Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tühjas klassiruumis EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tühjas klassiruumis EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tühjas klassiruumis EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tühjas klassiruumis EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tühjas klassiruumis EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tühjas klassiruumis EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tühjas klassiruumis EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tühjas klassiruumis EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tühjas klassiruumis EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tühjas klassiruumis

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:37

Annie istus, jalg üle põlve, ühel laual ja põrnitses tahvlit millele oli kirjutatud terve hunnik loitse. Tüdruk ei teadnud pooli neist, õpikutes neid ei olnud ja need pakkusid neiule siirast huvi. Tüdruku ei olnud kindel kas ta julgeb neid kellegi peal kasutada, ta polnud kindel mida need teha võivad.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:39

Jack tõmbas lahti suvalise klassiukse ning astus sisse, pikemalt toas ringi vaatamata. Ta ei arvanud, et seal oleks võinud keegi veel olla. "Sina siin, tere," lausus Jack, kui oli jõudnud juba klassis oleva akna juurde ning siis selle peegelduselt Annie't näinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:42

Annie keeras oma pea ukse poole ja märkas seal Jack'i. "Hei," ütles Annie ja süvenes uuesti lugemisse.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:45

Jack vaid noogutas. "Jah, ma ei kavatse sind segada," lausus poiss ning istus ühte akna alla olevasse pinki. Minema minna ta ei kavatsenud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:47

"Ma ei ole õelnud, et sa mind segad. Tead ma lihtsalt ei oska midagi erilist õelda," Annie mõte triivis eelmise õhtu juurde ja ta muigas kergelt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:51

"Saan aru," kehitas Jack õlgu. "Me olemegi lihtsalt koolikaaslased, sa ei peagi minuga rääkima," lausus poiss. Ta isegi ei mõelnud sellele, mida suust välja ajas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 18:58

"Midugi, ma ei mõelnud. Lihtsalt koolikaaslase kohta oled sa vihane," arvas Annie, lihtsalt koolikaaslane poleks seda ju talle nina alla hõõrunud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:01

"Ma ei ole vihane," lausus Jack, kulmu kortsutades. Selleks oleks vaja olnud midagi enamat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:03

"Sellisel juhul minu viga," ütles tüdruk ja keeras end Jack'i poole, ta oli nüüd loitsud mitu korda üle lugenud ja oli kindel, et need on tal peas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:05

Jack noogutas ning pööras ennast hoopis näoga tahvli poole, nii et ta Annie nägu ei pidanud nägema. "Niisiis. Sina ja Logan, mis?" küsis Jack, jõllitades tahvlil olevaid sõnu. Küsimus oli loomulikult mõeldud Annie'le.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:10

Annie ei õelnud midagi, taei teadnud tegelikult isegi. "Oota, mul tuli mõte," ütles ühel hetkel tüdruk särades, ta tõusis püsti ja kõndis Jack'i juurde. "Tere, mina olen Annie, meeldiv tutvuda," kui nad olid lihtsalt koolikaaslased siis võisid nad ju tutvuda.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:13

"Mida sa teed?" irvitas Jack. "Kena teemavahetus," märkis poiss. Annie polnud tema küsimusele vastanud, järelikult oligi nii, nagu Jack'ile tundus. "Ja me tunneme mitu aastat, veidi hilja pole tutvumiseks?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:20

"Ei, kui vahepeal juhtub midagi," Annie näole ilmus hetkekeks mossis ilme, "kummalist siis võime me uuesti tutvuda. Mina tutvun selle Jack'iga keda ma koridoris näinud olen ja kellest kõik sisse on võetud ja sina tutvud selle omapärase tüdrukuga kellel on väga veider mõttemaailm."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:23

"Midaiganes," lausus Jack, pead raputades. Tema ei näinud selles mingit mõtet. "Olgu, tutvume uuesti, kuigi ma tunnen sind niigi," arvas Jack. Või just vastupidi, ei tundnud üldse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:26

"Nii väga tore, sa ei pea oma nime ütlema," arvas Annie. "Nii ametlik see kõik ka ei pea olema," Annie turtsatas, kui talle tuli pähe pilt temast ja Jack'ist, ülikonnad seljas, portvelid käes ja masenduses tööhobuste näod peas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:29

Jack'il ei olnudki plaanis oma nime öelda. Annie teadis seda niigi. "Midagi naljakat?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:32

"Ei ma ei ütle seda, sa pead mind juhmiks," ütles tüdruk nii muuseas, "kui sa just seda juba ei tee, vahet pole. Ma olen piisavalt enesekindel." Seda ütles Annie pigem iseendale, kui Jack'ile.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:35

"Kui vahet pole, siis võid öelda ju," lausus Jack. Tegelikult teda isegi ei huvitanud, kas Annie ütleb või mitte. Lihtsalt mainis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:38

"Seega vahet pole kas ma ütlen või mitte," täpsustas Annie. "Heaküll oletame, et ma ei tea sinust midagi, tegelikult ei teagi väga. Mida sa peale kooli teha tahad?" küsis neid ja tõmbas käega läbi juuste, "ma ei taha, et see mingi ülekuulamisena paisaks eks."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:44

"Täpselt, ülekuulamine," lausus Jack. Nii see pastiski, tema jaoks. "Vaata mingite suvaliste koolikaaslastega ma tavaliselt väga oma plaanidest või unistustest ei räägi," lausus Jack. Ja ta kahtles, kas Annie't tegelikult üldse huvitas. "Aga sina võid rääkida," lisas poiss siis. Juhul, kui Annie rääkida tahtis, vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:53

"Ahaa," ütles Annie irvega, "sa ei tea mida sa teed. Oleksid võinud lihtsalt õelda. Või on sul väga halb tuju."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:56

"Ma ei tea, mida ma pärast kooli teen?" küsis Jack üle, oli ta ikka õieti aru saanud? "Tean," kehitas Jack õlgu. Tal lihtsalt polnud tuju seda arutada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 19:58

"Vahet pole, ma lähen peale kooli Itaaliasse elama," ütles Annie ükskõikselt ja istus uuesti ühele lauale, seekord aknalauale lähemal.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 20:02

"Ahah, tore on," lausus Jack noogutades. "Miks just Itaalia?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis EmptyKolm Sept 28 2011, 20:04

"Sest ma leian, et see on ideaalne koht kus ma saan oma hobidega tegeleda. Ja Paul pakkus mulle seal elamiskohta," ütles Annie, mitte, et ta oleks arvanud, et see Jack´i huvitab.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tühjas klassiruumis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas klassiruumis   Tühjas klassiruumis Empty

Tagasi üles Go down
 
Tühjas klassiruumis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tühjas klassis
» Tühjas klassis
» Tühjas koridoris on äge olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: