Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jälle sina! Või siis mitte?

Go down 
+5
Zoella Holmes
Mindy White
Jonathan Miller
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 18 2013, 15:36

"Harry, see crush, eksole. Ma olin sinust ikka suurelt sisse võetud. Aga mulle tundus, et ma ei meeldinud sulle, ja siis me muutusime parimateks sõpradeks. Ma matsin need tunded endas nii sügavale, kui võimalik, ning ma sain sellega hakkama. Olen alati saanud. Kuni praeguseni. Mis ei tähendaks, et need tunded taas tagasi tulevad, aga ma kardan, et kui me sellest räägime, siis need tunded meenuvad taas ja mitte keegi ju ei taha seda. Ei sina, ei mina, ega Kylie. Eksole? Seega parem oleks, kui sa minu juttu mõistaksid ja seda teemat rohkem üldse ei puudutaks," jutustas Kelly ja vaatas närviliselt maha.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 18 2013, 22:24

''Aga sa ju meeldisid mulle ka. Kelly, sa oleksid võinud mulle lihtsalt öelda seda. Cmon, sa oled väga seksikas tüdruk ja no shit, et me oleks kohe suhet ju alustanud.'' ütles Harry natuke kurjalt ''Aga mul pole ka enam selliseid tundeid su vastu. Sa oled väga kallis mulle sõbra mõttes ja ma täitsa nõustun sinuga, et see rikuks minu, sinu ja Kylie suhted ära.'' Harry kallistas Kelly't siis.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyNelj Sept 19 2013, 19:47

"No kus mina oleks pidanud teadma? Mis ma oleks pidanud lihtsalt tulema ja ütlema, et tsau Harry, me oleme head sõbrad aga ma tahaks sinuga midagi enamat? Ma ei usu, düüd," rääkis Kelly, ning punastas veidi selle seksika tüdruku asja peale. Niikuinii, midagi Harry ja Kelly vahel ei juhtu, kuid neidis siiski sisimas soovis seda. Kuid kusagil väga sügaval. Kelly embas Harryt vastu. "Ma armastan sind, Harry." Sõbra mõttes, ikka.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyNelj Sept 19 2013, 22:18

Harry naeris ''Kasvõi. Ma ei oleks sulle korvi andnud. Ma ju sebisin sind sitaks.'' Harry mäletas küll, kuidas ta Kelly koguaeg sebis. Need olid head ajad. Harry soovis ka, aga mitte praegu. Tal oli Kylie ja ta lootis, et keegi tema ja Kylie suhet Päike ei keera. Harry naeratas selle peale ''Ma sind ka.'' ta mõtles ka sõbra mõttes.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 10:42

Kelly naeris. "Unustame korraks kõik," pomises neidis ning vaatas poisi silmadesse. "Ja see, mis nüüd juhtub, ei ole tegelikult kunagi juhtunud." Ta pidi lihtsalt selle ära tegema, enne kui Harry ja Kylie suhe veelgi tõsisemaks läheb.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 12:12

''Ma olen täitsa nõus.'' ütles Harry noogutades. See käis Kelly mõlemate lausete kohta. Harry vaatas sellise näoga Kelly'le otsa 'well this is awkward'.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 13:41

Kelly asetas mõlemad käed poisi põskedele ning astus sammukese lähemale. Enne, kui ta ligemale kummardus, puudutas neiu nina poisi oma.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 13:53

Harry vaatas kulmu kortsutades Kelly'le otsa ''Mis sa teed?'' küsis Harry olles segaduses. Just rääkisid, et nad ei tohiks suhted ära rikkuda jne.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 14:12

Kelly eemaldus. "Vabandust, ma sain aru, et..." kergitas tüdruk ühte kulmu. Neidis vaatas maha ja punastas.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 15:44

''Mida sa aru said?'' küsis Harry. Kelly oskas teda segadusse ajada.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:19

"Et sa tahtsid mind suudelda." Kelly pani käed rinnule risti. "Aga tead mis?" lasi ta siis uuesti käed vabalt langeda enda külgedele. "Mina olen Kelly Wharwood ja ma võin suudelda, keda ma tahan." Neiu astus sammu lähemale. "Iga poiss peaks olema õnnelik, kui ma teda suudlen." Ja veel üks samm. "Ja ma olen kindel, et sa oleksid ka." Ta peatus. "Kui sa just vastupidist ei väida. Ja see teeks haiget. Väga."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:27

Harry kortsutas Kelly käitumise peale kulmu. Ja ise tahtis, et Harry ei petaks Kylie't. Kui Kelly oli Harry'le lähedamale jõudis, surus Harry enda huuled vastu Kelly omasid. Kui Kelly seda tahtis, siis miks mitte.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:41

Ma tean, et Kelly ajab vahepeal suhteliselt segast juttu. Ega ta ise ka ei tea mis ta tahab. Neiu suudles poissi vastu. Kui suudlus lõppes, astus neiu sammukese tagasi ja vaatas Harryt, sõnagi öeldes. Ta oli tohutult segaduses.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:43

Harry vaatas ka Kelly'le otsa, kui suudlus lõppes ''Kelly, ma ei saa enam sinust aru.'' ütles Harry ausalt ja toetas ennast vastu seina. Ta raputas enda juukseid ja tegi soengu korda.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:48

Kelly seisis seal tummalt. "Kui sa tahad midagi teada, siis küsi," lausus neiu hetke pärast äkitselt. "Kuigi ma ei saa garanteerida, et ma oskan neile vastata."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:51

Okei, Harry'l oli päris palju küsimusi ''Kas sa oled kade, et ma käin su õega?'' küsis Harry kulme kergitades.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:53

Bring it on. "Loomulikult," lausus neiu ükskõikselt ja istus taas aknalauale. Neiu ei olnud seda lihtsalt tunnistanud, ja see oli talle endalegi üllatus.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:54

Harry vaatas üllatunult Kelly't ''Ja sul on veel mu vastu tunded?'' sai Harry aru. Kui Harry oleks teadnud seda, siis ta ei oleks Kyliega mingit teemat alustanudki.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 16:56

"Kas ma mitte just paar minutit tagasi seda ei öelnud?" küsis Kelly ning vaatas küsivalt Harryt. Jah, aga ta alustas ning nüüd on juba liiga hilja.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:01

Harry ohkas ''Ja sa ei võinud seda mulle juba ammu öelda?'' küsis Harry natukene närvi minnes, kuigi Harry oli juba piisavalt Kylie'isse armunud, et mitte Kyliet maha jätta Kelly pärast.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:04

"Mida sa ootad, et ma sulle vastakasin? Sa lihtsalt tahad, et ma tunnistaksin, kui loll ja taipmatu ma olin? Ma ei öelnud sulle seda Harry, sest ma arvasin, et ma ei meeldi sulle. Ja ausalt öeldes, ma nautisin meie sõprust. Ma ei tahtnud seda rikkuda," rääkis Kelly ja vaatas pisarad silmis aknast välja, nii, et loodetavasti Harry neiu pisaraid ei näinud. "Ja nüüd ma tegin seda."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:09

Harry jalutas Kelly juurde. Ta tahtis pakkuda salasuhte varjanti, aga ta ei julgenud. Nüüd ta nägi küll Kelly silmades pisaraid. Harry ei osanud midagi öelda. Ta tegi Kelly'le otsa ette musi ja kallistas teda ''Äkki proovime salasuhet?'' pakkus Harry selle nüüd välja ''Kuigi see võib riskantne olla.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:19

"Ma ei tea," raputas Kelly pead. Loomulikult ta tahtis kutsuda Harryt tema omaks, isegi kui nad ainult kahekesti olla said. "Tead, kui raske mul on sind ja Kyliet koos näha. See teeb haiget, Harry. Kuid samas see rõõmustab mind, kuna Kylie on tohutult õnnelik, ning eriti kohutav oleks see, kui mina selle õnne temalt ära võtaks. Ja ma tahan sinuga salasuhet proovida. Aga kui Kylie selle avastab, siis ma ei tea, mida ma teen. See oleks... kohutav. " Kelly vaatas siis üles, otse Harryt. "Aga ma ei suuda vastu panna."
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:24

Harry kuulas Kelly lõpuni ''Sa oled keerulises olukorras, Kelly.'' Harry on varem salasuhtes olnud ja ta oskab seda varjata ''Kelly, kui sa niimoodi käitud, et sa mind tahad, siis ma ei suuda ka vastupanna. Proovime salasuhet ja ma garanteerin sulle, et Kylie ei saa sellest teada.'' ütles Harry Kelly'le ja vaatas talle silma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 EmptyKolm Sept 25 2013, 17:28

"Ma usaldan sind, Harry," neelatas neidis natukese aja pärast peale mõtlemist. "Aga enne, kas sa ise oled selles kindel? Kas sina tunned minu vastu sama? Sest ma ei taha sind salasuhtesse tirida, ilma et sina seda tahaks."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle sina! Või siis mitte?   Jälle sina! Või siis mitte? - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jälle sina! Või siis mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Esimene lumi, või siis mitte
» Sina oled ju see kes...
» Sina siit veel puudusid...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: