Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jälle sina! Või siis mitte?

Go down 
+5
Zoella Holmes
Mindy White
Jonathan Miller
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:05

Hahaa, lahe. "Tahad, veame kihla?" lausus Kelly pärast veidikese aega vaikimist. Ta kahtles poisis.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:20

''Davaj.'' ütles Harry rõõmsalt ''Kui sulle muidugi meeldivad tatoveeringutega ja huuleneetidega mehed.'' sest Ben'il oli ikka päris mitu tatoveeringut ja vasakuspoolses huules oli tal kaks neeti.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:27

"Usu mind, välimus ei ole oluline," naeris Kelly. "Teeme nii, et kui minust ja "sellest poisist" saab asja, pean ma karjuma kusagil suure rahva ees et Harry on parim, aga...." naeratas Kelly poisile, "kui mina võidan..." jättis neiu oma lause pooleli.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:34

Harry naeris selle peale ''Aga ma olengi parim ju.'' Talle meeldis see kihlvedu või mis iganes see ka ei olnud. ''Nii ja mis siis saab kui sina võidad?'' küsis Harry kavala naeratusega.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:37

"Siis..." neelatas neiu ja muigas. Tal ei olnud tegelikult aimugi. "Siis pead sa mind suudlema." Neiu proovis hetkeks tõsist nägu teha, kuid ei suutnud, ning purskas paari hetke pärast naerma. "Ehk siis seda, mida sa kõige vähem tahad." Poiss pidi piinlema, kui ta neiu mingi imelikuga kokku pani. Mis ei tähenda, et ma kohe mõtlen, et Ben on imelik. Well, we will see.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:40

''Mis asja?'' küsis Harry ja purskas ise ka naerma ''Ise tahad, et ma su õele haiget ei teeks ja nüüd tahad äkki, et ma sind suudleks.'' Kelly polnud loogiline eit. Ben on imelik küll.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:43

"Kuidagi pean ma ju sind piinama?" kergitas neiu kulmu ja muigas. "Mhh, see on kihlvedu, Harry. Ja see ei tähenda ju, et me kaua peaks amelema. Ja et Kylie sellest teada saaks. Ning pealegi, see pole ju ... petmine, kui meil isegi üksteise vastu tundeid pole."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:44

''Okei.'' nõustus Harry siis ja vaatas tüdinenult Kelly't ''See on küll tegelikult petmine.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 18:50

"Harry, " ohkas Kelly. "Ma tean, aga, see on üksainus suudlus. Ma mõistan, kui sa ei taha mind suudelda. Kes minusugust ikka tahaks suudelda, kui just mind voodisse ei taheta saada, nagu tavaliselt... Aga tõesti, kui sa kardad vahele jääda ja ei saa aru, et see on vaid nali, siis jätame kihlveo ära."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:00

''Okei, okei okei. Ma pole mingi pussy. Ma teen siis seda.'' aga Harry oli kindel, et Kelly ei võida. ''Ma ei taha sind voodisse saada. Cmon Kelly. Sa oled mu parim sõbranna.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:06

"Oled sa ikka sada protsenti kindel?" vaatas Kelly küsivalt poissi. "Harry, kallis, sa oled ka mu parim sõber, ja ma pean vabandama, sest kui sa mind voodisse kavatseksid saada, siis hakkaks läheks mul süda pahaks. Ma ei magaks sinuga. Kunagi." Okei, võibolla ammu aega tagasi olid Kellyl sellised mõtted, aga Harry on talle liiga kallis, et nende suhet rikkuda. Nüüd on need mõtted igatahes läinud. Ja pealegi, käis Harry ju Kelly õega.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:41

''Ära põe, mul ka. Ma kunagi tahtsin isegi sinuga magada.'' tunnistas ka Harry üles ja näris närviliselt enda alahuult. Ta tahtis näha Kelly reaktsiooni nüüd sellele.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 21:42

Kelly muigas selle peale. "Kunagi, Harry. Kunagi," rõhutas ta seda sõna. Neiu sõnas siis: "Ei, sa oled ju täitsa pandav tegelikult." Tüdruk ei suutnud ennast tagasi hoida ning lasi välja ühe väikese itsituse, kattes siis käega suu. "Vabandust. Lihtsalt, siis kui me kohtusime, oli mul jumala suur crush sinu vastu, aga see kadus ära lihtsalt vist. Järgmisel hetkel olime me parimad sõbrad."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 21:47

''Kunagi jah.'' kordas Harry ka seda sõna. Harry ohkas ja vaatas Kelly'le otsa ''Muidugi olen. Ma paneks ka ennast.'' ütles Harry naerdes. See oli tõsi muidugi. Kuuldes, mida Kelly ütles, Harry naeratas ''Mul oli ka su vastu crush.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 21:55

Kelly hakkas naerma selle enese panemise peale. "Loomulikult sa paneksid end, loomulikult." Poiss oli ikka päris egoist, või mis. Neidis naeratas aga poisi viimaste sõnade peale, kergitas kulmu ja vaatas maha. "Päris piinlik," pomises neiu. "Miks me üldse sellest räägime?" tõstis neiu pea ja vaatas Harryt küsivalt, püüdes muige enda näolt kaotada.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 21:58

''Sa ei paneks siis ennast?'' küsis Harry üllatunult. Kelly oli väga ilus tüdruk. Harry naeratas ja tõstis enda näpuga Kelly lõuga, et Kelly talle otsa vaataks ''See on minevik, Kelly.'' ütles Harry talle ''Vähemalt me räägime kõik ausalt ära.'' sõnas Harold muiates.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyEsm Sept 16 2013, 22:10

"Harry, don´t be so dirty minded," lausus neiu ning kergitas kulmu. Ehee, mulle meeldib kulmu kergitada. "Ma loodan," sosistas neiu nii vaikselt, et loodetavasti poiss seda ei kuulnud. "Nagu ma ennist ütlesin, on Kyliel vedanud." Neiu võttis vaikselt Harry käest kinni, mis ta lõua all asetses ning lükkas selle ära. Neiu ohkas. "Miks sa pead nii tegema?" küsis Kelly, mitte aru andes, mis see "nii" on.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 06:46

''But it's fun!'' ütles Harry muiates. ''Sa oled kade Kylie peale?'' ei saanud Harry aru praegu, miks Kylie'il vedanud on. Harry ei vastanud Kelly küsimusele, sest ta ei saanud arugi, mida ta valesti tegi vms.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 17:46

Kelly naeris, kuid ta nägu muutus peagi tõsiseks. "Harry, palun ärme räägi sellest rohkem, muidu üks meist, ehk siis arvatavasti mina, ütleb midagi, mida ta hiljem kahetseb." Kelly tõusis püsti ja silmitses poissi.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 20:35

''Okei.'' ütles Harry siis ja vaatas Kelly'le vabandavalt otsa ''Aga mida ma teen? Miks sa minult seda küsisid?'' ei saanud Harry ikka pihta, aga uudishimu tappis.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 20:52

Uudishimu tapab jah. Kohutavalt. "Harry, kui ma hakkan sulle seda ütlen, siis ma kõlan lihtsalt kohutavalt ja ma ei usu, et see sulle, mulle, meie sõprusele ja Kyliele hea on," ohkas neidis ja võttis ühe käega Harry käest kinni, ning pigistas seda närviliselt.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:29

Harry hammustas enda alahuult närviliselt ''Aga räägi ikka. Ma olen su parim sõber ja sa võid mulle kõike rääkida.'' ütles Harry ja naeratas Kelly'le toetavalt.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyTeis Sept 17 2013, 23:39

"Oled sa sada protsenti kindel? Sest mina ei vastuta tagajärgede eest," sõnas neiu kahtlustavalt ning piidles pingsalt Harryt, näost näha ärevust.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyKolm Sept 18 2013, 07:20

''Jah, ma olen kindel.'' Harry'l oli suur uudishimu hetkel peal ja Kelly lihtsalt pidi talle rääkima.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 EmptyKolm Sept 18 2013, 15:36

"Harry, see crush, eksole. Ma olin sinust ikka suurelt sisse võetud. Aga mulle tundus, et ma ei meeldinud sulle, ja siis me muutusime parimateks sõpradeks. Ma matsin need tunded endas nii sügavale, kui võimalik, ning ma sain sellega hakkama. Olen alati saanud. Kuni praeguseni. Mis ei tähendaks, et need tunded taas tagasi tulevad, aga ma kardan, et kui me sellest räägime, siis need tunded meenuvad taas ja mitte keegi ju ei taha seda. Ei sina, ei mina, ega Kylie. Eksole? Seega parem oleks, kui sa minu juttu mõistaksid ja seda teemat rohkem üldse ei puudutaks," jutustas Kelly ja vaatas närviliselt maha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jälle sina! Või siis mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Teel õhtusöögile.. Või siis mitte
» Sina oled ju see kes...
» Sina siit veel puudusid...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: