Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
"pealkiri" - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
"pealkiri" - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
"pealkiri" - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
"pealkiri" - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
"pealkiri" - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
"pealkiri" - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
"pealkiri" - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
"pealkiri" - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
"pealkiri" - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 "pealkiri"

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:18

"Sellisel juhul, teenite Te ära kümme miinuspunkti, õpetaja käskude eiramise eest ja olete vaba," ütles Evans Benile. Seejärel pöördus ta Jack´i poole: "Hakkate ehk kirjutama? Palun?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:21

Ben kergitas kulme ''Aga ma ju kirjutasin!'' ütles Ben ehmunult. Ta vähemalt kirjutas midagigi ju.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:21

"Miks ta miinuseid sai?" küsis Jack kohe, kui Evans need Ben'ile andnud oli. Maailmas valitses ebaõiglus. Või et kohe 'palun'? "Ikka, jah," lausus Jack õlgu kehitades ning võttis sule kätte. Hakkas oma nime pärgamendi ülaserva 'maalima'.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:24

"Täpselt, nüüd Te oletegi vaba ja teil on enne öörahu aega ka midagi teha, kui te üldse öörahust kinni peate. Mul vahet pole," naeratas Jamie, silmad endiselt emotsioonitud. "Vabandust, kas Te soovite ka miinuseid?" pöördus Charlotte siis Adamsi poole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:26

"Kas mul on mingi võimalus, et ma neid ei saa?" küsis Jack. Ta ju kirjutas. Oma nime. Vahet polnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:26

''Ma sain miinuseid selle eest, et ma teie käsklusi täitsin ja selleks oli siis kirjutamine?'' eeldas Ben kulme kergitades. Ta ei tahtnud üldse mingeid punkte tegelt.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:29

"Heaküll, ma sõnastan siis oma lause ümber. Teie töö oli äärmiselt puudulik," parandas Jamie ennast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:31

''Ma kirjutan siis midagi juurde, aga te tahate siis, et ma kirjutaksin mida tähendab kilbiloits?'' küsis Ben igaksjuhuks üle ja võttis sule uuesti kätte.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:35

"Täpselt, selle mõjust jne. Te võite kasutada õpikuid, te leiate need riiuli pealt," ohoh, olidki valmis tööle hakkama? Juba parem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:36

Ben ohkas ja vaatas õpikute poole ning proovis ilma nendeta kirjutada. Kilbiloits suudab kaitsta võlurit vastase loitsude eest jne. Midaiganes see Ben oma 'geeniuse' ajuga sinna kokku oskas kirjutada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:37

Jack sai oma nime valmis. Tase, eks. Siis pani ta sule käest ära. Kui õpetaja küsib, siis ta parajasti otsib inspiratsiooni või midagi. Ega see kirjutamine pole nii lihtne midagi, kui te saate aru, mida ma mõtlen, eks. Ilmselt ei saa.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:39

Umbes kümmne minuti möödudes arvas Jamie, et Beni kirjand oli piisavalt pikk ja palus tal selle enda kätte anda. Kui kõik õige on, siis võib minema minna, aga peab ennast edaspidi tundides hästi üleval pidama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:40

Ben noogutas ja andis professorile kirjandi ning ootas tema reaktsiooni. Thats all I could do teacher.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:43

"Kui Te oleksite praegu päris kirjandi kirjutanud, siis oleksite üle ootuste kätte saanud. Heaküll, sellest piisab. Te olete vaba, nägemist," ütles Evans ja pani pärgamendi riiulisse, kus hetkel ta enda märkmed olid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:45

Ben naeratas rõõmsalt ''Aitäh ja mu maja ei saanud miinuspunkte?'' uuris Paul igaksjuhuks üle. Tema pärast oleks ju Ravenclaw miinuseid saanud ja Ben ei tahtnud seda.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:47

"Vaatame kuidas te end järgmine tund üleval peate," heaküll, esimene päev. Edaspidi ta nii leebe pole, niigi said tunnis hilinejad ja puudujad miinuseid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:48

"Ja mina?" küsis Jack. Evans ei olnud öelnud, et tema võib ka minna, eks? Mis tema siis tegema peab veel?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:49

''Ma tulen õigeks ajaks.'' lubas Ben naeratades ja ''Nägemist, professor Evans.'' naeratas Ben flirtlikult ja pilgutas õpetajale silma ning lahkus klassist.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:51

"Nägemist ja ma olen Teie õpetaja, palun jätke see meelde," ütles Jamie tõsiselt ja pani silmad hetkeks kinni, oli õpetajaks hakkamine parim mõte? Char avas silmad. "Nagu ma juba mainisin, mul on aega oodata kuni Teie kirjand valmis saab," kui kaua see Adams ikka siin passida viitsis? Lõpuks kirjutab ka midagi valmis, et lahkuda. Raudselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:52

Ben jäi ukse juurde ootama. Jack'i muidugi. Tundus 'äge' kutt ju.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:53

"Ta on teist sisse võetud," lausus Jack, kui Ben oli lahkunud, üritades võimalikult tõsiseks jääda. Nentis fakti, eks. Ahah. Ei, Jack ei saa põhimõtteliselt kirjutama hakata. "Ma võin teile kilbiloitsust jutustada, kirjutamise asemel," lausus poiss natukese aja pärast, kui talle see idee oli tulnud. Lõpuks nõustub Evans ikka selle kompromissiga, kaua ta ikka seal Jack'iga passida viitsib?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:55

Ben kuulis seda ja irvitas selle peale ning noogutas siis. True story. Kena õps, mis teha.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:57

Jamie ei teinud Jack´i esimesest lausest välja ja püüdis mitte välja teha sellest, et ta põsed punakaks värvusid. "Te võite lisaks kirjandi kirjutamisele kilbiloitsust ka jutustada, see on hea idee," ütles Char, kes ei kavatsenud alla anda. Ta oli väikesest peale järeleandmatu olnud, polnud midagi teha. Ja järjepidev oli ta ka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:59

"Ainult jutustamine või mitte midagi," lausus Jack. Tema oli ka sihikindel. Ei anna alla. Tegelt ta vist võttis Evans'it rohkem endasugusena, mitte nagu õpetajat, vms. Seega ei arvanud Jack, et ta midagi valesti tegi. Evans valib ise, kas ta annab alla või jäävadki nad sinna. "Te punastate või?" küsis Jack, kuigi ta polnud kindel, valgus oli halb, eks.


Viimati muutis seda Jack Adams (Reede Apr 27 2012, 23:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:02

Kui Ben sõna punastamist kuulis naeratas ta uhkelt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"pealkiri" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "pealkiri"   "pealkiri" - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
"pealkiri"
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» *pealkiri*
» Pealkiri.
» Pealkiri
» Pealkiri
» Pealkiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: