Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ilusate inimestega pole kunagi igav

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:05

Nate nõjatus vastu puud ja hingas sügavalt sisse. Hoolimata sellest, et talv oli veel kaugel oli väljas juba külmemaks muutumas. Üle tornitipu oli veel näha päikeseloojangut, aga ka see kadus vaikselt ja muutus aina pimedamaks. Nate kaalus sisse minemist ja otsustas siis veel hetke paigal seista, teades milline müra ja sagimine toimus alat puhketoas. Pead keerates uuris ta siseõue, mis tundus tühi ja üksik ning vaatas siis veidi hoolikamalt ühte pinki varjudes.


OT: Kylie
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:09

Perfekte ilm ja aeg jooksmiseks.Kyliele meeldis alati õhtul jooksma tulla kuna siis polnud siin tavaliselt inimesi.Või kui oli läksid nad ka peagi sisse.Tüdruk lõppetas just jooksmise ja kõndis siseõues kergelt hingeldades ringi.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:13

Nate keeras mingi hääle peale pead ja silmas Kyliet. "Oo." pomises ta vaikselt ja astus puu tagant välja et paremat vaadet saada. "Ilusad tüdrukud ei tohiks hilja üksi väljas olla." lausus Nate piisavalt valjusti, et hääl Kylie kõrvu kostaks ja nõjatus siis vastu ta taga olevat kivimüüri.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:16

Kylie pani käed puusadele ,mitte ülbuse pärast vaid niisama.Ta vaatas poissi ja lausus"Hei,ja miks mitte?Mis minuga siin ikka juhtub?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:19

"Igasuguseid olendeid luusib pimedal ajal ringi. Näiteks mina." lausus Nate ja kõndis tüdrukule lähemale, tehes hirmutavat nägu. "Kas sa ei karda mind?"
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:21

"Pervo oled või?"Küsis tüdruk muiates.Kylie vaatas poissi ja sõnas"Ma suren juba hirmu kätte ära"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:29

"Ei ole pervo, aga sinu jaoks kõike." muigas Nate ja seisis Kyliest meetri kaugusele ja asetas käed rinnale risti. "Kas sa siis pole nagu tavaline tüdruk kes kardab kõike?" kergitas ta kulmu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:32

"Oo"Ütles ta poisi esimese lause peale peaaegu naerdes.Kylie käed olid siiamaani puusadel ja vaatas ka ikka veel poissi."On asju mida ma kardan aga neid on vähe.Paljusid asju ma vihkan mitte ei karda."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:36

"Kui sa vaid ette kujutaksid kui paljud tüdrukud seda ütlevad ja kardavad ikkagi ämblikke ja tolmu." muigas Nate. Ta silmitses kiirelt Kylie keha ja lukustas siis oma pilgu ta silmadesse. "Meeldiv tutvuda." lausus ta siis, oma nime ütlemata.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyEsm Nov 04 2013, 23:42

"Amblikud on ju nunnud"Ütles ta veidi mõtlikult."Sinuga ka "Ütles ta ja jalutas poisist eemale,pingi juurde.Ta hakkas seal oma jalga venitama jne.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 06:52

Nate seisatas hetkeks ja vaatas kuidas Kylie sirutab, kuna ta oli ikka päris vormis. "Kas sa käid iga päev siin jooksmas?" küsis Nate ja istus pingi vabale poolele et tüdruk saaks venitada.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 07:26

Seda Kylie on jah. Talle meeldib sporti teha. " Ja iga õhtu käin jooksmas siin"Lausus ta poisile. Tüdruk lõppetas venitused ning istus poisi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 20:59

"Sa jooksed siseaias ringi?" muigas Nate ja heitis pilgu aia suurusele. Ta sai aru küll, millest tüdruk rääkis, aga noris ikka Kylie kallal.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:05

"Ja kindlasti.Sina võibolla jooksed nii lühikest maad aga mina jooksen palju pikemat maad."Lausus ta.Ta vaatas poissi ja naeratas kergelt.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:11

"Ma peaksin seda maad siin aastaid jooksma et selliseid lihaseid saada." lausus Nate ja keeras oma jalga et lihaseid näidata. "Tahad neid enda omadega võrrelda." muigas kutt Kyliet silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:16

Tüdruk vaatas poisi jalgu ja siis katsus neid nalja pärast."Noo sa käid võibolla ka jõusaalis aga mina seal ei käi"Ütles ta.Kylie näitas ka oma jalga.Tema jalg oli ilus ja sile nagu naistel ikka.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:23

"Muidugi käin ma jõusaalis." lausus kutt. Enesestmõistetav ju. Nate libistas sõrmedega üle Kylie jala ja naeratas siis tüdrukule. "Musklis tüdrukud pole pooltki nii ahvatlevad." lausus ta siis noogutades, võtmata kätt jalalt.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:26

"Noh,aga mina ei käi ju"Ütles ta siis.Kylie muigas.Ta pani oma jalad poisi sülle."Aga ma tahan olla sportlik aga väga musklis tüdrukud on koledad"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:35

"Kui sa endale just selliseid muskleid ei taha, siis pole sul jõusaalis midagi teha." lausus Nate, seekord käelihaseid näidates. Teine käsi liikus vaikselt ja peaaegu märkamatult Kylie jalal ülespoole. "Aga väga musklis kutid?" kergitas Nate kulmu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 21:40

Kyliele meeldisid poisi lihased.Ilusad.Tõesti poiss liikutas oma kätt märkamatult kuna tüdruk seda ei tundud."Väga musklis mehed mulle ka ei meeldi aga kui poisil on normaalsed musklid nagu sul siis see mulle sobib."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 22:00

"Ma tänan." naeratas kutt ja hoidis oma kätt nüüd Kylie reiel. "Mul pole kindlat eelistust, aga vormis tüdrukud, nagu sina, on head." lausus ta siis oma eelistuste kohta.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 22:03

"Ma tänan"Vastas ta siis samaga."Ja siis kui tüdruk sulle meeldib kohe libistad oma käe tema jalgadele"Küsis ta ja vaatas poisi kätt oma reiel.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 22:18

"Kui need jalad mul süles on siis ikka." naeratas Nate, aga võttis käe ja asetas selle tüdruku põlvede alla. "Nate." tutvustas ta siis lõpuks ennast.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 22:19

Kylie ainult naeratas ."Kylie"Ütles ta poisile.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav EmptyTeis Nov 05 2013, 22:22

"Kylie." muigas Nate. "Kas sul pole mitte kuulsus naistemehi rahulikuks muuta?" küsis kutt kulmu kergitades. Kuulujutud rändasid ikka igal pool ringi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav Empty

Tagasi üles Go down
 
Ilusate inimestega pole kunagi igav
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Appi!!Nii igav on.
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» igav,igav,igav
» Igav Sarah.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: