Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jälle sina! Või siis mitte?

Go down 
+5
Zoella Holmes
Mindy White
Jonathan Miller
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:47

''Ma tunnen sinu vastu sama.'' kui Kelly poleks niimoodi Harry'ga käitunud, siis ei tunneks Harry sama. Aga see, et talle meeldis kunagi ka Kelly, tõi Harry tunded Kelly vastu tagasi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:51

Kelly pühkis pisarad silmast ning vaatas nukra naeratusega poissi. Neiu naeris hetkeks. "Salasuhe see siis on." Kelly võttis poisi särgist kinni ning tõmbas ta enda vastu üheks suudluseks.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:53

Harry naeratas kavalalt vastu Kelly huuli ja asetas enda käed ta tagumikule. Ta suudles Kelly't vastu.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 18:01

"Hei," lausus Kelly kurjalt ning muigas, "see, et me siin nüüd nii vabalt räägime ja nii, ei tähenda, et sa nilbeks muutuda võiks." Ta ei mõelnud seda halvasti, aga see oli naljakas.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 18:05

Harry muigas ka ''Miks ma ei või su tagumikust kinni hoida? See on kena ja mugav.'' Harry võttis enda ühe käe Kelly tagumikult ära ja asetas selle Kelly seljale. Teist hoidis ta veel kiusamise pärast pepu peal.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 18:19

Kelly naeratas laialt ja raputas pead. "Sa teed mu õnnelikuks, Harry," pani Kelly ühe käe poisi põsele ning suudles teda taas. Ta tõesti oli õnnelik, ning ta proovis seda Kylie asja unustada.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 18:42

Harry oli õnnelik, et tema tegi Kelly õnnelikuks. Harry suudles Kelly't vastu. Harry püüdis just aru saada, miks ta just Kylie'ga suhtesse astus, mitte Kelly'ga.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 18:58

Äkki sellepärast, et ta ei teadnud siis, et Kellyl Harry vastu tunded on? Kelly eemaldus korraks, et vaadata Harryt otse silma. "Ma armastan sind, Harry, ma tõesti armastan. Kohutavalt," raputas neidis pead ja sulges silmad, "truly, deeply, madly." One Directioni laul. Kui irooniline?
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:10

Jah, see võib ka põhjus olla. Harry vaatas üllatunult Kelly'le silma. Okei, see et Kelly teda armastas, tegi olukorra natukene hullemaks ''Päriselt?'' Harry ei teadnud, kas ta Kelly't veel armastaski. Harry naeratas, kui Kelly mainis One Direction'i laulu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:15

Kelly proovis midagi Harry näost välja lugeda. "Kui sa tahad, siis vaid sõbramõttes," kehitas neiu õlgu ja muigas üleolevalt. Ta oli tegelikult sellist reaktsiooni Harrylt oodanudki.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:18

Harry ei osanud midagi öelda ''Sa võtsid mu sõnatuks.'' ütles Harry naeratades ''Mul läheb veel kaua aega, et armastuseni jõuda, Kelly.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:27

Kelly naeratas. Ta ei olnud väga solvunud. Neiu eemaldus veid poisist ja vaatas maha. "Ma tean, Harry. Sa tead küll mind. Lobisen liiga palju. Ära pane tähele."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:29

Harry naeratas ''Mulle meeldib, kui sa liiga palju lobised.'' ütles Harry ja surus Kelly õrnalt vastu seina ja pani enda käed vastu seina, et Kelly pääseda ei saaks. Harry hakkas Kelly kaela suudlema.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:38

Kelly naeratas õnnelikult ning lasi käe läbi poisi juuste, kui Harry ta seina vastu surus. Kui Harry ta kaela suudles, sõnas Kelly, "Harry, sa tead, et see on õrn koht. Muidu ma ei suuda vastu panna ja me ärkame voodis."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:44

Harry'le meeldis see, et nad võisid voodis ärgata nii, et ta jätkas ''Aga ongi ju hea.'' Harry naeratas vastu Kelly kaela.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:51

"Hea?" muigas Kelly ja vaatas poissi. "Kas sa tahadki mind ainult voodisse saada? Hoia enda väikemees püksis, düüd."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 19:53

Harry naeris ja raputas pead ''Ma tahan iga tüdrukuga voodisse saada, kellega ma suhtes olen.'' Harry jaoks oli seks üks kõige olulisem asi suhtes.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:05

Kelly pani peatavalt käe Harry rinnale ning hoidis ta veidi eemale. "Täpsustades, salasuhtes." Seks oli tõesti tähtis. Eriti, kui see oli hea seks. Ja Kelly oli voodis hea. Kuradima hea. Egolaks.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:08

Harry siis astuski Kelly'st eemale ''Ja see pole mingi väikemees. 21 cm ikkagist.'' Harry oli ka väga hae voodis. Ja kui Harry ja Kelly seksiksid siis oi bljää mis hea seks neil oleks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:13

Nende seks oleks lihtsalt... wow. Miks me nii palju kommenteerime, milline nende seks oleks? Smail. "Me kohtume, ma räägin sulle oma poiste probleemidest, me järsku avastame, et me oleme mõlemad üksteisest sissevõetud, me suudleme, me astume salasuhtesse ja nüüd sa tahad keppida. Sul on kiire elu vist, mees."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:15

Oleks tõesti. Ma ei teagi. Smail. Harry naeris selle lühikokkuvõtte üle. ''On tõesti kiire elu. Sul on ka ju.'' Harry'l ja Kelly'l oli väga palju ühiseid asju.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:24

"Harry, kui sa tõesti tahad minuga magada, siis mitte täna," naeris Kelly ja vahetas Harryga kohad, lükates nüüd Harry seina vastu. Kelly asetas käe õrnalt õrritamiseks Harry meheau kohale ning silitas seda õrnalt läbi püksi, lausudes: "Aga ma luban, et see kord tuleb."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:26

Harry sulges enda silmad ja hammustas enda alahuult ''Miks sa kiusad mind praegu, Kelly?'' küsis Harry ja vaatas Kelly'le natuke kurjalt otsa, aga siiski naeratas. Kelly oli õel.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:32

Kelly on hästi kuri tüdruk. "Sest mulle meeldib sind õrritada," kergitas neidis ühte kulmu ja muigas salakavalalt. Ta kummardus poisile lähemale, et teda suudelda, aga et veel õelam olla, tegi ta talle hoopis põsele musi.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 EmptyKolm Sept 25 2013, 20:45

Okei, eks Harry lihtsalt sunnib Kelly't teda suudlema. Harry pani enda käe Kelly põsele ja liigutas ta pead, et ta huuled oleksid Harry huulte vastas. Seejärel Harry suudles teda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jälle sina! Või siis mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Teel õhtusöögile.. Või siis mitte
» Sina oled ju see kes...
» Sina siit veel puudusid...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: