Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris passimas - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris passimas - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris passimas - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris passimas - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris passimas - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris passimas - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris passimas - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris passimas - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris passimas

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:46

"Heaküll, üksis hunt. Ei mingit suhet siis. Kooliballile mine ka üksinda. Ma jään ka vanatüdrukuks. Kõik on õnnelikult," lausus tüdruk. Jack ei oleks viitinud nendega passida, kui ta suhet ei tahaks. Või nad talle kasvõi ei meeldiks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:51

"Kooliballile üksinda?" kordas Jack. "Miks? Keegi ikka tuleks minuga, kui ma kutsuks," arvas poiss üsna kindlalt. "Ja sa oleksid õnnelik, kui jääksid vanatüdrukuks?" küsis Jack, kerge muie taas huulil. "Oota, miks sina peaks üldse vanatüdrukuks jääma?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:52

"Kust mina tean. Lihtsalyt jään ja kõik, nii on mulle määratud." ütles tüdruk jonnakalt, Anniel oli suur kiusatus ka jalgu trampida, kuid ta siiski ei teinud seda."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:54

"Kas sa vihastasid mu peale?" küsis Jack veidi segasel ilmel, Annie sõnade ja jonnaka tooni pärast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:55

"Jah vihastasin, ma olin nii jobu," ütles tüdruk ja hoidis hetkeks hinge kinni, et maha rahuneda.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 19:59

"Ei olnud," lausus Jack lepitaval toonil. Ilmselt poleks ta nõustunud ühegi tüdrukuga, kes ennast 'jobuks' kutsus. "Lihtsalt rahune maha," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:02

"Ma oskan poistega ämbrisse astuda, koguaeg," ütles Annie selgituseks ja keeras ennast ümber.
"Oot, Justin, Dave, Alex, Daniel, Jack. Kindlasti on neid veel," ütles tüdruk võimalikult rahulikult. Annie kehhitas õlgu: "Ma arvan, et asi on mu hüsteeriahoogudes, või.."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:07

"Või..?" küsis Jack, kes oli jäänud tüdruku juttu kuulama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:15

"Ei midagi," pomises tüdruk, animaagiks olemine ei olnud ju midagi hullu? Kuigi registeerimatta oli teine asi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:19

"Sa ei pea rääkima, kui ei taha," lausus Jack lihtsalt. Ta oletas, et Annie oli peatunud oma saladustest rääkimise juures, mida ta Cathy peol oli maininud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:26

"Tänan, sest mul tõesti ei ole tuju jälle ilmast rääkida. Tead, et mul olid breketid, ma olin mugukoolis täielik nohik." ütles Annie ja teda pani imstama, et ta praegu üpris normaalne välja nägi.
"Ja ma olin oma pea blondiks värvinud, kohutav," lisas neid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:30

"Sul olid breketid ja sa olid blond," kordas Jack ning üritas seda ette kujutada, mis väga ei õnnestunud. "Miks sa enam nohik pole?" küsis Jack irvitades. "Pilte pole sellest ajast säilinud?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:34

"On küll," ütles Annie ebalevalt, püüdes mitte välja teha Jacki irvest.
Annie lisas: "Ja ma olen õnnelik, et mul breketid olin, sest ma hammastan oma hambaid. Ma ei ole enam kunagi nohik, selle jubeduse juustest väljasaamine oli õudne, ema ei olnud nõus seda võlukunstiga eemaldama, ta ütles, et see on selleks, et ma enam midagi sellist ei teeks."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:40

"Saan ma neid pilte näha?" küsis Jack ootusrikkalt. "Palun," lisas ta muige saatel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:44

"Ma, ei tea. Ma poleks pidanud sulle rääkima," lausus Annie ja punastas. Tüdrukul olid need pildid perekonnaalbumis, mis oli tal puhketoas.
"Mida see mulle annaks, kui ma neid sulle nätaks, natuke häbitunnet?" küsis tüdruk muigega.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:47

"Ei, miks?" küsis Jack pead raputades. "Ma olen kindel, et need pole nii jubedad," lausus ta piltide kohta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 20:54

"Heaküll, sa oled esimene inimene siin koolis kes neid pilte näeb ja arvatavasti ka viimane," ütles tüdruk ja kutsus kutseloitsuga enda juurde paksu lohenahast albumi.

Koridoris passimas - Page 4 Weasel

"Jah, mu olid prillid ka, aga ma sain nendest lahti." ütles tüdruk piinlikustundega. Annie lisas: "Ma vist pole maininud, et ma olen Prantsusmaalt pärit.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 22:12

"See oled sina?" küsis Jack üllatunult, nähes pilti. Siis ilmus taas muie tema huulile ning sama ruttu see ka kadus. Tüdruk seal pildil ja Annie tema kõrval koridoris olid ikka väga erinevad. "Ma olen sõnatu. Täielik totaalne muutumine," lausus Jack hindavalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:07

"Ma sain oma juuksevärvi tagasi, mul ei ole enam prille, mul ei ole breketeid. Mul ei ole ees totakat nägu, mu näojooned on nüüd normaalsed, see pilt on tehtud halvas valguses," Annie keerutas oma põidlaid.'
"Ma ei ole käinud ühelgi iluoperatsioonil, ma ei ole paksu krohvikihi all, ma ei ole tegelikult mees," lisas tüdruk ja hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:10

"Põhjalik ülevaade," lausus Jack noogutades. "Oot, mis tähendab ei olegi mees?" küsis ta siis, järsku tõsinedes ning vaatas Annie poole. "Kui vana sa üldse oled seal pildil?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:12

"Ma olen mees, tundeline veidra välimusega mees," vastas Annie sama tõsiselt Jackile.
"Kaheksa aastane," vastas tüdruk siis järgmisele küsimusele.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:16

"Seega gei," lausus Jack tõsiselt, noogutuse saatel. "Mis teha."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:19

"Sa ei teata teistele, et ma olen ohtlikult võluv gei? See rikuks kogu lõbu ära." ütles Annie tõsiselt ja surus alla soovi naerma hakata.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:22

"Loomulikult mitte. Siis saaks kõik teada, et ma jäingi päriselt uskuma sinu naiselikku poolt," lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 EmptyReede Aug 05 2011, 23:24

"Ja nad hakkaksid kahtlema kas sa oled tõeline mees," ütles Annie kaastundlikult ja vaatas oma käekella, päikese tõusmiseni oli veel paar pikka tundi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris passimas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris passimas   Koridoris passimas - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris passimas
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Koridoris ...
» Koridoris.
» Koridoris.
» Koridoris.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: