Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 19:51

"Ei lõpetanud järves," lausus Jack, meenutades eelmist õhtut. "Aga liigutused olid küll head, jah," lausus ta siis irvitades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:00

"Kus siis?" küsis Isis kergelt kulmu kortsutades, puu otsas? "Ja peavalu oli kõigile karanteeritud." pomises ta siis rohkem endale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:03

"Ma ei mäleta, kuskil maas," oletas Jack Isis'e esimese küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:12

Isis noogutas ebamääraselt. "Pärast, oli veel mingi läbu?" küsis ta siis. Sel ajal kui tema ninali käis Jack ilmselt veel purjus polnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:15

"Ee..Te rikkusite peo ära," lausus Jack, kui Isis sellest veel aru polnud saanud. Vähemalt mingit sellist mõtet Jack eelmisest õhtust mäletas. "Läbu vist polnud," oletas poiss siis vastuseks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:18

"Kahju." pomises Isis "Aga keegi ei hoidnud mind alkohoolist eemal." lisas ta mõtlikult, ning tüdruku peast sähvatas läbi tottakas mõtte riputada endale kaela silt. "Hoida Alkohoolist Eemal" Isis noogutas kergelt läbu kohapealt. "Aga midagi ju pidi olema? Sa vist polnud kohe peo algul purjus?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:19

"Ei," nõustus Jack. "Me jõime Tyler'iga pärast, natuke," lisas poiss. Sellest ka peavalu järgmisel hommikul.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:21

"Aha." pomises Isis ennast istuli ajades. "Muide, kuidas Sheyn'il läheb?" tüdruk mõtles hetke "She Syd'il." parandas ta ennast oletades, et Jack eelistab seda nime.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:24

"Kes pagan..?" oli esimene küsimus, mis Jack'ile pähe tuli. Veidi aja pärast Jack noogutas, tema koer. "Hästi," oletas poiss, nii ta arvas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:26

Isis kortsutas kulmu. "Millal sa teda viimati nägid?" küsis ta siis aeglaselt, ega tema ju teada võinud, mis seal Slyth'ide puhketoas toimus, äkki kaotas Jack koera ära?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:27

Jack hõõrus pead, just nüüd oli peavalu hullemaks läinud. "Ee..Ei mäleta, üleeile," pakkus poiss huupi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:31

Isis'e kulmu kortsutus süvenes. "Sul on sellest koerast ilmselt savi." oletas ta kergelt külmema noodiga. Kui Jack isegi seda ei mäletanud millal ta koera viimati nägi.. Ei no, Wanda lööks Jack'i ilmselt selle eest maha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:32

"Ei ole savi," lausus Jack pead raputades, mida küll pimedas pesuruumis näha polnud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyTeis Sept 06 2011, 20:56

"Sa talle ikka süüa annad?" küsitles Isis'edasi. "Ja kuna ta on koer, vajab ta ka vahetevahel pesemist." jätkas tüdruk, nagu ei teaks Jack sellest midagi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:13

"Kelleks sa mind pead?" nõudis Jack, taas kulmukortsutusega. Ta ei saanud aru, kas Isis pidaski teda selliseks jõhkardiks või oli see lihtsalt mingi oletus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:22

"Kelleks?" kordas Isis kerge üllatusega, ta polnud märganud kui süüdistavaks oli muutunud. "Jack'iks ikka, aga kui sa koera üleeile viimati nägid, siis.. Süüa ta ju saanud pole?" pöördus Isis lõppuks ikka algse teema juurde, kuid kavatses seda kohe pärast järjekortset küsimust sinna paika jätta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:24

"On ikka," arvas Jack ning toetas oma pea kätele. Tal oli niigi halb olla ning Isis tema olemist just paremaks ei teinud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:29

Isis noogutas kergelt, kuigi seda ilmselt pimedas pesuruumis näha polnud. Tüdruk hammustas huulde, et jätta märkimatta, kui suureks koer kasvama pidi, ning püüdis samas uut juttu teemat leida, kuid midagi rohkemat, vist arutada polnud. "Syd, magas ka ennast välja?" suutis ta lõppuks küsida, kuid tüdrukul endal polnud aimugi, kust Jack veel midagi sellist teada oleks võinud. Nigra, siiski hindas üle poisi mälu ja tähele panu võimet.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:31

"Kuskohast mina seda veel teadma peaks?" küsis Jack. Ta polnud Syd'i pärast pidu näinudki. "Üsna ilmselge, ma arvan," lausus Jack siiski vastuseks. Mida muud Syd ikka teha sai.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 16:32

"Ma ei tea." tunnistas Isis õlgu kehitades, ja noogutas siis jälle.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:20

"Mida sa pärast pidu tegid üldse?" küsis Jack täiesti huvitult. Ta polnud kindel, kas Isis oli pärast teda veel järve äärde jäänud või mitte.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:23

"Ilmselt tuierdasin kuskil ringi." lausus Isis lihtsalt. "Ja ärkasin, kuskil katuse all, nende riietaga." lisas ta siis oma joppet pilguga seirates. Kuhu ta kooli riided saanud oli seda ta ei teadnud, kuid võis oletada, et leiab need läbi märgandena kuskilt oma kotti põhjast kui vaid otsida viitisib. Isis mõtles, hetke ning küsis siis ilma sõnastusele eriti tähele panu pööramatta: "Ja sa?"


Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Reede Okt 21 2011, 19:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:36

"Ee..," lausus Jack mõtlikult. "Ma ei tea, hommikul leidsin ennast köögist," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:38

Isis noogutas"Ja majahaldjad kukkusid sind kohe teenindama?" oletas ta siis kergelt irvitades. See oli täpselt midagi sellist, mida need allameetrised teenijad teeksid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 EmptyKolm Sept 07 2011, 19:39

"Jaah," lausus Jack, siis oli see tüütu olnud. Pohmelliga oli nagu söök kõige väiksem asi, millest puudust tunda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.   Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Mul on tõesti kõrini!
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: