Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris passimas - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris passimas - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris passimas - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris passimas - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris passimas - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris passimas - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris passimas - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris passimas - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris passimas

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:20

See ajas Jack'i juba tõsiselt naerma ning vaevu suutis ta tõsiseks jääda. "Sa oled minu hüpnoosivärgis?" küsis ta, loomulikult muiates. Ei saanud enam muudmoodi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:23

"Mitte veel, ma lihtsalt ei ava silmi enne, kui selleks äärmine vajadus tuleb," ütles Annie ja pidi tõsise näo hoidmiseks Zombie rünnakut ette kujutama.
"Me võime lihtsalt rääkida, ma küsin mis on sinu lemmikvärv ja sa küsid mis on minu ja me kogeme väga huvitavat vestlust. Selle juures ei ole sul mingit põhjust muiata ja minul zombiesid ette kujutada."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:25

"Selge," noogutas Jack ning sundis ennast tõsiseks. "Huvitav vestlus?" kordas ta siis. Teda isegi ei huvitanud Annie lemmikvärv. "Ja milleks sa zombesid ette kujutad?" küsis ta, see oli küll muigamist väärt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:29

"Kui sa muigasid, olen ma kuri, kui mitte on kõik korras. Ma kujutasin Zombiet, ette et mitte sinu õõvastava naeru peale naerma hakata," sõnas Annie ja tõmbas oma näo ette vajunud juuksed kõrvale.
"Kui palju kell on?" küsis tüdruk Jackilt kuna oma käekella tüdruk ise caadata ei saanud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:30

"Nüüd siis õõvastav naer?" küsis Jack pilkavalt. Poiss tõstis oma käe koos kellaga silmade kõrgusele. "Varsti kesköö," lausus ta vastuseks ning langetas käe.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:32

"Tänan," pomises Annie ja tegi silmad lahti, talle aitas sellest pimesikumängust ja pealegist soovis neid näha ega Jack endiselt muiga.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:33

"Milleks kellaaeg? Hakkad kuhugi minema?" küsis Jack. "Näed, tegid silmad lahti," lausus poiss nüüd küll muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:35

"Ma panen silmad kinni tagasi ja jään magama, hommikul saan kiiremini tundidesse siit." Annie sulges silmad ja paari hetke pärast tüdruk magas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 14:00

"Hea tšikk, tõesti kena koht, kus uinuda," pomises Jack kui nägi, et Annie tõesti magama oli jäänud. Poiss ise toetas oma pea lihtsalt väsinult vastu seina, magama ta jääda ei kavatsenud, samas ei kavatsenud ta veel ka minema minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 14:19

Annie avas silmad, ja nägi enda kõrval Jacki.
"Sa ei läinudki minema?" küsis tüdruk ja ringutas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:02

"Nagu näed," vastas Jack. "Uni sai otsa?" küsis ta vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:05

"Ei, ma olen ikka väsinud. Aga ma nii poolärkvel olle sain aru, et sa ei plaani minema minna. Ma pigem olen siis üleval," pomises tüdruk ja hõõrus silmi.
"Oli sul siis huvitav, sellel ajal, kui ma siin magasin?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:07

"Ei olnud huvitav," lausus Jack pead raputades, tõsiselt. "Aga ma võin ära ka minna, kui sa ikka magada tahad, siin," lausus poiss ning oli valmis järgmisel hetkel püsti tõusma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:09

"Ei, sa võid siin ka olla, võibolla ml lähebki hiljem patja vaja," ütles tüdruk muigega.
"Millest me enne üldse rääkisime?" küsis Annie ja kontrollis oma lühikeste pükste tagataskut, võlukepp oli alles.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:12

Ega Jack'i just ei rõõmustanud väljavaade, et temast võis Annie padi saada. Kuid ta otsustas seda hetkel mitte mainida. "Ilmast ja zombie rünnakutest?" pakkus Jack, veidi järele mõeldes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:14

"Aaa, ja sellest, et ma ei või silmi avada, just. Kes siis osutub su väljavalituks, Isis või Sydney?" küsis Annie, kuid ei jäänud lootma, et ta ka ausa vastuse saab. Kui sedagi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:19

"Hakkab jälle pihta või?" küsis Jack. Nüüd oli tema kord silmad sulgeda. "Minuarust me leppisime kokku, et ei räägi köögis toimunust?" tuletas ta meelde ning avas oma silmad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:20

"Mul on kuldkala mälu, kui ma jäen magama teeb mu aju vingeid asju ja kustutab mu antud lubadused..." ütles Annie ja naeratas võidukalt jusnagu väike laps kes arvab, et on suurepärane valetaja.
"Ära plaanigi magama jääda," lisas Annie hoiatavalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:23

"Ise ka usud, mida räägid?" küsis Jack nüüd lõbustatult. "Aju kustutab iseenesest antud lubadused, vägagi usutav," märkis poiss ning tüdruku hoiatuse peale raputas ta vaid pead. "Polnud plaaniski."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:25

"Ususn, mu aju ei funka väga vist," ütles tüdruk irooniaga.
"Ma arvan, et sul on foobia kellegagi suhtesse astuda," lisas Annie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:28

Kuulnud Annie viimast lauset, pidi Jack nõustuma: "Su aju ei funka kohe üldse." Ta pööritas silmi ning pöördus Annie'le otsa vaatama. "Mis foobiast sa räägid?" küsis Jack irvitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:31

"Lõpuks, saavutasime milleski ühise arvamuse. Sul on foobia tüdrukuga suhtesse astuda," Annie huultel mängles õrn naeruvarjund.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:33

"Miks mul peaks see foobia olema?" küsis Jack irvitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:36

"Ole nüüd, ilmselgelt on sul probleem. 3 ilusat tüdrukut, tegelikult on neid veelgi, ootavad, et sa neile oma südame avaksid. Kasvõi ütle mulle ks sulle meeldib, siis ma jätan su igaveseks rahule." Annie näole ilus vihane ilm, kui ta poisi irvitust märkas.
"Ja lõpeta see irvitamine ära!" lõrises tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 EmptyReede Aug 05 2011, 19:42

"Rahune maha," lausus Jack kulmu kortsutuse saatel. "Kena jutt ja puha, aga tead mis? Ma pole kellelegi mõista andnud, nagu ma üldse tahaks suhet," lausus Jack. "Seega ma pole midagi valesti teinud, mida te minult ootate?" ei saanud ta pihta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris passimas - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris passimas
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Koridoris.
» Koridoris ...
» Koridoris ...
» Koridoris

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: