Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tühjas klassiruumis

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:22

"Väga tore, sulle ei sobi selline nägu," ütles Annie niimuuseas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:25

"Sobib," lausus Jack napilt, ise muiates ning vaatas uuesti Nathan'i poole. Kavatses ta veel midagi öelda või?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:28

"Oled sa muidu terve? Sa muigad harva, täna ainult paarkend korda äkki?" küsis Annie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:30

"Eile sai palju joodud," lausus Jack lihtsalt. "Aga ma olen terve, tead," lisas poiss nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:33

"Väga palju, su muigasmissooned on alkoholist vist väga umbes," teatas Annie, mtte et ta oleks aru saanud mida ta suust välja ajas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:35

"Ju vist," kehitas Jack õlgu. Mitte et see teda huvitanud oleks. "Ja sa ise? Käitusid ka eile veidralt, oled terve?" ei jätnud Jack vastu küsimata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyKolm Sept 28 2011, 22:45

"Ei tea midagi, mu süda valutab endiselt," ütles Annie dramaatiliselt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 16:37

"Nii noor ja juba süda haige. Karm," lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 18:46

"Elu ongi karm," ütles Annie hapult. "Muide me ei ole Loganiga koos vms," lisas tüdruk ükskõikselt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:33

"Logan ise ka teab seda?" küsis Jack, huvitult. "Äkki loodab veel midagi," lisas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:38

"Võibolla, ma olen üpris vastupandmatu," nõustus Annie, ta arvas, et Logan oli lihtsalt purjus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:40

"Mul oleks temast kahju," lausus Jack lihtsalt, täpselt teadmata, miks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:42

"Ma olen totaalne bitch?" küsis Annie ja kehitas õlgu, "võibolla olengi."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:45

"Ah, ei ole," lausus Jack, ta polnud seda mõelnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:46

"Sa ei pea Logan'i pärast muretsema vms, ma tegin seda, sest ma olin sinu peale vihane," ütles Annie, "aus ülestunnistus."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:49

"Sa ei pea seda mulle rääkima," lausus Jack lihtsalt. Tegelikult oleks ta tahtnud küsida, miks Annie tema peale vihane oli. Aga see oleks olnud veider.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyNelj Sept 29 2011, 21:55

"Ma võin sellest rääkida, ma võin sellest palju ja põhjalikult rääkida!" teatas Annie ja otsustas, et oleks õige hetk Nath klassist välja lükata. "Tead, kui kui valus see oii? Ja ära hakkagi küsima mis, ma tean, et sa tead seda väga hästi. Ja ma lihtsalt ei ole tüdruk, kes seisab ja vaatab kõike pealt, mul on tunded Jack, ma ei ole kivist." ütles Annie, kõige välja ütlemine pakkus kergendust. "Ja tead, sa võid suudelda keda sa tahad, ma ei tekita enam draamat," lisas Annie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 21:43

"Ja mida mina pidin tundma, kui sina Logan'iga olid?" küsis Jack vastu, tahtmatult häält tõstes. "See oli sinu enda valik," lausus poiss, nii nende lahkuminek kui Logan. Ja Jack ei kavatsenud oma nina Annie asjadesse toppida. Tüdruk võis teha, mida tahtis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 21:45

"See ei paistnud sind häirivat, aga Alexa?" küsis Annie, ka tema hääl oli Jack'i omast tooni võrra kõrgemale tõusnud. Tegelikult oleks ta hea meelega karjuma hakanud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 21:48

"Mis Alexa?" küsis Jack, tõusis toolilt püsti ning kõndis akna juurde. Miks pidi teema Alexa'le minema?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 21:54

"Mida sa ootasid, et ma teen, kui sa Carter'iga uuesti suudlesid, õnniten sind?" küsis Annie rõhutades sõna 'uuesti'.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 21:59

"Mina ei tea," lausus Jack sarkastiliselt, vastates küsimusele. "Igal juhul mitte seda, et sa Logan'ile kaela viskud, teda suudled?" pakkus Jack nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 22:03

"Äkki mul oli vaja seda teha, äkki ma olengi nii õel inimene kes tahab, et kõik oleks tasa. Ja ma lihtsalt pidin seda tegema?" küsis Annie, kindlasti ka iseendalt. "See polnud Logan'i süü. Ta oli purjus, ja mina, ütleme... Juhtisin olukorda, kontrollisin seda."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 22:05

"Sa ei pidanud seda tegema," lausus Jack, kui Annie selle küsimusena esitas, vms. "Kelleks sa mind pead?" küsis Jack siis irvitades. "Polnud Logan'i süü? Jah, räägi," lausus poiss pead raputades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 EmptyReede Sept 30 2011, 22:11

"Ei, sest mina olen see kes suudab inimesi ennast kuulama panna, halb kuid kasulik oskus. Kui ma oleksin sind..." Annie võttis Jack'i lõuas kinni, keeras ta näo enda poole, tõusis nii kõrgele kivivarvule, kui sai ja suuldes Jack'i," suudelnud, oleksid sa jäänud ükskõikseks? See muide ol näidis, umbes nagu ma olin tester."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tühjas klassiruumis
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tühjas klassis
» Tühjas klassis
» Tühjas koridoris on äge olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: