Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tühjas klassiruumis

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:17

Jack suudles Annie't vastu, kuid kui tüdruk eemale tõmbus, ei teinud Jack teist nägugi, vms. "Tester?" kordas Jack kulmu kortsutades. Asi, millega ennast võrrelda. "Mina olin ka eile täis," lausus Jack siis, kui Annie seda veel ei teadnud. "Ja Alexa suudles mind, esimesena," lisas poiss. "Sama olukord ju?" nagu Annie'l ja Logan'ilgi. Järelikult polnud Jack ka midagi valesti teinud, vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:23

"Siis olen mina see must lammas," lausus Annie, kes ei olnud hetkel Jack'i peale vihane. Tüdruk pani tähele, et ta on endalegi märkamatult on kätele koha leidnud, teadagi kus, Jack'i juustes. "Kas ma peaksin seda kordama?" küsis tüdruk nii muuseas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:27

"Kordama mida?" küsis Jack, esimene küsimus mis pähe oli tulnud. Mõistes, mida Annie selle all mõtles, võttis Jack tüdrukul kätest ning langetas need. "Sa pole lammas," lausus poiss. "Aga sa ise tahtsid kõik lõpetada," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:28

"Tahtsin, sest ma kartsin. Ma arvasin, et sinust eemaldumine on kõige kergem. Ma eksisin," ütles Annie kuivalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:33

"Mida sa kartsid?" küsis Jack, saamata aru.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:34

"Ma kartsin, et sa teed midagi sellist veel," selgitas Annie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:36

"Ma ei tahtnud ju midagi sellist teha," lausus Jack ning kõndis veidi eemale. Ta oli ammu loobunud selle selgitamisest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:38

"Ma," Annie kaalus vastust, "tean, aga hirm haiget saada oli liiga tugev. Ma ei suuda end inimestele nõrgana näidata, see oli ka üks põhjustest miks ma Logan'ile nii tegin."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:41

"Seda oli vastik vaadata," lausus Jack, "sind ja Logan'it." Sellepärast ta ilmselt oligi Alexa'ga kaasa läinud. "Ja mis Tyler asjast arvas?" küsis poiss siis, nagu muuseas, kuigi teda küllaltki huvitas vastus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:43

"Ma ei ole temaga rääkinud, sest ma tunnen end halvasti, ma kasutasin teda ära," ütles Annie, "ma ei usu, et ta sellest väga midagi arvab. Sa oled temaga rääkinud?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:47

"Jah," lausus Jack. Nad olid rääkinud, põhjatornis. Ja enam-vähem tülli ka pööranud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:48

"Mida ta ütles?" uuris Annie, oli ilmselge, et ta all mõtles ta Logan'it.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:50

"Ee," lausus Jack. "Ma ei lasknud tal eriti midagi seletada, võinii," lausus poiss. "Ta ütles, et ei teeks midagi sellist, aga see on vale. Ta juba tegi," lausus Jack, midagi taolist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:52

"Ahah," oli kõik mis Annie õelda oskas, nüüd tundis ta end veel halvemini.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:55

"Me ei läinud ju sinu pärast tülli, või midagi," lausus Jack. Päris tõele see küll ei vastanud, aga vahet polnud. "Kui sa oleksid olnud Logan'i eksnaine, ei oleks ma ju kunagi sinuga ringi tõmmanud," üritas Jack midagi selgitada. Asi oligi lihtsalt selles, mis Logan tegi, vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:57

Tahes tahtmata hakkas Annie naerma. "Eksnaine," küsis ta ja raputas kergelt pead.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 22:59

"Ekseit, tšikk, vahet pole," lausus Jack, lootes et Annie esimest solvanguna ei võtnud. Poiss lihtsalt oletas, et Annie saab tema lause mõttest aru.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:01

"Ma sain aru," ütles tüdruk, mitte et ta ekseide üle õnnelik oleks olnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:02

"Tore," kehitas Jack õlgu. Rohkem polnud vist midagi seletada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:06

Annie istus lauale ja vaatas maha. "Noh ma lootsin sind ikka suudelda, või sulle kõrvakiilu anda. Mõlemad sobiksid," pomises tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:08

"Ahvatlev," lausus Jack, eriti see kõrvakiilu variant.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:09

"Aga sa ei ole ikka nõus?" pakkus Annie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:11

"Kõrvakiiluga? Sa veel küsid," lausus Jack, sarkastiliselt. "Aga...Vaata see lahkuminek oli niigi veider, kui see juhtuks teist korda, oleks veel veidram," üritas Jack taaskord midagi seletada. Tema loogika.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:12

"Ma mõtlesin, muide kõrvakiilu," Annie pööritas silmi, poisid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 EmptyReede Sept 30 2011, 23:14

Jack ainult muigas. "Ja sa küsid selleks luba? Nii armas, vastus on ei," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tühjas klassiruumis
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tühjas klassis
» Tühjas klassis
» Tühjas koridoris on äge olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: