Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Teda ei olegi siin.... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Teda ei olegi siin.... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Teda ei olegi siin.... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Teda ei olegi siin.... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Teda ei olegi siin.... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Teda ei olegi siin....

Go down 
5 posters
AutorTeade
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 16:06

Oli taas saabunud õhtu.Jacob istus lendluudpalli väljakul pingil nagu igal öhtul.See õhtu aga oli teistmoodi.Poisil polnud kaasas pudelit.Ta oli siia tulnyd sellepärast, et otsis üht tüdrukut.Jake mäletas eilest õhtust vaid neidise nägu.Jacob tahtis teda leida ja lootis tüdrukut siin kohta.Neiut aga polnud.Kutt oli neidist terva päeva ptsinud.Nüüd istus. ta pea põlvedel.
OT:Kelly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 16:20

Kelly sammus lendluupalli väljaku poole. Pisarad ta põsel hakkasid juba kuivama. Kui väga ta tahtis Thomasega võimalust, kuid andis selle Norale... Siiski, oli Nora üks inimestest, kellest Kelly tõsiselt hoolis. Ta oli koguaeg neiu jaoks olemas. Kuid see hetk oli ainus, kui Kelly tundis endas veidikesegi viha Nora vastu. Thomas, Thomas oli ju perfektne. Ta hoolib Kellyst, ta armastab Kellyt. Või armastas? Ei tea. Pole oluline ka enam, kuna nüüd on kindlasti Thomas ja Nora koos väga õnnelikud. Kahjuks.
Tavaliselt, kui Kellyl sellised probleemid olid, rääkis ta Noraga. Aga seekord ei saanud ju nii. Järsku märkas ta ühte tuttavat kuju, Jacob. Kelly jooksis tema poole ning lükkas käega üle näo, et ei oleks aru saada, et neiu oli nutnud. "Hei," lausus tüdruk, kui Jacobi kõrvale istus.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 17:03

Jacob tõstis pea."Hei"tervitas poiss tujutult.Ta vaatas Kellyt.Sõpra on alati hea näha.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 20:40

"Mis viga?" lausus Kelly, ühte kulmu kergitades ja Jacobit vaadates. Sõpra oli jah alati väga tore näha.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 22:44

"Ei midagi erilist.Otsisin kedagi aga teda pole kusagil"vastas poiss.Ta vaatas neiut kurval ilmel.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 23:23

"Keda siis?" Kergitas Kelly kulmu ja vaatas uudishimulikult Jacobit.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 23:33

"Ma ei tea"muigas Jake"Mäletan ainult nägu eileset õhtust ei midagi muud."Jacob naeratas kurvalt.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyPüh Sept 01 2013, 23:43

"Mnjah," pomises Kelly ning muigas. "Armusid ära w? Sul oli Summer ju."
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 07:46

""Ma ei tea"tunnistas pooiss ausalt.Ta vaatas maha.Jälle tuli meelde Summer kohr ka teine tüdruk
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 14:30

"No aga räägi siis mulle, ma olen hea kuulaja," muigas Kelly ja silitas poisi pead.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 16:16

"Ma jõin igal õhtul siin Summeri pärast ka alkohili.Seda ka eile.Alti on mul mäluauk aga see kord ma mäletan ühe tüdruku nägu.Ma pean ta leidma.Ja enam ma ei joo"juttustas Jake murvalt.Ta vaatas Kellyt.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 16:22

"Issand jumal, Jacob!" imestas neiu ning tõusis püsti. "On sinuga nüüd kõik korras?"
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 16:43

"Ma ei tea"ütles Jake.Ta vaatas neidisele alt üles otsa.Poiss ei osanud tõesti midagi ette võtta.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 17:25

Kelly muigas ja kõndis Jacobi ümber, kuidagi ärevusse minnes. "Jacob, sa oled mulle praegu suhteliselt ainus sõber, niiet ma ei kavatse vaadata, kuidas sa enda elu lihtsalt käest lased. Mul on plaan," sõnas neiu ning peatus siis Jacobi ees.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 17:36

"Ma ei saa aru"ütles Jske tõustes.Ta vaatas neidisele otse silma."Sul on ju palju sõpru minu teada?"küsis poiss kulmu kortsutades.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 17:39

"On jah, aga ... mitte hetkel," raputas neiu pead. "Ma ei taha sellest rääkida. Ma tahan enda plaanist rääkida!"
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 17:42

"Okei.Räähgi siis"ütles Jake veidi segaduses olles.Ta vaatas suuri silmi tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 19:59

"Kuid enne, kas sinu ja Summeri vahel on kõik läbi?" kergitas Kelly kulmu. "Sest kui on, pead sa ta unustama ja edasi liikuma," naeratas ta.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 20:26

"Läbi.Ta valis Liami."sisistas Jake läbi hammaste ja lausus siis kurvalt"Ma ei suuda teda unustada.Aga ma tean kuidagi, et koos selle tüdrukuga suudan ma Summeri unustada.....ja vb kedagi teist armastada"Jacob teadis,.et Kellyt saab usaldada.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 20:31

"Nii, tore, et sa leidsid uue tüdruku. Sa otsid ta üles, kutsud ta välja ja avaldad talle muljet. Kui sa tahad, siis ma võin sind selle kohtingu korraldamisega aidata," muigas neiu ja viipas käega poisi poole. "Ja siis loodame, et asjad edenevad hästi ja sa oled taas õnnelik!"
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 02 2013, 20:34

"Aaa okei.Mina igatahes ei jaga nendest kohtingu asjadest. midagi."tunnistas Jake.Ta muigas aga suunurgad langesid kohe"Aga na ei mäleta tema nime"lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 23 2013, 21:59

"Jacob, kallis, Sigatüügas ei ole nii suur, niiet sul on hea võimalus seda tüdrukut uuesti märgata," muigas Kelly.
OT: Kes see tüdruk muidu on?
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 23 2013, 22:03

"Vist jah"muigas ka Jacob.
OT:Isabella Marie aga nad on juba uuesti kohtunud.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 23 2013, 22:07

"Nii, kui sa teda siis uuesti kohtad ja välja kutsud, aitan ma sind kohtinguga, eks? Aga nüüd ma lippan. Naerata, Jacob, ole rõõmus!" naeris Kelly ning jooksis minema, veel korra taha vaadates ja naeratades.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... EmptyEsm Sept 23 2013, 22:34

"Jah.Aitah!"muigas Jacob.Juba veidi rõõmsamana kõndis ta minema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Teda ei olegi siin.... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teda ei olegi siin....   Teda ei olegi siin.... Empty

Tagasi üles Go down
 
Teda ei olegi siin....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Siin, jah siin ma olen.
» Me mõlemad armastame teda.....
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Kui sa peaksid teda veel puudutama siis ma luban ,et..
» Võiks õpsile närvidele käia *devil smile* naaaah.. Teda pole!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: