh. Aga ma ei sega sind siis enam.'' ütles ta ja luges ka enda raamatut edasi, aga muidugi ta ei suutnud keskenduda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:24

"Ei sa võid niiöelda segada küll"Vastas ta lahkesti poisile.Ta uuris poissi.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:31

''Okei. Sa oled Gryffindor'is?'' küsis Jon neiult ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:33

"Ja oled .Kust tead?"Küsis tüdruk imestunult."Aga sina"Küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:36

''Ma ei tea, tundus.'' ütles Jon naerdes ''Hufflepuff.'' vastas Jonathan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:38

"Śa siis oled selline sõbralik kutt jahm?"Ütles tüdruk naeratades.Ta muutis enda asetit .Tüdruk pani oma selja vastu käetuge ja jalad poisi poole.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:41

''Noh jah.'' Jonathan arvas ise ka nii. Ta naeratas Emmy'le ''Kas sa ütlesid seda sellepärast, et Hufflepuff'lased ongi sõbralikud ja toredad ja rõõmsameelsed?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:44

"No seda ka ,et nad on aga sina kinnitad seda.Tavaliselt löödakse mulle kohe külge aga sina tulid sellise viisaka ja normaalse juttuga"Jutustas ta poisile.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:46

Jonathan naeratas ''Mulle ei meeldi eriti tüdrukutele kohe külge lüüa, sest mulle ise meeldib olla koguaeg tüdrukute seltskonnas ja kui ma lööks kõikidele tüdrukutele, kellega ma suhtlen külge, siis ma oleks nagu meeshoor ju.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:49

Tüdruk hakkas naerma selle meeshoora asja peale."Seda küll ja mul siis täna veab ."LAusus ta muiates.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:55

''Mul ka.'' ütles Jonathan ja pilgutas Emmy'le silma ja naeris siis. Ta viis enda pilgu korra raamatule, mille ta natukese aja pärast sulges.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 22:56

Tüdruk muigas ja hammustas kergelt huulde."Mida lugesid?"Küsis tüdruk poisilt.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 23:00

''Ilusad olendid.'' vastas Jonathan Emily'le naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 23:03

"Mingi huvitav raamat?"Küsis tüdruk liikudes poisile lähemale.Ta istus poisi kõrvale ja uuris raamatut miś Jonathanil käes oli.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 23:20

''Jaa, on küll.'' noogutas Jonathan ja andis raamatu Emily kätte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. EmptyTeis Aug 13 2013, 23:24

Emily võttis raamatu kätte ja lehitses seda."Tundub jah põnev.Ma mõni teine kord võtan"Ütles neiu ja andis raamatu poisile tagasi.Ta vaatas poisile silma ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.   Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida. Empty

Tagasi üles Go down
 
Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Kuhugi mujale polnud minna
» Kuidas küll sai kõik nii minna?
» Miks mitte ujuma minna?
» Harjutamine tuleb kasuks.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: