Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris passimas - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris passimas - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris passimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris passimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris passimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris passimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris passimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris passimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris passimas - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris passimas

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:08

"Ma muretsen su tervise pärast mees," oli esimene vale mis Anniele pähe kargas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:14

"Tegelt?" päris Jack irvitades. "Nii armas, aga pole vaja," lausus ta siis. "Sa ise tegid veel kokteile," mainis Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:16

"Neid olika ima alkoholita," Annie rõhutas eriti sõna alkohol.
"Olid need kokteilid joodavad?" päris neid ja kergitas ühte kulmu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:20

"Ma ei mäleta," lausus Jack. "Aga ma ju jõin, seega ilmselt olid," lisas ta. "Sa oled korras?" tuli talle meelde küsida. "Sul oli ju paha olla või midagi."


Viimati muutis seda Jack Adams (Kolm Aug 03 2011, 22:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:23

"Eee, vist olen. Alkohol mõjus kuidagi tervisele," Annie vajus näost ära, kui tal tuli pähe mille peale ta päriselt vihastanud oli. Sydney ja Jack suudlemas, vähemalt ei karanud Annie kellegile kallale, kui urisemine välja jätta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:26

"Selge siis," noogutas Jack. "Kuigi üsna üllatav, et alkohol sulle nii mõjus. Ise kogud rummipudeleid tüdrukute magamistuppa või midagi," lausus Jack muige saatel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:28

"See oli erandkord, ma noh ee ma võtsin hommikul palderjani, jah ma tean, sellepärast alkohol mulle nii mõjuski. Pani ebameeldivaid asju tegema," Annie punastas ja keeras pilgu Jackilt, veider vaatepilt. Kaks õpilast istuvad öösel koridoris ja räägivad alkoholist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:31

Jack muigas selle peale. "Ebameeldivaid asju tegema?" kordas Jack endiselt muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:32

"Mhh, sa tead küll," Annie tegi korra Jacki muigava näe pähe ja raputas pead.
"Sa kohe naudid seda?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:34

"Naudin mida?" küsis Jack süütult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:37

"Ah jäta, sa tead, et jutt käib sellest suudlusest," tüdrukut ei huvitanud kuhu teema triivis, Jack ise alustas.
"Ma ei suudle päriselt nii halvasti, ma olin purjus." pomises Annie ja keeras pilgu maha. Sekundi pärast hakkas tüdruk õeldud kahetsema: "Unusta ära."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:38

Jack'i muie püsis endiselt tema huulil. "Ja mitu korda ma pean ütlema, et see polnud nii hull?" küsis ta irvitades. "Ma olin ise ka täis, vahet pole seega," lisas ta lõpetuseks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:39

"Oli küll, sa ei oska suudelda," Annie näole ilus võidukas naeratus, ka tema suutis inimesi endast välja viia.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:43

"Ei oska?" küsis Jack, endiselt irvitades. Jack'i see küll endast välja ei viinud, pigem tegi nalja. "Sina suudlesid mind, mitte mina sind," tuletas Jack meelde. Talle oli see küllalt suure üllatusena tulnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:46

"Sa olid ikka liiga purjus, sa ei mäleta midagi. Sa vahtisid nagu totakas suu lahti ringi, see ei olnud tore. Pealegist mina oskan suudelda piisavalt hästi. Viga ei olnud minus." Annie naeratas mesimagusalt, justkui tõestuseks, et viga oli ainult poisis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:50

"Ma ei olnud nii purjus," lausus Jack kindlalt. "Miks sa mind üldse suudlesid, kui ma nii purjus olin?" küsis Jack, et tüdrukut ebamugavasse olukorda panna. Üsna arusaamatu, tema jaoks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:54

Tüdruk ei vastanud vaid torutas huuli, poiss oli ta ummikusse ajanud. Selle asemel võttis Annie rüüd seljast, jäädes nii lühikeste pükste ja t-särgi väele. Annie kägardas oma rüü kokku ja toppis selle oma pea alla, mida ta vastu sina toetas. Tüdruk pani silmad kinni ja otsustas Jacki ignoneerida, juhuks kui tal peaks veel mõni totakas küsimus tekkima.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:56

"Et jääme vastuse võlgu, jah?" pomises Jack ning nägi, kuidas Annie silmad kinni pani. "Kavatsed magama jääda või?" küsis ta silmi pööritades. Isegi padja oli endale tekitanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 22:58

"Ei, ma ignoneerin sind. Muidu ma suudlen sind uuesti," ütles tüdruk ja surus kes kõvasti rusikasse.
"Sa meeldid mulle, säh sulle vastus," sisistas Annie mürgiselt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:05

"Vähemalt aus vastus," lausus Jack muige saatel, taaskord. Ta vaatas hetkeks tüdruku poole ning viis siis pilgu jälle mujale. "Hästi, ignoreerime siis," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:06

"Nõus," ütles Annie.
"Kui sa selle muigamise lõpetad, ma tean, et sa seda tegid!"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:09

"Sul pidid silmad kinni olema, mida sa piilud!" lausus Jack, ikkagi muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:11

"Ma ei piilunud, sa muigad koguaeg. Mul pole vaja piiluda, et saada aru millal sa SEDA teed," lausus Annie vihaselt ja haigutas, tüdukul tuli uni tõesti peale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:13

"Nagu see oleks mingi kuritegu," lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 EmptyKolm Aug 03 2011, 23:15

"Sinu puhul on tõesti, sellisele kütkestavale inimesele nagu sina peaks muigamine keelatud olema, see lõppeb sellega, et kõik naised käivad silmadkinni ringi lootes, et ei satu sinu hüpnoosivärki." Ütles Annie ja keeras oma näo sinna kus arvas Jacki olevalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris passimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris passimas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Koridoris ...
» Koridoris.
» Koridoris.
» Koridoris.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: