Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Igal pool ja mitte kuskil

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:04

Chelsea muigas. "Mul pole sellevastu midagi." vastas ta oma kokteili nautides, ta oli end täiesti lõdvaks lasknud ja oma mobla sirvinud.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:06

"Ooh, mu mobla töötab" hüüatas Summer õnnelikult ja süvenes siis sinna maailma hetkeks. Kogu aja kui ta oli võlurimaailma lähedal olnud oli ta ülitundlik telefon ennast segi keeranud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:12

"Mu telefon saatis võlumaailmas sulle 665 korda sellist sõnumit. "Puu on pauguga" ma alles nüüd märkasin" ütles Chel ning mängis veidi Subway surfersit.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:16

Summer silmitses sõnumeid ja kustutas need siis järjest ära. Ta surfas internetis ja twitterdas veidi. Teda ajas närvi, et keegi ei tohtinud tweetida midagi võluritest. Kui lahe see oleks olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:19

cHELSEa uuendas oma face "Mugud ei tea ju et nad mugud on" . Siis rüüpas ta veel veidi kokteili ning uuris kommentaare. "Mugulad w? ja Misasja?" olid enamasti kommentaariks.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:25

Summer naeris oma fessarist Chelsea staatuse kommentaare lugedes. "Ma tean mida sa tunned." lisas ta kommentaari ja tegi siis oma kokteilist pildi, mille ta instasse üles laadis. Ja muidugi tulid laigid kahtlastelt inimestelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:31

Chel turtsatas hetkeks, ent siis avas kaamera-funktsiooni ning tegi endast ja kokteilist pilti ja pani selle Face üles. Insta laadis Galaxy s 4 aeglaselt..
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:34

Summeri insta suutis ennast laadida ja ka laike koguda. Aga Summeril oli sellest suva. Ta oleks tahtnud midagi voluritest kommida, aga see poleks väga hea idee olnud, niiet ta ohkas ja lõpetas oma kokteili.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:36

Chel pani oma telo viimaks ära ning nautis veel oma kokteili. "Kuhu me nüüd läheme.. Kuigitegelt olen ma üsna väsind" küsis Chelsea.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:40

"Ma tahan ühte asja veel, kui sa jaksad." ütles Summer ja tõusis. "Sa võid Lekkivasse minna ja ma tulen järele.Ma tean teed." lausus neiu ja vaatas Cheli poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:43

Chel tõusis samuti. "Ütle, niipalju ma ikka jaksan ju." vastas ta.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:48

"Ei, sinna kohta ma pean üksinda minema." lausus Summer ja vaatas Chelsea otsa. "Sul on raskem pakk kui minul." osutas ta Chelsea kottidele käes. "Ma tulen varsti ka."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:50

Huvitav mis koht see oli. WC? kindlapeale. Chelsea noogutas ja läks lekkivasse katlasse ning vajus kohe oma voodile pikali.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:54

Summer aga lipsas välja ja atagasi needikaubamajja, kus ta veel natuke ringi vaatas ja siis paar asja ostis. Neiu andis kassapidajale peotäie hõbedasi münte ja kiirustas Lekkivasse Katlasse tagasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:56

"Juba tagasi?" küsis Chelsea. Tundus nagu oles Summer otse tema järel sisse astunud.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyReede Juun 14 2013, 23:59

"Heh, jah. Ma ei käinud kaugel." vastas Summer ja viskas voodile pikale. "Ma mõtlesin, et peaks sulle õhtul nagu väikese peo tegema. Sinu sünnipäev, aga meie kahekesi." lausus Summer. "Oh ja ma tõin need." lausus ta kotis sobrades. Ta võttis välja kaks hõbepaberisse mässitud kebabi ja viskas ühe Chelile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:02

""Mmm. tänks." vastas Chelsea, aja send istukile püüdis kebabi kinni ning hakkas sööma. Oligi kõht tühjaks läinud selle aja peale, millal nad linnas kolasid.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:03

"Aga kuna ma ei viitsinud midagi otsida, siis me sööme õhtust Tomi juures ja ta teeb meile ilusa õhtusöögi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:05

"Äge." Chelsea võttis oma rahakukru ja puistas selle voodisse pikkali. "Kuus, seitse.. .. Mul on järel 5 galeooni, peaks varsti gringottsi minema." sõnas Chelsea siis.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:08

Summer vaatas oma kukru üle. "Kaksteist." ta peaks ka juurde võtma. "Kas viitsid praegu ära käia." küsis ta Chelsealt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:17

"Viitsin. Lähen toon? Kui palju sa tahad?" vastas Chelsea oma münte tagasi kukrusse pannes.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:18

"Ma ei tea. Palju sa endale tood?" küsis Summer ja otsis oma kotitaskust kuldset võtit.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:19

"85 vist. Siganurme lõpud jne.. tead küll ma olen suur laristaja " vastas Chel ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:22

"Too mulle sada." lausus Summer. "Sellest peaks ju aasta lõpuni ehk jätkuma?" mõtles ta küsitlevalt ja viskas võtme Chelseale. "Ma ei taha sinna hiljem üksi minna, need härjapõlvlased ehmatavad mu surnuks." teatas neiu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 EmptyLaup Juun 15 2013, 00:26

"Ah , ma toon endale ka sada siis juba. " Chel irvitas ainult sõbra kartuse üle ning võttis võtme ning kadus Gringottsi.
Tagasi tulles oli tal kaks paksu kukrutäit galeoone, ning igaksjuhuks oli ta pannud mõned sirbidknutid samuti. "Tagasi" ütles ta , kui ta taas oli lekkiva katla tuppa naasnud
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igal pool ja mitte kuskil   Igal pool ja mitte kuskil - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Igal pool ja mitte kuskil
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kuskil pargis
» Kuskil Londonis
» Kuskil ikka
» Miks mitte ujuma minna?
» Jälle sina! Või siis mitte?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: