Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyEsm Sept 23 2013, 21:33

Sam avas vaevaliselt silmad. Pea, vasak käsi, roided ja parem jalg valutasid meeletult, kurk tulitas ja Samil oli meeletu janu. Poiss ei mäletanud, kust kurat oli ta siia sattunud, kuid Sam tõstis pead, mille peale tabas poisi keha meeletu valuhoog, niiet Sam peaaegu et kukkus voodile tagasi. Nähes, et poiss on ärganud, tuli see haiglaõde Sami juurde ja sundis teda jooma mingit asjandust(Midagi mugude palavikualandaja taolist), seejärel veel mingit sinist nõiajooki, õeldes ise, et see aitab kaasa luude paranemisele, ja lõpuks tavalist vett. Kui Sam küsis, miks ta siin on, rääksi haiglaõde kiiresti ära, et poiss olevat siia sattunud ühel öösel, kui mingi õps oli ta kanderaamil ära toonud järve äärest, ja poisil olevat olnud suur peahaav, verekaotus, jala ja käe luumurd ning mõned roided kah ära murdunud. Lisaks kõrge palavik, mille sai muidugi paari hetkega kontrollialla. Seejärel haiglaõde läks sinna, kuhu iganes ta minema pidi. Sam pani tähele, et on õhtu, aknast paistis hämar taevas. Sam kõhis, ning vaatas lakke. Poisi silmast kukkus pisar, ning ta keeras end näoga akna poole. Juhuslikult oli poiss kõige aknapoolsemas voodis, ja Sam märkas tahtmatult, et kardinad olid ümber. Sami seljatagant oli osa katmata, kuid Sami ei huvitanud. Ta ei teinud valust välja, ja ta silmist kukkusid hääletud pisarad.
OT: Megan
Tagasi üles Go down
Megan Rus
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Megan Rus


Postituste arv : 39
Join date : 22/09/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyEsm Sept 23 2013, 22:18

Meg tutvus kooliga ja sattus siis omadega nö haoglasse kuuldes kellegi valust karjuvat häält jalutas Megan hääle juurde. Mex oli arg ning lausus väga vaikse häälega "On sul abi vaja?"
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyEsm Sept 23 2013, 22:30

''Elu on lill, kuradi äratuskell''ühmas Sam, kui kuulis kedagi karjuvat. Poiss tahtis parajasti magamajääda, silmad olid kuivad ja Sam krigistas hambaid.
Tagasi üles Go down
Megan Rus
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Megan Rus


Postituste arv : 39
Join date : 22/09/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyTeis Sept 24 2013, 15:54

Kuna tüdruk seisis poisi voodi ähedal vaatas Meg poissi ja lausus "Mina?!"

Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyKolm Sept 25 2013, 18:17

,,Ma rääkisin äratuskelladest, mitte sinust kes-sa-iganes-ka-ei-ole''Sam põõritas omaette silmi,,Ütle ausalt, kas sina olid see kes siin kriiskas?''
Tagasi üles Go down
Megan Rus
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Megan Rus


Postituste arv : 39
Join date : 22/09/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyKolm Sept 25 2013, 21:38

Meg raputas pead ja vaatas poissi "Mis sul juhtus?"
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? EmptyLaup Dets 14 2013, 11:10

,,Kurat, mina ka ei tea. Lendasin luuaga mugude tuumajaama juurde ning jõin selle jäätmeid, sest pidasin seda õunamahlaks. Niiet hoia eemale, muidu saad kiiritada''Urathas Sam ja proovis jääda magama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?   Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas? Empty

Tagasi üles Go down
 
Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Miks mitte ujuma minna?
» Jälle sina! Või siis mitte?
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: