Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:30

Poiss tuli siia jalutama kuna oli igav.Ta lootis ka siit mõnda tüdrukut leida.Ta jalutas ja jalutas.Il oli ilus ja päike paistis.Easton kandis lühikesi pükse ja t-särki.
OT:KElly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:37

Kelly tormas, pilk maas, väljaku poole. Proov oli hakanud, aga tema juba hilines. Pagan, mõtles neiu, kuid järsku tundis midagi tema pea vastas. Kellegi keha. Tüdruk tõstatas pead ja kortsutas kulmu. Mingi poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:39

"Auts"Vastas poiss neratusega.Üks tüdruk oli temale otsa jooksnud.Ta vaatas tüdrukule naeratusega vastu.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:51

"Vaadake ette, eksole," vastas neiu ning manas näole kurja ilme. "Pime olete või?" eemaldus Kelly veidi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:52

"Minu arust jooksid sina mulle otsa"Ütles poiss.Ta vaatas tüdruku natuke kurja pilguga.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 22:57

"Ma ei oleks sulle otsa jooksnud, kui sa siin ees poleks kokutand," õigustas neiu ennast ja pani käed rinnule risti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:01

"Sa polesk mulle otsa jooksnud kui oleksid oma kena peakese natuke kõrgemal hoidnud "Vastas ta tüdrukule.Talle meeldis kui tüdruk natuke pahur oli kuna ta nägi siis nunnu välja.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:08

"Mina ei ole süüdi," tegi tüdruk suured silmad. "Teie olete," tõukas neidis koolikaaslast. Kelly oli alati nunnu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:11

Poiss tõmbas tüdruku enda vastu."Võibolla olengi süüdi aga sina ka päris puhas selle koha pealt ei ole"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:19

"Lase lahti!" karjus neidis ja tõmbas end eemale, kuid komistas ning kukkus ühesse veeloiku. "Päris puhas ma jah enam ei ole," vastas ta pahuralt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:20

Poiss istitas natuke ja ulatas sii tüdrukule käe."Kas sa teadsid ,et oled pahurana väga ilus?"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:25

Tüdruk ei võtnud abi vastu ja samuti ei kuulanud ta seda komplimenti. "Mul ei ole selleks jamaks aega. Mul on lendluupalli trenn. Aga sina ei oska seda kindlasti, kuna oled loll nagu puujalg." Kelly koperdas kuidagi püsti ja katsus enda riideid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:29

"Oskan küll ja ma pole loll nagu puujalg"Vastas poiss natuke pahaslet.Ta vaatas tüdruku märgasid riided ja lausus siis"Niimoodi sa vist trenni minna ei sa"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:34

"Tiimis sa küll igatahes ei ole," lausus Kelly. "Ma peaksin teadma, ma siiski Gryffindori püüdja," oli tüdruk oma koha üle uhke. "Mis sa ise arvad, idioot?" vaatas Kelly enda niiskeid riideis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyNelj Aug 15 2013, 23:51

"Ei ole jah,kuna kõik kohad olid kinni juba kui tahdsin liituda.Praavo"Vastas ta tüdrukule."Ei sa jha"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 09:37

"Mida ma siis tegema peaksin? Mul ei ole aega riideis vahetama minna," lausus tüdruk pahuralt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 10:35

"Ära mine ja jää koos minuga siia.Kui küsivad miks sa ei tulnud siis ütle ,et ei saanud tulla"Vastast poiss tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 13:51

"Esiteks, miks ma peaks tahtma sinuga siia jääda?" kohkus Kelly ja kortsutas kulmu. "Teiseks, on olemas sellised asjad nagu kohustused eksole."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 13:59

"Sest ma olen tore ja minuga on hea juttu ajada ning minul ei ole kohustusi"Vastas poiss.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 18:26

"Kas tõesti?Arvad, et see on piisav põhjus?" pahandas Kelly.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 18:42

"Ja arvan küll"Sõnas poiss muigega.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 18:59

Kelly pööritas silmi. "Fine, aga sa oled mulle suurelt võlgu. Ja üldse, mida sa teha tahad?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 19:00

"Mida ma sulle võlgu olen?Pean siis midagi tegema või?Seda kõike mida sinagi"Vastas poiss .Tüdruk oli tõesti päris armas.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 19:05

"Ma ei tea, aga kui sobib võimalus avaneb, küll siis ma selle teene ära kasutan," muigas Kelly salapäraselt "Mida sa tahad siis teha minuga?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . EmptyReede Aug 16 2013, 19:06

"Sobib"Vastas poiss naeratades.Ta lähenes tüdrukule."Kõike tahan teha mida siin teha annab"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .   Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu . Empty

Tagasi üles Go down
 
Nii igav on.Tüdrukuid ka ei leidu .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Appi!!Nii igav on.
» Miks siin peab olema nii palju ilusaid tüdrukuid?
» igav,igav,igav
» Siin on nii ''igav''
» Igav Sarah.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: