Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sa ei pea enam valima

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:09

"See on raskem, pealegi on sul juba tüdruk." lausus neiu. Ta silmitses oma saapaninasid ning ohkas. "Jah, ma tegin valiku ning ka jala katki." lausus neidis, täpsustamata mis toimus.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:47

''Kuidas Jacob reageeris?'' küsis Liam uudishimuga siis viis enda pilgu Summer'i jalale. Ta kortsutas kulmu, aga ei küsinud selle kohta hetkel midagi.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:56

"Kuidas sina reageerisid, kui arvasid et ma Jacobi valisin?" esitas Summer vastuse asemel küsimuse. "Ilmselt umbes samamoodi." pakkus neidis ja astus Liamile kõhkleva sammu lähemale. Ta ei tahtnud mõista anda, et andestab kutile kõik, kuid soovis näidata, et ei ole ükskõikne.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:57

''Üllatunult.'' vastas Liam ''Aga ma arvan, et see ei olnud Jacob'i reageering.'' Jacob oli ju just väga kurb ja pettunud.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 00:09

"Sa olid ainult üllatunud?" küsis Summer. See oli valus. "Mitte midagi muud?" küsis neiu jahmunult ja veidi pahaselt. Ta oleks midagi muud oodanud. Eriti Liamilt, sellelt tundelisemalt poolelt. Aga ipmasle tsiis mitte. Pettunult vaatas neidis maha. "Ta oli vihane ja ikka veel armunud."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:35

''Üllatunud, meelitatud, ka veel armunud.'' Liam kehitas õlgu ''Kindlasti on veel tundeid.'' Liam vaatas küsivalt Summer'ile otsa. Neil oli väga keeruline olukord hetkel. Vähemalt Liam'il oli.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:44

"Kindlasti oli." lausus neiu. Ja just siis ku Summer arvas et viimaks olid kõik keerulised asjad läbi. "Sa ei taha Emilyle haiget teha, ega?" küsis neidis põrandat põrnitsedes. Teades Liamit, siis ei tahtnud ta kellegile haiget teha, aga viimasel ajal oli Summeril tunne, et ta ei tunnegi Liamit korralikult.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:48

''Ma ei taha kellegile haiget teha.'' ütles Liam selle peale. Ta ei suuda kärbselegi haiget ju teha. ''Aga vist peab.'' arvas Liam. Liam'il oli kauem Summer'it armastanud, kui Emily't ja tunded Summer'i vastu olid heas mõttes hullemaks läinud.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:39

"Ma ei taha, et sa talle minu pärast haiget teeks." lausus Summer. Enne oleks tal selle üle hea meel olnud, kuid nüüd soovis ta lihtsalt eluga edasi minna, kedagi haavamata. Pealegi oli Emlily vägagi armunud tundunud. "Tee mida tahad." lausus neidis veidi pahaselt. Ta polnud Liami üle pahane vaid olukorra üle.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:47

''Aga kui ma jätaks Emily maha, kas sa oleksid minuga?'' küsis Liam Summer'ilt uudishimuga. Ta ootas vastust vägagi põnevusega.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:27

Summer vaatas üles. "Võimalik." lausus ta üllatunult. Ta ei uskunud, et Liam seda kaalus. Ta arvas, et Liam pakauks välja midagi napakat, nagu salajane suhe või sõpradeks jäämine. "Ma arvan küll." lausus tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:32

Liam vaatas ka üllatunult Summer'it selle vastuse peale ''Päriselt?'' küsis Liam. Liam arvas, et Emily arvas juba nkn, et nende suhtega on kõik.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:42

"Mis sa siis arvasid?" küsis neidis kulmu kortsutades. Ta ju armastas kutti. Isegi peale seda kui ta teise tüdrukuga käis, küll vaid veidi, aga siiski tõsiselt. "Te ju ei seksinud ega midagi?" küsis Summer kuti poole vaadates. See oleks ehk teine asi.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:44

Liam raputas pead ''Ei seksinud!'' ütles Liam ehmunult. 10 inch payne train, peab veel ootama. ''Mul on vaja pikemat suhet, et lõpuks vahekorda enda tüdrukuga sattuda.'' ütles Liam.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:49

"Siis on hästi." lausus Summer. Ta vist ei taha kunagi oma 10 inch payne traini saada. Sest see kõlab nagu õuduka pealkiri. "Tore." lausus neidis rahulolevalt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:55

Ei, aga päriselt nagu. 24 cm on päris pikk ikka ja suht valus oleks ka. 24 sentimeetrine valu rong, kõlab jah nagu õuduka pealkiri. ''Ma annan sulle kindlasti teada, kui ma olen Emily maha jätnud, onju?'' Liam kavatses seda teha.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:59

Ehk siis kui neil selline teema tuleb, hakkab see olema väga kahtlane. Aga see tuleb kunagi hiljem, kui iamil või Summeril just ootamisest üle ei viska. See võiks juhtuda. "Anna." lausus neiu noogutades. Loodetavasti kuidagi romantiliselt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 15:02

Liam naeratas ja kallistas Summer'it uuesti. Mis asi võiks juhtuda? Summer'i ja Liam'i vahekord?
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyKolm Aug 14 2013, 09:34

Kui Liami käed Summeri ümber olid, üritas neidis alguses eemale rabeleda, kuid jäi siis paigale. Talle sobis see koht. Vaikselt libistas ta käed ümber kuti ja kallistas teda vastu. Summeri ja Liami seks võiks juhtuda, aga mitte lähitulevikus.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:10

Liam naeratas, kui Summer püüdis eemale rabeleda. Liam ei oleks lasknudki tal ära põgeneda. Liam tegi Summer'ile põsemusi ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:24

"Ma peaksin... õppima minema." lausus Summer. "Kutsuksin sind kaasa, aga sa ei tohiks tulla." lausus neiu. Tema jaoks oli puhketubade keeld alati loll olnud, kuid ega ta seda siis saanud direktissile mainima minna.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:43

''Okei.'' noogutas Liam ja lasi Summer'i lahti. Liam läks ja võttis enda raamatu maast üles ning jalutas uuesti Summer'i juurde ''Ma annan sulle siis kindlasti teada.'' ütles Liam naeratades ja tegi Summer'ile veel kord põsele musi ''Tsau.'' ütles Liam talle naeratades.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 EmptyKolm Aug 14 2013, 23:07

Summer naeratas kergelt enne lahkumist. Ta tundis ennast väga... võimukalt. Kerge sammuga korjas neidis maast koti ja astus läbi koridori et puhketuppa jõuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa ei pea enam valima   Sa ei pea enam valima - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Sa ei pea enam valima
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» Midagi oli vaja, aga enam ei mäleta, mis see oli.
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: