Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ilusate inimestega pole kunagi igav

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:25

Ja see Kylile ei meeldinud.Ta tõmbas oma jalad ära ja küsis"Mis sa selle all mõtled?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:27

"Ei midagi." muigas Nate ja silmitses tüdrukut uurivalt. "Ma kuulsin et sa olid suutnud ühe teatud naistemehega pikemasse suhtesse astuda." lausus kutt sõnu valides. "Muljetavaldav."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:29

Kylie vaatas nüüd poissi."Jah ma olin koos Harry Stylesiga aga tema pettis mind minu õega ."Ütles ta lühidalt.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:30

"Oh, eks ta ise teab mida kaotab." lausus Nate siis. Talle tuli pähe ainult kõige ebasobivam asi mida öelda. "Seega sa oled vaba?" kergitas ta kulmu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:33

"Ei ma käin 10 selle kooli poisiga."Lausus ta poisile.Ta turtsatas ning "Ma olen vaba"Ütles ta siis poisile.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:36

"Ilmselt mitte kauaks." naeratas Nate veidi flirtivalt, aga vaatas siis üles taevasse. Kui nad veel kaua plaanivad juttu ajada, hakkavad neil tähed pea kohal paistma.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:38

Nii ilus oleks siis ju ."Selles ma kahtlen"Lausus ta poisi lause peale.Kylie hetkel küll suhet ei taha..Vist.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:43

Oleks jah ilus. "Sa ei peaks selles kahtlema." lausus kutt ja asetas oma käe Kylie käe peale. "Su käsi on külm." lausus ta kulmu kortsutades.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:45

"Ma ei taha veel ühes suhtes põruda"Pomises ta.Õues läks juba tõesti jahedaks."Ega enam õues just kõige soojem ei ole aga elab üle."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:48

"Lahendus sellele on inimesi enne maha jätta, kui nemad sinu maha jätavad." lausus Nate. Ta andis tõesti kohutavat suhtealast nõu. "On sul külm?" küsis ta siis Kylielt.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:50

"Ikkagi ei oleks see hea"Ütles ta.Ta vaatas ringi.Siiin polnud mitte kedagi."Ainult väga vähe"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:53

"Siis väldi igavesti suhteid, kuni sa ei tunne ennast valmis." pööritas Nate kergelt silmi ja tõusis püsti. "Palun." lausus ta oma kampsuni seljast võttes ja selle Kylie seljale laotades.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 22:55

"Seda ma ju teen"Ütles ta veidi tõsiselt."Sa ei pea..".Ta vaatas poissi ja naeratas lahkelt.Kylie mässis end kampsuni ümber.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 23:00

"Ma olen viisakas." muigas Nate ja istus taas maha. "Kui sul veel külmem hakkab mõtleme midagi muud välja." pilgutas poiss silma ja naeratas Kyliele.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 23:03

Kylie pani oma pea poisi õlale."Ja mida sina siis teeksid?"Päris Kylie edasi.Ta oli ikka nii uudishimulik.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 23:10

"Hmm,ma alustaksin sellega." lausus kutt ja pani oma käe ümber Kylie, tõmmates teda lähemale. "On sul ikka veel külm?" küsis ta vaiksel häälel.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyTeis Nov 05 2013, 23:29

Kylie jäi ootama mida poiss edasi teeb . Kui aga poiss teda enda vastu tõmbas , tundis ta ennast turvaliselt. "Alati võib soojem olla aga muidu on juba soojem."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 07:00

Nate muigas. "Kui sul ikka veel külm oleks, siis ma teeksin nii." lausus kutt ja võttis ühe käega tüdruku lõua alt kinni, et ta nägu endale lähemale tõmmata. Ta vajutas tüdruku huultele kerge musi ja tõmbus siis veidi eemale.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 07:42

Kylie ei osanud nüüd küll seda ootada. Peale musi vaatas ta poissi. "Ma siis parem ei hakka küsima mis edasi saaks " Ütles ta ja tegi kerge muige.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 12:43

Oli see tõesti nii ootamatu? "Edasi oleks sul juba kuum." naeratas Nate ja silmitses Kyliet pea kergelt viltu kallutatud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 16:46

Ega siis Kylie teadnud et Nate selline on . "Kas ma arvan õigesti et ka sulle pole kedagii kui mind suudelda tahad?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 22:17

Nate'i mõte rändaks hetkeks Zoella juurde, aga sama kiiresti ka sealt Kylie poole tagasi. "Mul pole kunagi kedagi." lausus ta ja naeratas kergelt, tehes selgeks et talle selline eluviis ka sobib.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 22:20

"Niiet siis ilus ja kompu naistemees."Ütles ta natuke mõtlikult.Sellega tuli talle meelde Harry.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 22:22

"Ma olen ilmselt sinu arusaam naistemehest." noogutas Nate. Ta ei hakanud ilusa ja kompu kohta midagi ütlema. Enesestmõistetav ju.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 EmptyKolm Nov 06 2013, 22:27

"Oled jah aga sa võid ju tõestada ,et ei ole"Ütles ta siis muiates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilusate inimestega pole kunagi igav   Ilusate inimestega pole kunagi igav - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ilusate inimestega pole kunagi igav
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Appi!!Nii igav on.
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Ma ei näe teda enam kunagi...
» igav,igav,igav
» Igav Sarah.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: