Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Miks mitte ujuma minna? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Miks mitte ujuma minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Miks mitte ujuma minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Miks mitte ujuma minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Miks mitte ujuma minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Miks mitte ujuma minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Miks mitte ujuma minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Miks mitte ujuma minna? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Miks mitte ujuma minna?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:21

Ryan oli tulnud üksinda ühte spordikeskusesse. Seal oli bassein õues ja seal äärel oli muru, kuhu Ryan enda asjad pani. Ryan võttis enda särgi ära ja ka lühikesed püksid. Seal all olid tal ujukad. Päike oli soe ja kutt vaatas suurt silti, kus oli kirjas vee temperatuur. 18 kraadi oli seal kirjas. Ryan naeratas selle peale. Ei olnudki väga külm.

OT: Cassidy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:30

Ka Cassidy oli otsustanud ujuma minna, sest oli uskumatult palav päev ja tüdruk tundis, et hakkab ära sulama. Kuna rannas oleks veelgi kuumem olnud, valis Cassie spordikeskuse välibasseini. Kohale jõudes hakkas neiule kohe silma silt, mis näitas, et vesi oli 18 kraadi soe. Cassidy jaoks oleks see tavaliselt olnud veidi külm, kuid täna polnud tal suurt vahet. Tüdrukul oli seljas õhuke ja kerge suvekleit, mille all olid tal bikiinid, kuid kleiti ta veel ära ei hakanud võtma. Selle asemel asetas ta lihtsalt oma asjad murule, istus basseini äärele ja pani jalad vette. Ujumiseks on aega küllalt.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:32

Ryan märkas ühte tüdrukut, kes tuli ka suht tema lähedale enda asjadega ja siis läks tüdruk basseini äärele istuma. Ryan jalutas sellele hüppe värgile. Ma ei tea, kuidas seda kutsutakse, aga igastahes ta jalutas selle peale ning hüppas seejärel peakat. Ta sukeldus suht sügavale ja siis tuli jälle veepinnale. See oli värskendav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:46

Cassidy juba märkas seda kutti, kes seal basseini juures oli, aga kui too peakat hüppas, oli võimatu temast mitte välja teha. "Muljetavaldav," märkis tüdruk naeratades ja võttis oma päikeseprillid eest, et asju selgemalt näha. Cassie'le endale poleks selline vette hüppamine kõne allagi tulnud. Sellest ajast peale, kui tema onupoeg ta kogemata 4-aastasena vette lükkas, pole ta ennast vees kõige mugavamalt tundnud. Ujumine Cassidy'le endiselt meeldib, kuid üleni vee alla ei läheks ta kunagi.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:51

Nüüd hakkas Ryan basseinis ujuma. Ühest otsast teise. Ta oli niigi vormis tegelt juba, aga Ryan'ile tundus, et tema lihastest ei piisa. Neid peab veel olema ja ta kõht võiks ka kõhnem olla. Need on kõik Ryan'i enda ütlused.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 22:58

Kui Cassidy telefon äkitselt teada andis, et tüdruk on sõnumi saanud, süvenes ta paariks minutiks sõnumile vastuse saatmisele. Kui neiu telefoni jälle ära pani, ohkas ta sügavalt. Sõnum oli ta emalt, kes andis teada, et Cassie peab algavaks kooliaastaks asju ostma minema ja see polnud just rõõmustav uudis. Aga kuni suvi veel kestis, võis seda nautida. Seega tõmbas Cassidy oma kleidi üle pea seljast, viskas selle oma ülejäänud asjade hulka ja läks vette, kus ta lihtsalt edasi-tagasi ujuma hakkas. Nagu see tüüp, kes seal enne peakat hüppas.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:02

Ryan märkas, et see sama neiu oli ka vees ujuma hakanud ja ta hakkas selle tüdruku järgi ujuma, vahetades rada. Ta sihtis neiu jalgu, et neist kinni võtta, aga iga katse järel tal ebaõnnestus. Ja lõpuks ta siiski sai ta jalast kinni, aeglustades neiu ujumist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:08

"Hei!" hüüatas Cassie vaikselt, kui tundis, et keegi ta jalast kinni võttis. Tüdruk pööras end veepinnal selili, et näha, kes see oli. Üks ülimalt atraktiivne noormees. Cassidy ei saanud kellegi niisuguse peale vihane olla, seega ta lihtsalt naeratas endamisi ja küsis: "Miks sa seda tegid?
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:10

Ryan naeratas tüdruku reaktsiooni üle ''Su jalg jäi ette mulle.'' valetas Ryan. Tegelt tahtis kutt lihtsalt tüdruku tähelepanu ''Ma ei saa ujuda, kui üks ilus neiu mu ees ujub.'' ütles Ryan nüüd ühe parema põhjuse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:20

"Jah, usun, sest ma olen nii halb ujuja, et mu jalad jäävad kogu aeg kõigile ette," lausus Cassidy sarkastiliselt ja silmitses Ryan'it huvitatult. "Ja mina ei saa ujuda, kui üks kena kutt mu taga ujub," lisas tüdruk siis, sellise näoga, nagu ei räägiks ta üldse Ryan'ist, vaid mõnest muust "kenast kutist".

OT: Ugh, kutt on nii imelik sõna. Very Happy

Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:24

Ryan vaatas basseinis ringi. Kedagi teist ta küll ei näinud. Ainult mõni vanainimene. Siis ta näitas ühe vanamehe poole ''Temast räägid?'' küsis Ryan naerdes. 

OT: Just hea sõna Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:32

"Jah, täpselt. Paksud ja kiilakad vanamehed on minu tüüp," ütles Cassie ja hakkas ka naerma. Siis arvas tüdruk, et on paras aeg ennast tutvustada. "Ma olen Cassidy, muide. Või Cassie," lausus ta ja vaatas Ryan'ile otsa.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:38

Ryan vaatas üllatunult neiut ''Kahtlane.'' arvas Ryan muiates ''Ma olen Ryan.'' tutvustus ka Ryan ennast Cassie'le.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:46

"Jah," nõustus Cassidy. Oli küll kahtlane. Ja siis ei osanud neiu enam midagi öelda. Millest ta rääkima oleks pidanud? Sigatüükast? Ei, sest ta ei teadnud, kas Ryan käib seal või ei. Aga koolist võiks ju tegelikult ikka rääkida. "Ma lihtsalt huvi pärast küsin, aga mis koolis sa käid?" küsis tüdruk siis, eeldades, et Ryan ikka käib mingis koolis.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyNelj Juun 13 2013, 23:55

''Sigatüükas.'' vastas Ryan Cassie küsimusele ''Ja sa?'' küsis Ryan ka Cassie käest siis, tehes enda käe märjaks ja kohendades selle märja käega enda soengut.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 00:07

"Sama," vastas Cassidy üpris üllatunult. Ta ei arvanud, et kohtub mõne koolikaaslasega sellises juhuslikus kohas, nagu spordikeskuse bassein. "Mis maja?" küsis tüdruk siis ja silus ka oma juukseid, mis märjana ilmselt kohutavad välja nägid.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 00:09

Ryan oli ka üllatunud ''Gryffindor. Ja sina?'' see ei oleks ka Ryan'it üllatunud, kui Cassie oleks öelnud, et ka tema oli Gryffindor'ist, aga eks ta ootas siis vastust nüüd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 00:17

"Ravenclaw," vastas Cassie naeratades. "Ja mis klass? küsis ta järgmisena.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 00:19

''Siis sa peaksid päris tark olema ju.'' arvas Ryan naeratades ''Kuuendas.'' vastas Ryan ''Sa ka?'' eeldas Ryan. Neiu nägi umbes 16 või 17 välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 00:23

"Ma olengi tark," lausus Cassie ja naeratas ka. Ta ei tahtnud egoistlikuna kõlada. "Jah," vastas ta seejärel. "Siis me oleme klassikaaslased," ütles tüdruk rõõmsalt. See oli parim uudis, mida ta terve päeva jooksul oli kuulnud.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? EmptyReede Juun 14 2013, 09:30

Ryan naeratas Cassie peale ja järsku hakkas poisil natuke külm, ühe koha peal seismisest. Ryan ujus basseini ääre juurde ja ronis basseinist välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miks mitte ujuma minna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mitte ujuma minna?   Miks mitte ujuma minna? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks mitte ujuma minna?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks me peame õppima?
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Kuhugi mujale polnud minna
» Kuidas küll sai kõik nii minna?
» Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: