Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
"pealkiri" - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
"pealkiri" - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
"pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
"pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
"pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
"pealkiri" - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
"pealkiri" - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
"pealkiri" - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
"pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 "pealkiri"

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:03

"Ei punasta," ütles Jamie ja surus huuled kokku. Ei, ta ei hakka õpilasele tunnistama, et ta punastas. Ta peaks paarkümmend aastat ootama kuni ta vana ja hall on ja siis õpetama. Kõik oleks kergem. "See pole teiste õpilaste suhtes aus," vastas Jamie siis Jacki nõudmistele.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:05

"Punastasite küll," lausus Jack vaikselt ja rahulikult. Ju ta oli nii kindel siis, et tal oli õigus, vms. Vahet polnud tema jaoks. "Mulle sobib. Ma polegi nagu teised õpilased," lausus Jack. Nüüd jätab raudselt liiga ülepakutud mulje.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:07

"Mis teid siis nii eriliseks teeb?" paistab, et see Jack ei kavatsenudki midagi kirjutada. Heaküll, räägivad siis. Ega see Adams jääb veel siia peale tunde, kindlasti.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:13

See kõik näeb välja juba nagu mingi psühhiaatri(?) teraapia või midagi. "Ma olen seitsmendas teist aastat. Mul on terve seitsmenda materjal juba korra läbi võetud. See pole piisav põhjus?" küsis Jack. Muidugi oli see väike asi võrreldes sellega, et ta oli kõige lahedam ja parem ja egoistlikum tüüp üldse ja mida kõike veel. See selleks, eks. Enesehinnag oli kõrge, mis teha.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:17

Jamie tuju polnud enam sugugi hea. Ta kõndis Adamsi juurde ja kummardus talle lähedale: "Siis peaksite te seda kirjandit väga hästi kirjutada suutma. Ei, see pole piisav põhjus," sisistas Char ja vaatas Adamsile ärritunult silma. "Või ei ole Te selleks võimeline?" nõudis Evans. Põrgusse see eetika mis õpilaste ja õpetajate vahel pidi olema. Adams oli 19 eks, arvas endast liiga palju.


Viimati muutis seda Jamie Charlotte Evans (Reede Apr 27 2012, 23:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:19

Adams oli 18 veel. Minuarust? Loomulikult arvas endast palju, aga keegi ei suuda talle seda selgeks teha ju. Sellepärast tuleb sellega leppida. Jack oli üsna üllatunud õpetaja käitumisest. Õpetaja peaks ometi suutma ennast talitseda ju. Tema arust oli see hea põhjus küll. "Kui ma ütlen, et ma ei ole selleks võimeline. Mis siis? Läheb punkte maha?" oletas Jack.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:22

"Ei, te kirjutate selle kirjandi lihtsalt valmis," teatas Jamie ja istus tagasi oma kohale. Kell oli veidi üle üheksa juba. Miks Adams lihtsalt tööd ära ei võinud teha ja minna?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:24

Adams'ile kindlasti lihtsalt meeldis Evans'i kabinetis aega veeta, eks. Ei, tegelt Adams ei saanud põhimõtte pärast nii teha. "Ma ei oska midagi kirjutada selle kohta," lausus poiss, see oli aus vastus ka enamvähem.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:26

"Siis palun, lugege õpikust kilbiloitsude peatükk läbi," pakkus Char 'lahkelt' abi ja ulatas Jack´ile ühe õpiku.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:30

Jackvõttis õpiku kätte. "Jutustada ei või endselt?" küsis Jack. Ta parema meelega ikkagi jutustaks. Ei kavatse kirjutada. "Kas ma pean selle kirjandi siin valmis kirjutama?" küsis poiss järgmisel hetkel. "Sest see võib kaua aega võtta," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:32

"Jah, siin kirjutate selle valmis," lausus Char.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:33

"Aga sa ei aita mind?" küsis Jack, Evans'i poole vaadates. "Tähendab. Te ei aita mind?" parandas ta oma küsimuse sõnastust. Oli kerge unustada, eks.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:37

"Ainult siis, kui Te millegist üldse aru ei saa," sõnas Jamie ja pööritas silmi. "Öelge palun, kui te peale tunde jääte, kas te otsite alati võimalusi töö mitte tegemiseks?" või kavatseski Jack siin istuda? Tähendab, Adams.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:40

"Ja mis loits see oligi, mille kohta ma kirjutama pidin?" küsis Jack üle. Ta polnud enne korralikult tähele pannud, vms. "Mis küsimus. Te olete ainus õpetaja, kes mind peale tunde jätab," lausus Jack, tekitab Evans'ile süümepiinu. Sest tegelt oli Jack ju korralik õpilane.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:45

"Kilbiloits. Te siis ainult minu tunnis otsustasite, et te ei pea esialgu kaasa töötama, võite hilineda ja hiljem mitte keskenduda? Oh, ma tunnen end kohe eriliselt," arvas Evans ja ajas end toolist püsti. "Ma olen kohe tagasi, ma lähen muretsen omale ühe kohvi. Kas te soovite midagi?" Jack parem ärgu lasku jalga, siis kaotab kindlasti majapunkte.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:49

"Ei, see oli lihtsalt üks tund," lausus Jack, üritab asja veidi siluda. "Ma ju ütlesin, tulin lennukilt just, olin väsinud. Tegelt ma pole selline," lausus poiss. Viimase küsimuse peale kergitas Jack vaevu kulme. "Üks viski oleks hea, aitäh," lausus Jack, võttes samal ajal sule uuesti kätte. Kui Jamie tagasi tuleb, küll ta kirjutama hakkab.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:53

Jamie ohkas ja sammus kabinetist välja, kööki. Seal muretses ta omale majahaldjate käest ühe kohvi ja üllatus, üllatus viski. Tegelikult, naine tahtis lihtsalt huvi pärast näha kas ta saab selle kätte või mitte. Adamsile ta seda anda ei kavatsenud. Kabineti sisenes ta üpris süütu näoga ja astus korra uksest sisse, mis viis kabineti taga asuvasse pisikesse magamistuppa. Jamie pani viski oma kohvri peale ja sammus tagasi laua taha istuma. "Sa võid jätkata," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:55

Kas kõikide kabinettide taga olidki magamistoad? Huvitav. Igatahes tõstis Jack oma pilgu, kui Jamie tagasi kabinetti tuli. "Ja viski?" küsis poiss. Tema tellimus. Enne ei alusta.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyReede Apr 27 2012, 23:59

"Te olete täisealine, te võite selle ise hiljem omale muretseda. Ma ei hakka õpilasele alkoholi andma," muigas Jamie, oli ta väga õel, kui ta seda kõike nautis? Adams kirjutab oma kirjandi ilusti ära ja kõik on õnnelikud.

OT: Mul pole õrna aimugi, kus mujal õpetajad magada võivad.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:01

"Me mõlemad oleme täisealised. Poleks midagi valesti, kui te mulle alkoholi annaksite ju?" oletas Jack. Ega ta seadustest eriti midagi ei teadnud. Antud seadusest vähemalt. Oli õel jah. Jack ei kavatse talle seda heameelt valmistada.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:03

"Sa kirjutad kirjandi ära ja ma annan selle viski sulle ja ülejäänud õpetajad ei tea sellest mitte midagi, sest Jack Adams on edasi samasugune tubli laps, nagu ta väidab, et ta on," arvas Jamie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:04

"Ise ka usute, mida te räägite või?" küsis Jack, tahtmatult muiates. "Andke kohvi siis," lausus Jack. Kuhu Jamie oma kohvi üldse pannud oli? "Kuigi ma eelistaks viskit," pidi lisama.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:07

"Ja Adams uskus seda juttu," ütles Jamie, "ei ma ei taha, et mind esimesel päeval lahti lastakse või midagi." Jamie oli oma kohvi enne lauale pannud, see oli pmst Jacki ees isegi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:09

"Keegi ei laseks teid lahti, sest keegi peale minu ja sinu ei saaks sellest teada," lausus Jack rahulikult. Oleks Jamie väga pahane, kui Jack kohvist lonksu võtaks? "Aga sa võid mulle siis ühe sellise tuua," lausus Jack ning viipas kohvitassi poole.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 EmptyLaup Apr 28 2012, 00:12

"Tead, ma saan aru, et teietada pole enam mõtet... Sa tood mulle selle kirjandi järgmisesse tundi ja võid praegu magama minna, sest kell on kaksteist läbi ja su majavanem poleks just kõige õnnelikum, kui teaks, et ma sind sellisel kellaajal kinni hoian," lausus Char, "ja kohvi tood omale ise, kui sa seda enam tahad."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"pealkiri" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
"pealkiri"
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» *pealkiri*
» Pealkiri.
» Pealkiri
» Pealkiri
» Pealkiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: