Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sa ei pea enam valima EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sa ei pea enam valima EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sa ei pea enam valima EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sa ei pea enam valima EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sa ei pea enam valima EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sa ei pea enam valima EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sa ei pea enam valima EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sa ei pea enam valima EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sa ei pea enam valima EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sa ei pea enam valima

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:20

Liam istus koridoris. Ja nagu iga tavaline Ravenclaw'lane, oli tal käes raamat. Ta luges võlukunstiajaloo õpikut. Ta kavatses kõik peatükid läbi lugeda ja siis läheb ta puhketuppa. Kell oli umbes seitse õhtul. Tunnid olid läbi ja Liam oli üsna kindel, et kedagi koridorri ei satu.

OT: Summer.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:24

Summer kõndis trepist alla. Ta oli tulnud katuselt, sest sinna oli ta visanud päeval oma koti, kui luuaga sõitma läks. Mööda koridori kõndides ei pannud ta eriti midagi tähele, kuni tundis kogu ära. Poole sammu pealt seisatades kattis neiu käega suu. Ta mõtles palavikuliselt mida teha. Ringi minek oleks võtnud pea tunni rohkem, kuid otse minek poleks ka parim valik olnud. Suutmata otsustada seisi neidis paigal, lootes et Liam polnud teda veel märganud.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:35

Ja muidugi kuulis Liam hääli, nagu keegi kõnniks ja järsku jääks seisma. Liam tõstis pilgu ja vaatas koridoris ringi ning järsku märkas ta Summer'it. Ta vaatas natuke üllatunult Summer'it ''Summer... tere.'' ütles Liam lõpuks midagi neiule.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:40

Summeris polnud enam energiat ega tahtmist, et vihane olla. "Käi minema." lausus neidis Liamile ja seisis samas kohas. Ta oli rääkinud Emilyga, kõik teada saanud ja piisavalt kaua vihane olnud. Nüüd tundis ta ennast lihtsalt tühjana. Alguses oli tal olnud kaks poissi, nüüd polnud kumbagi. Ja see oli Summeri süü olnud.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:44

Liam kortsutas kulmu ''Ma olin siin ennem.'' õigustas Liam ennast. Liam nüüd arvas, et Summer oli arvatavasti teada saanud Liam'i ja Emily suhtest, aga see ei huvitanud Liam'it. Liam ei oodanud ja Liam leidis uue.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:48

"Ja sa olid minul ka ennem aga ikkagi Emily sai su." lausus neidis. Tal oli ükskõik et see oli lapselik ja kahtlane. Neiul oli olnud väga valus ja Liam peaks vähemalt selle eest tagasi saama. "Oleksid vähemalt võinud mulle teatada, enne kui ma otsuse tegin." lausus neidis peaaegu pisarate äärel.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:51

Liam vaatas üllatunult Summer'it ''Ma olin üsnagi kindel, et sa Jacob'i valid.'' ütles Liam ja märkas, et Summer hakkas nutma peaaegu. Liam'il oli väga õrn süda ja ta ei oleks suutnud vaadata, kuidas Summer nuttis.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:55

Summer neelas pisaraid ja sulges silmad. Nii loll temast oodata, et Liam on korralik poiss. "Sul polnud mingit õigust seda arvata." lausus Summer vaikselt. "Sa murdsid oma sõna." lausus neiu, lastes ühel pisaral üle põse voolata.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 12:58

''Mis sa tahad öelda, et sul läheb selle Jacob'iga halvasti hetkel?'' küsis Liam ja pööras enda pilgu raamatule, kui ta nägi, et Summer'il voolas pisar üle põse.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:07

"Ma ei oleks Jacobit valinudki." lausus Summer vaevukuuldavalt. Ta sõimas ennast, miks küll nii loll olla ja arvata, et Liam oma sõna peab? "Sa lihtsalt astusid suhtesse, enne kui ma seda öelda jõudsin." lausus neidis ja pühkis pisara ära, keelates endal rohkem nutta. Kas tõesti oli kutt seda väärt?
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:09

Liam tõstis enda pilgu raamatult, kui ta seda kuulis ''Mida? Miks?'' küsis Liam ehmunult. ''Ma ei teadnud ju.'' ütles Liam ja tõusis püsti. Ta mõtles, kas kõndida Summer'ile lähemale või mitte.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:15

"Kas see oleks midagi muutnud?" küsis Summer ja astus paar sammu tagasi, kui nägi Liamit püsti tõusmas. "Kas sa tegid seda selleks, et mulle tagasi teha Jacobi eest?" küsis neiu ja pööras pea kõrvale. Ta ei kavatsenud poissi vaadata.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:16

''Ma proovisin edasi minna ja sust üle saada. Aga ma pole sellega hakkama saanud.'' ütles Liam Summer'ile ja toetas ennast vastu seina ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:23

"Sa isegi ei oodanud vastust!" lausus Summer. "Ja sa isegi ei öelnud mulle, et ma võin ka mitte otsustada." lausus Summer Liamit vältides ja sulges silmad. "Kas sa tõesti tegid seda vaid selleks, et mulle tagasi teha?" küsis neidis vaikselt. Väärastunud kättemaksuiha oli omane pigem Summerile.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:25

''Ei teinud!'' hüüdis Liam ja kukutas raamatu maha ning libistas enda käed läbi enda juuste ''Ma ei tea miks ma seda tegin. Ma tean, et mul on ikka veel tunded su vastu. Need tunded on tugevamad, kui need mis mul on Emily vastu.''
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:29

Summer võpatas kui raamat mah kukkas ja astus veel ühe sammu tagasi. "Ma ei... ma ei saa sind enam usaldada." lausus neidis ja tõstis pilgu, vaadates Liamile otsa. Ta oli peaaegu unustanud kuti näo. Nüüd tulid kõik tunded tagasi ja neidise silmad hägustusid, kui pisarad ta vaatevälja varjasid.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:32

Liam hoidis enda pilku maas ''Kes ütles, et sa pead mind usaldama? Sul on Jacob, ole temaga.'' nüüd andis Liam täiesti loa, Summer'il olla Jacob'iga.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 13:35

"Nii et sina mind ei taha?" küsis Summer. Liam ei vaadanud talle silmadesse ning neidis langetas siis ka pilgu. Üle kõige oleks ta hetkel tahtnud Liami käte vahel olla, nagu enne ning juua veini. Kuskil kus keegi teine neid ei vaataks. Summer astus veel sammu tahapoole ning toetus vastu selja taga olevat sina.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:02

''Tahan.'' ütles Liam. Nüüd oli kõik talle järsku selge ''Ma ei taha Emily't. Ma tahan sind.'' ütles Liam ja läks Summer'i juurde ning pani enda käed ta ümber. Ta tugevdas enda haaret ta ümber, et Summer ei saaks ta käte vahelt põgeneda.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:09

Summer keeras pea eemale. "Ma ei saa sind võtta." lausus neiu ning üritas eemale rabeleda. "Emilyl on õigus, sa pole enam minu oma, vaid kuulud temale." lausus neidis. Summeri süü, et kutti ootama jättis. "Ja see ei oleks minust aus." ohkas neiu. Ta ei tahtnud kellegile veel haiget teha.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:16

''Kas ma pean jälle ootama?'' küsis Liam natuke kurjalt. ''Mida te Emily'ga rääkisite?'' küsis Liam ja lasi Summer'i lahti.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:21

"Ta ütles et sa olid talle öelnud, et sul pole kedagi teist." lausus neiu süüdistavalt ja astus eemale. "Vabandust, et ma olen selline nagu ma olen ja ei suuda rahulikus suhtes olla." lausus neiu kibeda naeratusega. "Miks sa üldse kunagi ootasi?" küsis neidis siis Liamilt. Ei usu et tema kunagi oleks.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:24

''Ma ütlesin, et ma olen vallaline.'' ütles Liam noogutades ''Aga ma mainisin talle ka midagi sinust.'' Liam naeratas natuke ''Pole midagi, ma saan aru.'' Liam kortsutas selle küsimuse peale kulmu ''Sest sa oled võrratu.'' vastas Liam sellele küsimusele.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:38

Liami esimene lause torkas Summerit. Aga see oli ta enda süü ka. "Sa ei kannataks kunagi minuga olemist." lausus neidis ja vaatas maha. "Eriti kui sa saaksid kellegi nagu tema." lausus neiu. "See on nagu võrrelda mugu võluriga, tema võidab alati." ütles Summer. "Mis sest et mina sinu valisin." lisas ta vaikselt lõppu.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima EmptyEsm Aug 12 2013, 22:59

''Kui ma juba sind saada proovisin, siis ma kannataks ka sinuga olemist.'' see vist kõlas loogiliselt. Liam kuulis seda, mida Summer vaikselt ütles ''Mida? Sa valisidki minu?''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sa ei pea enam valima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima Empty

Tagasi üles Go down
 
Sa ei pea enam valima
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Midagi oli vaja, aga enam ei mäleta, mis see oli.
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: