Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mul on tõesti kõrini! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mul on tõesti kõrini! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mul on tõesti kõrini! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mul on tõesti kõrini! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mul on tõesti kõrini! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mul on tõesti kõrini!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 12:15

Isis tormas mingisse koridori või ruumi. Tüdruk oli liiga ametis mälestuste seedimisega, et pöörata tähele panu kohale kus ta viibis. "Kõrin kõrini kõrini." pomises tüdruk ja toetas pea vastu seina.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:30

Jack pööras mingisse tundmatusse koridori. Ta oletas, et sealt viis lühem tee seitsmendale korrusele või kuhugi. Kui ta koridori lõpus aga Isis't nägi, jäi poiss hetkeks seisma. Ta ei tahtnud enam sealt kaudu minna, kuna siis oleks pidanud tüdrukuga kohtuma.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:31

"Tere." ütles Isis täiesti üks kõikese häälel kui ta silma nurgast Jack'i märkas. Tüdruk vaatas maha ja pilgutas kiirelt silmi, et pisarat tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:34

Jack oli liiga kauaks koridori otsa passima jäänud, Isis oli teda märganud. Nüüd polnud enam vahet, kas minema minna või jääda. "Tere sullegi," lausus Jack hooletult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:35

"Kuidas läheb?" küsis Isis mõte lagetalt uue küsimuse ja pööras ennast Jack'i poole toetudes seinale, et mitte pikali viskuda ja karjuma hakkata.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:39

Jack kõndis aeglaselt mööda koridori sinna poole, kus oli Isis. Lõpuks jäi ta seisma mõned meetrid tüdrukust eemal, teisel pool koridori. Ta kehitas õlgu. "Üsna kenasti, pole millegi üle kurta," lausus ta, vastasseina jõllitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:41

Ka Cathy tuli nimelt sinna kus Isis oli. Ta kõndis Isis'e ette ja käratas: "Noh, masendus? Sind ei paistnud huvitavat kui minul oli!"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:42

"Selge." ütles Isis tundevaba häälega, et hoida tasi kõike mida ta Jack'ile öelda oleks tahtnud. Isis jõllitas ainiti ühte kivi põrandas püüdes iga hinna eest enese valitsust säilitada.
"Tere." ütles Isis Cathy'le ja surus hambad vihaselt kokku ja jäi vait.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:44

Jack seisis endiselt oma kohal. Kui Cathy tuli, ei teinud Jack nendevahelisest vestlusest välja.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:45

Isis jõllitas seina ootates et kõik nüüd tema peale karjuma hakkaksid ja teda kaetaksid. "Vabantust ma tean et käitusin nagu viimane idiot." ütles ta äkki ja libistas ennast istuli ning tõmbas jalad kõhu vastu ning põimis käed nende ümber. Kogu vihkamine teiste vastu oli kadunud alles jäi vaid õletav viha enda vastu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:52

"Kas te ei võiks ära leppida või üksteist lihtsalt vältida?" küsis Jack arusaamatult tüdrukute käest. Kui nad teineteist nii vihkasid, siis miks nad lihtsalt üksteisest kaarega mööda ei käinud?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 13:56

Isis oli lihtsalt vait pea sülle peidetud. Tal oli tõsiselt häbi oma käitumise pärast, aga kui ta närvi aetakse siis ta lihtsalt ei oska teisiti.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 14:02

Kui mõlemad tüdrukud vaikisid, otsustas Jack, et tal pole midagi rohkemat öelda. Poiss saatis neile mõlemale üsna haletsust täis pilgu ning kõndis siis vaikides neist mööda, et ära minna.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! EmptyPüh Mai 22 2011, 14:04

Isis oleks tahtnud Jack'i tagasi hoida aga tal polnud poisile midagi öelda ja ta istus vaikselt edasi vaatates nukralt Jack'ile järele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mul on tõesti kõrini! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tõesti kõrini!   Mul on tõesti kõrini! Empty

Tagasi üles Go down
 
Mul on tõesti kõrini!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Pohmakas- ja ma tõesti ei vali selleks sobivamaid kohti.
» Pocketful Of Sunshine [tõesti, mul ükskõik, et see teemaga ei kattu]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: