Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jälle sina! Või siis mitte?

Go down 
+5
Zoella Holmes
Mindy White
Jonathan Miller
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyEsm Aug 19 2013, 23:46

Harry kõndis kolmandal korrusel. Seal ei olnud hetkel kedagi. Harry'l oli käes klaaspudelis õlut ja ta jõi seda. Ja muidugi Harry'l käis ka tund praegu ja bad boy nagu ta oli, ei läinud ta sinna tundi.

OT: Kelly.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyKolm Aug 21 2013, 23:51

Kelly kõndis kolmandal korrusel, seljas minikleit, millega ta suundus kohtingule. Õhuline valge kleit siniste õitega. Enivei, nägi ta seal ühte tuttavat poissi. "Harry," naeris Kelly ja embas sõpra. Eemalduses krabas ta poisi käest pudeli. "I need that."
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyNelj Aug 22 2013, 11:15

''Kylie! Või tähendab Kelly!'' ütles Harry rõõmsalt, kui ta tundis häälest ära, et see ei olnud Kylie. Kylie oli üldse Harry mõtetes väga tihti olnud. Kui Harry'lt õlu käest ära krabati vaatas ta ehmunult Kelly't. ''Mis asja??'' oli Harry segaduses ''Miks sa nii pidulikult riides oled?''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyNelj Aug 22 2013, 19:37

"Esiteks, sa oled kohtunud mu kaksikõega. Või tähendab, võimaliku kaksikõega." Kelly istus ühele aknalauale ning võttis õlust lonksu. "Mul on kohting," ohkas neiu ja vaatas tüdinud ilmega Harryt.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Sept 08 2013, 14:03

Harry noogutas ''Jah, me oleme suhtes või nii.'' nüüd nad olid vähemalt. Ja issand kui hilja ma vastan. ''Wau. Kellega?'' Harry ja Kelly olid parimad sõbrad ja Harry sai aru, et Kelly'l ei olnud väga hea tuju.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Sept 08 2013, 14:14

No problem. "Mäh, ühe Thomasega. Ta on tõsiselt tore kutt, ning ta ütles, et armastab mind, aga nüüd pean mina ta oma sõbranna Noraga kokku viima, kuna too on Thomasesse armunud." Kelly vaatas Harryt. "Ühesõnaga, segased asjalood."
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Sept 08 2013, 22:27

Harry kortsutas kulmu ''Miks peaks keegi ... ma ei saa aru. Kuidas üldse keegi saaks mingi teise tüdruku sinu asemel valida?'' Kelly oli väga ilus tüdruk. Ta ütles seda sellepärast, et Kelly ja Kylie olid ühesugused ja mõlemad olid ilusad.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyPüh Sept 08 2013, 23:20

Kui keegi teine oleks Kellyle nii öelnud, oleks neiu kohe vastu sebinud, aga mitte Harry. Ei tea miks, aga Kelly ei ole kunagi poissi sellises valguses näinud."Tänud, hr.Meelitaja," pomises neiu sarkasmiga.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyEsm Sept 09 2013, 16:19

''Ei, aga päriselt. Tahad ma aitan sul selle poisi ära sebida?'' küsis Harry, natuke närvi minnes. Miks see kutt üldse Nora valis? Sellest ei saanud Harry aru.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyEsm Sept 09 2013, 20:33

"Aitäh pakkumast, aga ma arvan, et mul on piisavalt kogemust, et ma saan hakkama," sõnas Kelly poissi silmitsedes. "Ja kui sa isegi aitaksid, siis kuidas?" kergitas neidis kulmu.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyEsm Sept 09 2013, 22:16

Harry muigas. Kelly oli need kogemused Harry'lt võtnud? ''No ma leiaksin sulle sellise kuti, kes ei ole sinuga käitunud nii nagu sinu teised eksid.'' Harry ju teadis pm kõike Kelly endistest suhetest.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 17:19

"Davai, hakka siis otsima," lausus Kelly, naeratus suul, kuid mõtles enda sõnu veidikese naljaga. Poissi silmitsedes, ohkas ta ning vaatas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 17:22

''Davaj.'' oli ka Harry nõus ning vaatas murelikult Zoella't, kui ta ohkas ''Mis on?'' küsis Harold.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 17:29

OT: Hahaa, sa tead, et sul on Kellyga teema Very Happy Aga noh, pole hullu. Juhtub. Ma ei viitsi lihtsalt vahetada neid kasutajaid.

"Ei midagi, lihtsalt... kas sa oled Kyliesse tõsiselt armunud?" sõnas neiu. Ta küsis seda tegelikult sellepärast, kuna temal on nii loll armuelu, siis võiks vähemalt tema õel õnnelik suhe olla.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 18:05

OT: No kurat. See on see, kui sa Zoella kasutajast postitad. Ma ka ei viitsi vahetada Very Happy

Harry vaatas Kelly'le kulmu kortsutades otsa ''Olen.'' see oli ime, eks?
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 21:29

"Olete te õnnelikud? On Kylie õnnelik?" Parandas Kelly ennast ning vaatas murelikult Harryt.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyTeis Sept 10 2013, 23:09

''Kylie on õnnelik, aga alati kui ma mingi teise tüdrukuga kalli teen, siis ta läheb kadedaks või ma mingi tüdrukuga juttu räägin.'' vastas Harry natuke tüdinenud häälega.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyNelj Sept 12 2013, 20:14

"Kylie ongi üpriski armukade inimene, Harry. Aga peaasi on see, et mis mu õele tundub, ei oleks tõsi, eks? Sa oled mu parim sõber. Aga siiski, kui sa Kyliele haiget teed, siis su nägu ei jää nii ilusaks," muigas Kelly, kuid ta nägu muutus aina ähvardavamaks.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyNelj Sept 12 2013, 21:07

''Ma olen tähelepannud jah.'' ütles Harry muiates. Harry oleks ka armukade, kui Kylie mingi teise kutiga räägiks vms. ''Kelly, ma tunnen esimest korda nii palju armastust tüdruku vastu. Ja selleks osutuski Kylie. Ma ei lase teda käest.''
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyReede Sept 13 2013, 17:52

"Aga need teised? Sul oli ju veel tüdrukuid, või mis? Aga ma tõesti ei mäleta nende nimesi. Selles mõttes, et ma saan aru, et sa teda armastad, aga kas seda ülejäänud ka mõistavad? Ma ei taha, et Kylie mingit survet või armukadedust tunneks. Sul on ikka päris kahtlaseid tüdruksõpru olnud," jutustas Kelly.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 14 2013, 00:19

''Kelly, mul on olnud sitaks tüdrukuid. Ma ei jõua neid lugedagi. Isegi ma ei mäleta poolte nimesid. Aga ma pole mitte ühegi nende tüdrukute vastu sellist armastust tundnud, nagu ma Kylie vastu tunnen. Ma võin öelda enda sõbrannadele, et mul on tüdruk jne. Aga ma arvan, et nad teavad seda. Ja ma olen ka tähelepannud, et Kylie läheb päris kiiresti armukadedaks.'' ütles Harry ja muigas Kelly viimase lausa peale.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 14 2013, 15:26

"Ega ma ei kardagi, et sa talle truu ei ole. Ma tean, et sa oled hämmastav, kui sa oled armunud, ning Kyliel veab. Asi on selles, et minu armuelu ei ole nii roosiline," lausus Kelly ning ohkas.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 14 2013, 23:44

"Ma tean sinu armuelust mõndagi. Sa pead selle õige endale leidma." Ma võin Ben Brucei sulle siia teha.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 14 2013, 23:49

See oleks lahe. "Aga kui ma ei leia?" Läks Kelly närvi.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? EmptyLaup Sept 14 2013, 23:57

"Siis leian mina sulle." Ütles Harold ja pilgutas Kellyle silma. Ma homme teen.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle sina! Või siis mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? Empty

Tagasi üles Go down
 
Jälle sina! Või siis mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Teel õhtusöögile.. Või siis mitte
» Sina oled ju see kes...
» Sina siit veel puudusid...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: