Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Igav Sarah. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Igav Sarah. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Igav Sarah. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Igav Sarah. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Igav Sarah. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Igav Sarah. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Igav Sarah. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Igav Sarah. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Igav Sarah. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Igav Sarah.

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 22:45

Sarah kaunis igav nagu ta oli, oli tulnud Flourish&Blottsi raamatuid ostma uueks õppeaastaks. Sisseastudes, aga oli ta pilk peatunud palju põnevamal raamatul, kui see koolistaff oli ja nii sättiski tüdruk sinna poe tagaotsas olevale toolile istuma ja hakkas lugema. Küll neid kooliasju jõuab pärast ka osta.

OT:Ryan ja Cassidy. Korraldame, siis mingi draama, kui viitsite.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 22:47

Ryan istus juba raamatupoes ja luges ühe laua taga raamatut kiskjatest. See oli suht suur ime, et Ryan midagi luges. Ta pilk oli mõtlikult raamatul ja ta ainult sellele hetkel keskenduski. Kooliasjad olid, aga kutil juba ostetud. 

OT: Ryan'ile ei meeldi draamad Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 22:52

OT: Cassie'le küll meeldivad. Very Happy Võin siis tulla?
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 22:52

OT: Muidugi võid Very Happy
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:01

OT: Vaatab, mis saab siis. Smile 
Cassidy: Of course, ma esimeses postis kirjutasingi, et mõlemale.

Sarah oli vist juba pool raamatut läbi lugenud kuni ta otsustas, et ega see vist ikka päris viisakas pole, lugeda poes terve raamat läbi, ilma selle eest maksmata. See siin polnud ju ikkagi raamatukogu. Nii otsustaski tüdruk, et läheb ostab kooliõpikud ära, vähemalt oleks siis üks asi enne kooli tehtud. Ta tõusis püsti, aga lõi oma jala ära mingi laua vastu, mis paiknes selle tooli vastas, kus Elina oli just istunud."AI," karjus Sarah, ei no mitte just ei karjunud, karjumine polnud Elina moodi, aga ütles neiu, kui oma jala ära lõi. "Nojah," mõtles Elina, toolile tagasi potsatades,"siit ma küll veel ei lahku."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:02

OT: Yay. Very Happy

Cassidy'le oli paar päeva tagasi koitnud, et varsti algab kool. Sellepärast pidi tüdruk ennast jälle kooliasju ostma sundima. Sellel aastal oli see tegevus veel eriti igav, sest neiul polnud kedagi kaasas. Jalgu järel vedades sisenes Cassie Flourish & Blotts'i ning oma ostunimekirja vahtides hakkas ta seal sihitult ringi kondama.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:04

Ja Ryan oli just selles lauas istunud. Ryan võpatas ikka kõvasti, kui keegi vastu lauda põrkas. Ta vaatas korraks tüdruku poole, kes ennast vastu lauda ära lõi. ''Olge ettevaatlikum.'' ütles ta blondile neiule ja pilgutas talle silma.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:09

"Eks ma järgmine kord proovin jah," pomises Sarah aknast välja vaadates. Tüdruk vaatas, siis poisile otsa ja üritas natuke viisakam olla, kui enne:"Kas sa lähed Sigatüükasse?"
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:11

''Kusjuures jah. Sa ka?'' ütles Ryan noogutades ja sulges selle raamatu, millest ta jõudis ainult paarkümmend lehekülge lugeda. Ta pööras raamatu teistpidi, et selle hinda näha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:13

Cassidy lihtsalt tuias mööda poodi ringi ja proovis leida raamatuid, mida tal vaja läks. Kui see tal aga korda ei läinud, tõmbas tüdruk kuskilt riiulist ühe suvalise raamatu, mis rääkis härjapõlvlastest. Cassie läks ja sättis ennast siis ühe laua peale istuma, mis polnud ilmselt kõige viisakam tegu, aga ega Cass polegi eriti viisakas. Kusjuures selle laua ääres istus Ryan, just sayin'.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:17

Sarah noogutas vastuse peale ja ütles:" Lähen jah nagu eelnevad viis aastat." Tüdruk võttis samuti raamatu, mida ta oli enne lugenud ja pani selle oma koti juurde. Selle peab ta kindlasti pärast koos kooliasjadega ostma.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:33

Ryan kortsutas kulmu ''Imelik, ma sind kooli peal küll näinud pole.'' ütles Ryan. Ryan Cassidy't ei märganud kusjuures. Ryan võttis enda taskust välja rahakoti ja luges enda kopikad üle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:34

OT: Kas siin Ryan ja Cassidy juba tunnevad üksteist, või midagi?
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:36

OT: Võiksid küll Very Happy
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:42

"Ma vist ei suhtle jah väga nenda lahedate ja kuulsate gängiga," vastas Sarah. "Ma olen selline rahulik tüüp, aga kui mõtlema hakata pole ma vist sind ka kunagi varem näinud" ütles Elina veel midagi ja muigas veidike.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:43

''Mis sa arvad, et ma olen mingi lahe või?'' ja mingis gängis ta ka ei olnud. Ta muigas tüdruku peale. Kas ta tõesti arvaski nii Ryan'ist?
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:48

"Ei, ma ei mõelnud nii. Lihtsalt, ma suhtlen koolist üldse üsna vähestega," vastas Sarah. See gängi ja lahedate inimeste jutt ei olnud küll nii mõeldud. Sarah, ei arvanud poisist veel väga midagi, keskmisest kenam küll, aga ta ei teadnud kuti nimegi ju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:51

Cassidy luges raamatut härjapõlvlastest, kuulates samal ajal mingi blondie ja ühe kuti vestlust. Kuni ta sai aru, et see kutt on Ryan, kellega ta just mõni aeg tagasi basseini ääres kohtunud oli. Turtsatades viskas Cassie raamatu kuhugi minema ja lausus muigega: "Tere, Ryan. Kes su sõber on?" Pole vaja vist mainida, et Cassidy tundis ennast natuke kadedalt.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:52

''No ma ei ole mingis gängis ka.'' ütles Ryan naeratades ''Aga ma olen Ryan muidu.'' tutvustas kutt ennast võõrale neiule. Ja siis kõnetas teda väga tuttav tüdruk. Ryan vaatas tüdruku poole ja see oli Cassie ''Tere Cassie. Ma ei tea veel, kes ta on.'' vastas Ryan muiates Cassie'le.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:57

"Nojah," vastas Elina poisile ja nime peale noogutas."Ja ma pole kohe kindlasti ta sõber ka," ütles Sarah teisele tüdrukule, kes tundus Elina peale veidi tige olevat. Sarah lihtsalt ei nimeta nii uusi tuttavaid veel oma sõpradeks. "Ma olen muidu Sarah," ütles ta mõlemale lauas istuvale inimesele.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyNelj Juun 13 2013, 23:59

''No meeldiv tutvuda Sarah.'' ütles Ryan talle naeratades ja hoidis seda kiskjate raamatut enda käe all. Ta kavatses selle ära osta. Rahakott oli tal teises käes.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyReede Juun 14 2013, 00:05

Sarah naeratas ka natuke suunurkadest. Ta ei olnud just eriline naerataja inimene. Pärast seda pööras ta natuke tähelepanu uuele tüdrukule ja küsis ta nimie. Ta kuulis enne, et Ryan oli selle tüdruku nime jutu käigus öelnud, aga ta ei mäletanud seda enam.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyReede Juun 14 2013, 00:11

"Ma olen Cassidy. Võib kutsuda Cassie'ks," ütles Cass Sarah'ile. "Meeldiv tutvuda," lausus ta siis, naeratades oma osavat võltsnaeratust. Polnud üldse meeldiv.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyReede Juun 14 2013, 00:12

Ryan ei mõiganud üldse näiteks, et Cassie kade oli. Selline olukord hakkas Ryan'il esimest korda juhtuma ''Aga, mis majast sa oled, Sarah?'' uuris Ryan Sarah'lt. Slytherin'is kindlasti mitte.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. EmptyReede Juun 14 2013, 00:19

"Kena nimi ja meeldiv sinuga ka tutvuda," mõtles Sarah mingi väga lambise vastuse välja ja ütles seda nii viisakalt, kui suutis. Tal ei olnud küll uue tüdruku vastu midagi, aga kohe kindlasti polnud see C tähega tüdruk ka üldse tema tüüpi inimene.
Uuesti Ryani poole pöördudes ta vastas:"Arva, kui tahad teada saada. Ma arvan, et praeguse käitumise pärast peaks mind Slytherini panema, ma pole just eriti heas tujus."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Igav Sarah. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igav Sarah.   Igav Sarah. Empty

Tagasi üles Go down
 
Igav Sarah.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» igav,igav ja veelkord igav...
» Ilusate inimestega pole kunagi igav
» Appi!!Nii igav on.
» Siin on nii ''igav''
» Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: