Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tühjas koridoris on äge olla EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tühjas koridoris on äge olla

Go down 
+3
Rosalie Kapelskär
Andrew O. Carlile
Daniel R. Worsnop
7 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyNelj Dets 20 2012, 21:50

Daniel'il oli pohmakas. Nojah, see on täitsa tavaline. Ben'i sünnipäevapidu oli tore ja nüüd oli vaja otsida pohmaka rohtu. Noh ühte rohtu Danny teadis, aga selle jaoks oli vaja köök üles leida. Keegi polnud Danny'le kooli tutvustanudki nii, et Danny pidi köögi ise üles leidma. Ja tühjast koridorist, mis asetses neljandal korrusel, lootis Danny endale teekonna juhataja leida, kes viiks Danny kööki. Muidugi oli Danny'l veel ka ülikond seljas, mis oli väga kakane ja mõnusad padjakesed olid ka silmade alla tekkinud. Danny vaatas uniselt koridoris ringi ja toetas ennast vastu koridori seina.


OT: Carmelia
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyNelj Dets 20 2012, 22:10

OT:sry et aega läks,ja ma pean peale seda postitust magam minema,sorrysorrysorry

Carmelia tuli koridori,see oli vist kolmas korrus.Olnud natuke kõndinud,nägi Carmelia ühte kutti.Kuuuuuuum kuttt silmapiiril mõtles Carmelia,sättsi veidi juukseid ja läks lähemale,,Tere''lausus Carmelia nii seksikal ja võluval häälel kui sai ja toetus vastu seina,proovides olla nn ''cool''
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyNelj Dets 20 2012, 22:13

OT: Pole midagi, ma kobin ka magama.


Danny tõstis enda pilgu, kui kuulis, et keegi ütles tere. Arvatavasti Danny'le, sest kedagi teist koridoris ei olnud. Danny naeratas laialt, kui üks tüdruk teda kõnetas ''Tere hommikust.'' võis isegi lõuna olla, aga Danny'le tundus, et on hommik. Danny haigutas ja silmitses nüüd alt - üles tüdrukut. Danny arust oli ka tüdruk kuum. Kuigi avatari ei näe, aga oletame, et ikkagi on kuum tüdruk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyNelj Dets 20 2012, 22:15

Carmelia volksutas ripsmeid ii osavalt,kui sai ja lauuss,,Carmelia Fay Blueeye,Hufflepuff.Kes sa oled?''

OT:Ja headööd,ma panen ühe kuuma avatari kiiresti ja siis voodisse
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyReede Dets 21 2012, 08:20

Danny muigas selle ripsmete volksutamise peale ''Danny Worsnop, Slytherin.'' kui Danny ennast tutvustas, võttis ta Carmelia käe enda kätte ja suudles seda. Siis Danny naeratas võrgutavalt. Pohmakaga ei tulnud see naeratus vist eriti hästi välja, aga eks elas üle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyReede Dets 21 2012, 20:21

Carmelai kihistas selle suudluse peale ja naeratas.,,VÕiõlut soovid?''küsis ta ja võttis enda kotist kaks pudelit välja.Hea algus ccarmelia meelest
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Dets 22 2012, 10:37

Daniel naeratas, kui see käesuudlus nii palju rõõmu tüdrukule valmistas ja kui Carmelia pakkus võiõlut kergitas Danny kulme ''Peaasi, et see pohmakat raviks.'' lausus Danny siis selle peale ja muigas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Dets 23 2012, 11:14

,,Minuteada ravib pohmakat peavalurohi''lausus Carmelia ja otsis enda käekotist välja väikse purgikese,,Tahad?Ma kannan peavalurohtu sellest ajast saati kaasas,kui mul hakkas esimeses klassis mustade jõudude vastase kaitse tunis nii jubedalt pea valutama,et ma pidin haiglatiiba minema.Soovitan sul selle veega alla neelata,aga vett mul ei ole''Carmelia pani koti kinni,oleks võiud proovida mingit akumendi loitsu,see pidavat vett tekitama,aga topsi ei olnud
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Dets 23 2012, 12:15

''Mitte ainult peavalurohi.'' ütles Danny naeratades ''Sidrunivesi ravis ka.'' kui ta õigesti mäletas. Igastahes võttis Danny Carmelia peavalurohu vastu ''Ma neelan siis võiõluga alla.'' vahet ju polnud millega seda alla neelata. Danny vaatas siis küsivalt Carmelia poole, et ta ulatakas Danny'le võiõlut.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyPüh Dets 23 2012, 22:17

Carmelia ulatas Dannyle võiõlu ja proovis enda oma lahti saada,polnud ammu joonud ja ei mäletanud kuidas seda *piip* korki lahti saada,,Tegelikult on maitsel vahet,maitse on mõnusam''targutas Carmelia
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyTeis Dets 25 2012, 22:40

Danny pani tableti suhu ja jõi võiõlu peale. Danny muigas, kui Carmelia enda võiõlu lahti ei saanud ''Anna ma aitan.'' nõudis Danny.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Dets 26 2012, 01:17

,,Pole vaja''lausus Carmelia kui kork pudelilt pealt lendas ja kuulikiirusel akna vastu põrutas,millest jäi väike pragu,Upsii,ma ei teadnud et need korgid nii tugevad on
Tagasi üles Go down
Andrew O. Carlile
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Andrew O. Carlile


Postituste arv : 305
Join date : 21/08/2012
Age : 36

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Dets 26 2012, 20:43

Danny kergitas üllatunult kulme ''Täita pu**is.'' pomises Danny, kui nägi aknas pragu ''Sa oled ikka osav.'' see oli irooniaga muidugi. Danny naeratas Carmelia'le ja võttis lonksu võiõlust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Dets 26 2012, 22:53

Carmelia ignoneeris irooniat,,Ma olen osav jah.Akende lõhkumises ja pudelikorkide lennutamises''lausus Carmelia ja võttis samuti lonksu.,,Ilus ilm väljas''lausus ta aknast välja vaadates.Lund sadas,sajas,midaiganes.Igatahes maa oli valge,puud olid valged ja järv oli jääs.NIce,vähemalt seniakua kuni õues katuselt lumi pähe ei saja
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyNelj Dets 27 2012, 13:04

''Kui ma millalgi näen veel kuskil aknas pragu, siis ma tean, et selle tegid sina.'' naljatas Danny muiates ja vaatas ka aknast välja ''Külm ilm.'' aga ilus oli küll. Danny'le ei meeldinud külmad ilmad. Lund sadas ikka oleks õigem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyReede Dets 28 2012, 20:26

,,kui ma käisin kolmandas klassis,siis ühel õpilasele nõijook tunnis plahvatas,seda pragu võibolla ei ole enam,aga võta teatavaks et kui sa näed pragu nõiajookide klassis,siis seda mina ei teinud.Ma ei oska nõijooke lasta õhku''lausus Carmelia ja jõi veidi võiõlut.,,Kui sa saaks vabapääsme siganurme,mida sa seal teeks?tundis Carmelia huvi
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyLaup Dets 29 2012, 10:57

Danny naeris jälle ''Jätan meelde.'' ütles Danny muiates ja Carmelia küsimuse peale teadis Danny kohe otsest vastust ''Läheksin jooma.'' lihtne.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyTeis Jan 01 2013, 20:32

,,MIna läheks ZOnkosse,sest pasapomme peab viskama ja peale seda lheks ostaks mesikäpast kotitäiet komme ning sõõks neid koos tuliviskiga kolmes luuas''lausus Carmelia ja võttis kotist välja paki kihisevate keerukommidega,,tahad?''küsis Carmelia eid dannyle pakkudes
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 11:21

Danny muigas ''Päris tegus. Ja mida sa pasapommidega peale hakkad?'' küsis Danny ja võttis siis Carmelia'lt kaks kihisevat keerukommi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 16:37

Carmelia võttis ühe rohelise kihiseva keerukommi ja lausus:,,Poetaksin neid enne nõijookide tundi kellegi katlasse,viskaks põhjatornist alla või siis paneks neid kuskile,kus inimesed neile peale astuvad.Kui ma väiksena enda nõbu pasapommid kätte sain,siis sellel ajal,kui me läksime pere ja sugulastega mugukohvikusse,panin ma neid põrandale.Inimesed muidugi astusid neile peale ja segadus oli suur''lausus Carmelia naerdes.Nõbu reaktsiooni sellele ta mainima ei hakanud
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 16:46

Danny kergitas üllatunult kulme ja naeratas siis laialt ''Täitsa paha tüdruk oled siis ju.'' see oli komplimend muidugi. Danny pani ühe kommi endale suhu.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 16:51

,,See on mu emalt päritud,aga tema armastas hiilida Lendluudpalli ruumi ja klommid vabaks lasta või siis haisukuule õpetajate kabinettide ustetaha või kateldesse või koolikottidesse panna.Isaga oli tegelikult sama lugu,vahepeal tegid koos pahandust ja olid koos peale tunde''rääkis CArmelia ja võttis kotist ühe pasapommi välja,,See on mul viimane,viskan äkki kuskile siia koridori või aknast välja?''küsisi Carmelia dany arvamust
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 16:53

Danny jäi mõttesse, kuhu see viimane pasapomm visata. Danny naeratas siis kavalalt ''Professor Snape'i kabineti ukse taha.''
Tagasi üles Go down
Zoey Rae
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoey Rae


Postituste arv : 203
Join date : 15/01/2012

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 17:15

,,Olgu,aga kes viskab?Ja kes plaanib kuhu end peita?''küsis Carmelia.Asi tuleb ju läbi vaadata
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla EmptyKolm Jan 02 2013, 17:33

''Ma võin visata.'' Danny riskib siis. ''Kurat, nähtamatuks tegevat mantlit oleks vaja.'' irvitas Danny.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tühjas koridoris on äge olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühjas koridoris on äge olla   Tühjas koridoris on äge olla Empty

Tagasi üles Go down
 
Tühjas koridoris on äge olla
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Alex'iga on tore olla
» Tühjas klassis
» Tühjas klassis
» Tühjas klassiruumis
» Sest maa all on äge olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: