Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sunshine EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sunshine EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sunshine EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sunshine EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sunshine EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sunshine EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sunshine EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sunshine EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sunshine EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sunshine

Go down 
2 posters
AutorTeade
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 17:40

Max oli alati armastanud oma maja puhketuba, see oli kuidagi mõnusalt hele tänu kollasele mööblile ja praegu lihtsas hubasust ka aknast sisse paisteb päike, mida alati siit näha polnud, sest see oli siiski esimene korrus ning enamus aja päevast varjasid sisse paistvaid päikesekiiri igivanad puud puhketoa akente läheduses. Praegu, aga paistis siiski päike aknast sisse ja poiss sai pehmel diivanil oma võlukunsti ajaloo essee valmis. Kutt juba sirutas uue õpiku kallale, et veel ühe aine kodunetöö lõpuni teha, aga oma kotis sobrades tuli talle meelde, et ta jõudis ka selle ülessandega klassis lõpuni ning tal polegi rohkem midagi õppida. Calvin naeratas sellepeale ja otsustas nüüd natuke puhta, mees pani silmad kinni ning jäi tukkuma.


Zoella
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 17:57

Zoella kõmpis alla tüdrukute magamistoast, ning ta pilgu püüdis kohe päike, mis akente kaudu tuppa tungis. See pimestas korra neidu, niiet ta jättis kogemata ühe astme vahele ning koperdas veidi trepil. Õnneks sai ta viimasel hetkel käepidemest kinni ning ei käinud käntsa. "Uh, that was close," lausus neiu, olles veendunud, et keegi teda ei kuulnud.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 18:04

Kui sa kirjutasid, et Zoella oli veendunud,, et keegi polnud teda kuulnud, siis ma ei tea nüüd kuidas vastata.Kas peaks tegema Maxi tohutult hea kõrvakuulmisega inimeseks, või laskma tal edasi magada?
Calvin kuulis läbi une, et keegi oleks nagu trepi peal kukkunud, aga seal lõsutada oli liiga hea nii, et kutt ei viitsinud silmi lahti teha, et vaadata. Max keeras ennast diivanil ümber ja surus padja vastu oma kõrva, et rohkem midagi ta und ei segaks.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 18:13

Mõeldes selle all seda, et ta tõesti ei märganud. Kui Max magas, ja Zoella tagant poolt tuli, siis ei saanud ju ta märgata, kas keegi oli diivanil või mitte, eeldades, et sellel, millel mees magab, on seljatugi ning sellest läbi ei näe.
Tüdruk kuulis mingit häält. Keegi oli siin toas. Ja Zoey oli peaaegu trepist alla kukkunud. See nüüd küll häbistav ei olnud. Sarkasm, sarkasm. Tore asi, või mis? Tüdruk tõusis vaikselt ning kõndis diivani poole, kust kohast sahin tuli. Ta märkas seal järsku ühte poissi, ning ehmus, hüpates hirmust veidi õhku. "Vabandust," pomises ta, kui tagasi maa peale jõudis.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 18:19

Nüüd oli isegi läbi padja kuulda, et keegi oli seal ruumis ja poisil magada ei lastud. Max otsustas alla anda ja tegi ühe silma lahti. Oi, kui armas nägi Calvin, siis välja, kui ta veel unine oli. "Mis toimub?" küsis poiss ikka veel segaduses ja diivanil lõsutades, sest ta polnud leidnud veel piisavat motivatsiooni, et ennast istuli ajada.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 19:39

"Nothing," turtsus Zoella ja see o seal venis pikaks ja inglislikuks. Kui see viimane üldse sõna on. Zoella hääles oli väga hästi kuulda armast aksenti, millega ta igalpool tähelepanu tõmbas. Kuigi ometi asume me Inglismaal ja siin peaks olema kõikidel selline aksent, või mis?
Poiss oli nunnu.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 19:44

Appi, kui jumalik inglise aktsent on, see on ka üks suur põhjus miks ma juba Inglismaale tagasi tahan. Seal oli üldse kõik nii imeline. Poiss kergitas kulmu ja hindas teda segama tulnud tüdruku üle. Neiu oli piisavalt hot, et Calvin unustaks selle, et just see plika oli ta und seganud. Kutt muigas.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 21:17

"Vabandust," kokutas Zoella uuesti. Neiu tundis, kuidas ta põsed roosakamaks tõmbuvad, kui nägi poisi armast muiet. "Ma tõesti ei tahtnud sind äratada, sa võid uuesti magama jääda. Ma ei sega sind rohkem," naeratas neiu küllaltki enesekindlalt, kuigi ta seda ei olnud. Zoey astus seda öeldes paar sammu poisi poole ning asetas oma käed toetuseks diivani seljatoe vastu.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 21:31

"Pole probleemi," vastas Max üritades tüdrukus mitte rohkem piinlikust tekitada, sest too juba kokutas.  Kutt ajas ennast istuli  ja tõmbas käega läbi oma juuste. "Sa võid siia jääda ja segada, sest ega ma nagunii uuesti magama enam ei jää," naeratas Calvin oma poolnaeratust. Poiss toppis veel oma essee mida ta enne kirjutas kotti, et neiu ei saaks seda lugeda, sest poiss oli tegelikult võlukunsti ajaloos tohutult halb ja ei tahtnud seda näidata.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyReede Aug 23 2013, 22:12

"Väga kahju, sest sa oled magades väga armas," muigas Zoella, imestades, et flirtimine tal sellisel piinlikul hetkel nii hästi välja tuli. Hästi all mõeldes, ilma puterdamata. "Mis see on?" istus uudishimulik Zoey diivanile ning proovis essee-d poisi käest kätte saada. Kindlasti oli poisi kirjutis hea.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 01:46

"Ma pole ennast kunagi magamas näinud nii, et ma ei hakka sinuga vaidlema," muigas Calvin tüdruku flirtimisoskuse peale. "See on mu armastuskiri armastatud professor Coyle," turtsatas kutt ja tõmbas oma koti selle sahtli luku kinni, kuhu ta oli just oma essee toppinud. Lalllaa, mu post on lühike ja ma ei viitsi oma postituse fonti ka enam muuta, et see diagonaalne oleks.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 13:21

"Ma mõtlesin seda tõsiselt. Aga pole hullu, sa oled siis ka armas, kui sa ei maga," muigas Zoella ning toetas end diivani seljatoele. Ta vaatas poissi. "Kahju, et sa gei oled," purskas Zoey naerma ning lasi käe läbi enda juuste, mis õrnalt neiu õlgadel lebasid.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 15:13

"Tead, et meestele on solvav, kui neile öeldakse, et nad on armsad?" muigas Max. Mitmendat korda juba Zoella ennast vastu diivani seljatuge toetab? Calvin vaatas Zoellale kulmu kergitades otsa:"Isegi, kui ma ka oleksin gei, oleks Coy mu viimane valik." Poiss naeratas ka, kui tüdruk naeris. Neiu naeris armsalt.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 16:53

"Meestele? Sa oled ju alles poisike," õrritas neiu veidi majakaaslast. "Aga siiski, kuidas ma peaksin sind siis kutsuma? Pandavaks?"muigas Zoey. Ma ei tea. Mingi teist korda? Mulle meeldib see seljatugi. "See tähendab, et sulle ikka meeldivad tüdrukud?" küsis Zoella kavala ilmega, vaadates korraks põrandat ja siis poissi.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 16:59

"Poisike? Ma olen nii mitte ametlikult kui ka ametlikult mees," vastas Calvin mitte just eriti vaimustuses sellest, et teda poisikeseks oli kutsutud. Selle ametliku all mõtlesin ma seda, et poiss oli juba täisealine ja selle mitte ametliku all... Seda tead sa juba piisavalt hästi. Max leebus, kui teda pandavana kirjeldati ning muigas. "Mulle meeldivad tüdrukud," ütles Calvin üle, et see neiule ikka kohale jõuaks.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Aug 24 2013, 18:17

"Vabandust, ma ei tahtnud su au riivata," muigas Zoella ja punastas paratamatult, kui nägi poisi muiet. Tüdruk pööras pea eemale, ning juuksed vajusid ta külgedele, varjates õnneks neiu põski. "Uh, tore, see on lohutav," naeris Zoey, tema hääles peidus sarkasm.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyKolm Aug 28 2013, 17:37

Max noogutas ja naeris mõlema neidisise lause üle. "Ülimalt tore, kui sa kergendust tunned, et ma gei ei ole," arvas Calvin. Üritades vaadata tüdruku nägu mida mehe kahjuks katsid, aga Zoella pikad juuksed. "Ma olen Max," lausus kutt midagi suvalist, et vaikus ei tekiks. Poisi mängimine on raskem, kui arvata oskaks.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyNelj Aug 29 2013, 20:57

"Zoella," muigas Zoey ja pööras end Maxi poole, ulatades talle tervituseks käe. "Meeldiv tutvuda," sõnas neiu ning vaatas poissi. "Ma pole sind varem koolis näinud," lausus Zoella ja lükkas ühe juuksesalgu kõrva taha.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine EmptyLaup Sept 07 2013, 11:56

OT: Vastad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sunshine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunshine   Sunshine Empty

Tagasi üles Go down
 
Sunshine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: