Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pealkiri EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pealkiri EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pealkiri EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pealkiri EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pealkiri EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pealkiri EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pealkiri EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pealkiri EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pealkiri EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 11 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 11 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pealkiri

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 20:31

Raina oli juba viimased kümme minutit tundi köögis majahaldjate seltsis istunud, mis oli tema puhul üsna üllatav, kuna tegelikult neiu neid olendeid ei sallinud. Aga kuna kool oli enamjaolt tühi, sest oli jõuluaeg, ei olnud Raina'l ju mitte kellegi teise aega raisata ning aja sisustamiseks sobis isegi majahaldjaid tüüdata. Pealegi oli Gin õhtusöögi maha maganud ning köögis oli võimalik midagi hamba alla saada. Nüüd istuski Rain ühe laua taga, jõi kakaod ja luges ajakirja, üritades mitte välja teha tema ümber sagivatest majahaldjatest. Vahepeal neiu siiski tõstis oma pilgu, seda ainult selleks, et haldjatele mõni eriti raskelt teostatav soov esitada.

OT: Keegi Kylie kasutajatest siis. Smile
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 20:52

Kylie oli ka tulnud sööklase.Tema ei viitsind minna õhtusöögile ja nüüd on siis kõht tühi.Tüdruk jalutas sööklase.Esialgu ta Rainat ei märganud aga ta nägi majahaldjaid kes tema ümber siblisid.Kylie oli omale võtnud tee ja mõned võileivad.Tüdruk ise istus samase lauda kus oli Raina aga temast veidi eemale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 21:02

Rain tõstis oma pilgu, kui kuulis, et köögi uks käis ning keegi astus sisse. Maskiballist oli küll aega möödas, aga Raina'le tuli tüdruk tuttav ette. Oli too vist ballil Ben'iga koos olnud, või midagi. Rain luges hetke oma ajakirja edasi, kuid üsna varsti pani selle kõrvale. Ta võttis lonksu oma kakaost ning pöördus siis lähima majahaldja poole. "Ma tahan maasikaid. Värskeid," lausus neiu. Ei tea, kas sellisel ajal üldse kasvas kuskil maasikaid? Aga see polnud Raina mure.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 21:07

Kylie tõstis pilgu kui Raina midagi lausus.Nüüd tundis ta tüdruku ära."Hei"Ütles ta Rainale.Ise aga sõi ta siis oma võileiba edasi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 21:10

Raina oli peaaegu uuesti oma ajakirja kätte võtmas, kui ta Kylie tervitust kuulis. Neidis jättis ajakirja sinnapaika ning viis oma pilgu tüdrukule. "Terekest," lausus Rain mitte eriti entusiastlikult. Ta silmitses hetke neidu. Kooli siiski oli veel inimesi jäänud, vaheajaks. Kylie oli vist parem vestluskaaslane ka, kui majahaldjad.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 21:27

"Sa oled ka vaheajaks siia jäänud?"Küsis ta.Midagi muud ta öelda ei osanud.Vahepeal lonksas Kylie oma teed ja vaatas Rainat.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 21:33

"Nagu näed," noogutas Raina küsimusele vastuseks. "Ja sina ka," lisas neiu ning vaatas Kylie poole. "Nii et miks sa siin oled? Ei tahtnudki koju minna?" küsis Raina üsna otse. Ta ei arvanud, et keegi hea meelega vaheajaks kooli tahaks jääda.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 22:08

"Ma ei läinud selle pärast koju kuna sõbranna ütles ,et on haiglatiivas aga tegelt ta ei olnud ja ma jäin seega maha ning nüüd oled siin"Vastast tüdruk lühidalt."Ise?"Küsis ta ka vastu.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 22:43

Raina kergitas vaevumärgatavalt kulmu, kui ta Kylie põhjust kuulis. "Selline sõbranna?" lausus Gin kahtlevalt. Bitch. "Mu vanemad teatasid viimasel hetkel, et neil pole aega jõuludega tegeleda, kuna nende töö on neile tähtsam. Ühesõnaga, ma pole hetkel koju oodatud," lausus Raina ning pööritas silmi. Ta oli tegelikult üsna pahane selle olukorra pärast. Ja kurb, aga seda viimast ta välja ei näidanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 22:46

"Enam ta seda ei ole"Lausus ta mõtlikult."See on küll vastik kui sind jõulude aeg koju ei ootada"Arvas Kylie.Tema ema ootas teda küll koju aga Kylie ei saanud ju minna."Päris paljud on siia ka jäänud.Vähemalt igav ei hakka"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 22:52

Raina kehitas õlgu, kui Kylie teist lauset kuulis. "See tähendab, kas jõulude mõte selles polegi, et kogu pere kokku saaks? Ei. Töö on ilmselgelt mõne jaoks tähtsam," lausus neiu ning võttis siis lonksu oma kakaost, et mitte rohkem midagi sellel teemal öelda. "Ei hakka igav? Ma pole terve päeva midagi teinud. Isegi praegu. Kui mul midagi muud teha oleks, ma ilmselgelt ei istuks siin," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 22:56

"Mõne inimese jaoks jah"Nõustus ta Rainaga."Mina olen juba ühe meie kooli uue õpilasega kohtunud ja haiglatiivas nägin ka Sami."Jutustas ta sisi Rainale.Oma võileivad sõi neidis juba ära.Kylie võttis oma tee tassi,jõi sealt veidi ja küsis siis Rainalt:"Kas sa plaanid hiljem midagi teha või ei?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 23:00

"Sam, minu hull majakaaslane?" lausus Raina küsivalt ning pööritas silmi. "Meil on mingi uus õpilane?" küsis neiu teise küsimuse ka. Polnud vist väga sage juhus, et poole õppeaasta pealt uusi õpilasi kooli saabus. "Ei," vastas neidis Kylie küsimusele. "Minu teada läks Kyle ka koju, nii et üsna kindlalt pole mul plaane," lausus Raina ning lükkas oma pea kuklasse, et igavlevalt hetkeks köögi lage silmitseda.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 23:16

"Jah,sinu majakaaslane.Tegelikult ei olegi ta nii hull kui räägitakse."Rääkis Kylie.Ega vist ei ole jah."Aga teeks äkki midagi ,kuigu ma ei tea mida teha."
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyKolm Dets 25 2013, 23:27

"Ma ei tunnegi teda eriti, seega pole vist minu asi," arvas Raina Sam'i kohta. Seejärel otsustas neidis, et laes polnud peale lampide midagi vaadata, ning varsti pööras ta oma pilgu taas Kylie'le. "Mhmh," pomises neiu aeglaselt, nõustudes. Päris kena Kylie'st, et ta üldse midagi sellist pakkus. "Küll me midagi välja mõtleme," lausus Rain veidi mõtlikult ning vaatas majahaldjaid. "Kus mu maasikad on?" nõudis ta hetke pärast ühelt neist, mille tagajärjel too kuhugi kiirustas, et järgmisel hetkel kausitäie punaste maasikatega naasta.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 12:51

"Külm me mõtleme"Pomises ta.Oma tee oli ta juba ära joonud.Kylie vaatas majahaldjat kes kuhugi kiirustas ja siis hiljem kausi maasikatega naases.Väga ilusad maasikad selle ilmakohta.Ei,tea kust nad need välja võlusid.Kylie muigas ja lükkas enda asjad eemale.Majahaldjas koristas need koheselt ära."Palun mullegi mõned värsked marjad"Üalus ta haldjalt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 13:12

Olid jah ilusad maasikad, isegi Raina ei osanud nende kohta midagi halba öelda. Ta võttiski ühe ja sõi selle ära. Siis vaatas ta oma kakao kruusi poole, mis veel pooltäis oli. "Mu kakao on jahtunud, kas ma saaks uue?" pöördus neiu siis järgmise majahaldja poole. Too muidugi kummardas ja kiirustas minema. Rain naeratas radhulolevalt ja võttis uue maasika. "Sellel aastal ei toimunudki mingit jõulupidu. Kuigi oleks võinud," lausus Rain järgmisel hetkel lambist.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 13:19

Kylie hakkas enda marju sööma.Nii head.Tüdruk kuulas Raina lauset ja nõustus: "Oleks võinud jah olla.Ei tulnud sellist jõulutunnet nagu varem.Kõik need esinemised jne".Oma marja kausist otsis ta nüüd vaarikaid,kui ta oli need leidnud hakkas ta ka neid sööma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 13:22

Raina lükkas pärast paari maasika söömist kausi endast eemale. "Oleks pidanud vaheajaks lihtsalt Londonisse minema," lausus Rain mõtlikult. "Oleks palju lõbusamalt vaheaja saanud veeta," lisas neidis. Miks talle see mõte alles nüüd oli pähe tulnud?
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 20:34

"Kas hetkel ei sa kuidagi minna?"Uuris ta Rainalt.Äkki on siiski mõni võimalus kuidas minna?Kylie sõi oma marju edasi aga ka tema kõht sai lõpuks täis.Siin saalis on nii imelik kui see tühi on.Tavaliselt on siin nii palju sagimist ,et mõni kord ei saa isegi liikuda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyNelj Dets 26 2013, 21:13

Tegelikult nad olid köögis, seal kus majahaldjad tavaliselt sööke teevad, enne kui need saali saadetakse. Seal üldjuhul liikuski ainult majahaldjaid ringi. Aga see selleks. "Rong läks ära ju," kehitas Raina õlgu. Ja ilmuda nad ka veel ei osanud, sest seda õpiti kuuenda klassi lõpus. Neiu vaatas, kuidas üks haldjas talle tema kakao tõi ning neiu võttis selle tänamata vastu, et kohe üks lonks juua. Seejärel pani ta kruusi lauale.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyReede Dets 27 2013, 13:24

"Noo seda jha"Ohkas Kylie.Enam ei osanud tema midagi küsida ega öelda.Ta lihtsalt vaatas ringi ja uuris ümbrust.Igav on siin."Mis ka siis hiljem teeme?"Küsis ta peale pikka vaikust Raina käest.Kylie vaatas nüüd Rainale otsa.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyReede Dets 27 2013, 16:40

Raina kehitas üsna muretult õlgu. "Mida sa tavaliselt teed kui sul igav on?" vastas neiu küsimusega küsimusele. Ta võttis lonksu oma kakaost ning lükkas siis selle samuti endast eemale, kuna rohkem ta ei tahtnud. "Välja võiks minna. Ma olen täna terve päeva lossis istunud," lisas Gin hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyReede Dets 27 2013, 20:18

"Ma ei tea.Tavaliselt mul igav ei ole"Lausus ta siis muigega."Võiks ja aga kuhu?"Küsis ta siis Ginilt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri EmptyReede Dets 27 2013, 23:07

Raina kergitas Kylie vastuse peale kulmu. Tüdruk pidi väga huvitavat elu elama, kui tal tavaliselt igav ei olnud. "Ma ei tea, lähme Siganurme?" pakkus Rain esimese pähe tuleva mõtte välja. "Girls' Night Out?" lisas ta kergelt muiates ning lükkas oma näo ette vajuvad juuksed üle pea eest ära. Seejärel vaatas ta Kylie poole, äkki oli tal mingi parem idee.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pealkiri Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkiri   Pealkiri Empty

Tagasi üles Go down
 
Pealkiri
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pealkiri.
» Pealkiri
» Pealkiri
» Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)
» "pealkiri"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: