Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 00:52

Sam mängis enda VIiulil hoogsat ja kurba lugu. Seasonist oli vist winter 2. osa. Igatahes, Samil oli jälle hoog, aga sellist hoogu polnud tal kunagi olnud, sest nüüd oli ta kaotanud kõik kalli. VIiulimäng muidugi kostis jubedalt kõvasti alla. Sami kott oli tal aga nagu ikka seina juures, nagu SAm isegi. Taaskord oli öö, vihma, äike ja tuul. Jälleee


OT: Emily.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 11:55

Emily kuulis seda viiulimängu.Ta kõndis torni ja kuulas seda muusikat.Ta nägi Sami kes seda mängis.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:02

Nii lühike postitus? Sam kuulis, kuidas mingi tüüp tuleb. See osutus tüdrukuks. Täitsa kenaks, muide. Aga SAmil oli kõrini,,Päike mida sa siit tahad? Mul on juba niigi sinusugustest kõrini''ütles SAm tüdrukule ja hoidis enda poognast kinni. Hmm...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:17

Ei osnd midagi kirjutada :DTüdruk vaatas poissi."Mis mõttes minusugustest?"Küsis Emily poisilt.Ta ei mõisnud miks poiss talle niimoodi ütles.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:26

Mis see päike seal ees teeb? Seal peaks olema sõna Päike.,,Jah, kurat, sinusugustest litsidest, kes murravad südameid raisk''lausus Sam ja võttis kotist noa, mille ta nahktupests väljatõmbas. Nuga oli hõbedast terav ja läikiv. Suur kah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:29

"Võta teadmiseks mina ei ole lits ja ma ei murra südameid."Ütles Emily kurjalt vastu.Ta nägi ,et poiss võttis noa välja.Emily tundis natuke hirmu kuna ta ei tea mida poiss teha võib.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:43

Sam astus tüdrukule lähemale,,Peaksin ma seda uskuma?''küsis ta allasurutud viaga ja nuga vbutades,,PEAKSIN MA SEDA UKSUMA PÄIKE?''rööksi nüüd SAm ja hoolitses selleest, et üks liigutus, ja tüdruk oleks surnud. Niikaugele poiss muidugi minna ei tahtnud, aga kui vaja, ja tüdruk hakkab avada kedavrat kasutama, siis ju peab midagi tegema. SAm oskas nõiajooke, aga loitsud ei olnud tal meles. Taimeteadusest ma ei räägigi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:48

Emily ehmus kui poiss röökis.Tüdrukule ei meeldinud kui keegi tema peale röökis."Mina ei tea kas sina usud mind aga mina EI ole selline"Lausus tüdruk kindlalt vastu.Ta vaatas poisi nuga ja sisi korra jälle poissi.Ta tundis hirmu.Kunagi pole keegi teda noaga ärhvartanud.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 14:56

,,Kes uksus armastusse, sai selga noa, ja mina ei usu enam mitte kedagi''Sam oli meeletult vihane,,Ma võiksin sind tappa, kui ma tahaks. Ära mitte proovigi mind võrgutada ja siis petta''Jah, üks noavise täpselt ja byabya
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 15:01

"Ei vea siis sul,mina ei ole kunagi petta saanud"Vastas tüdruk hirmunult.Emily tõesti kartis ja hakkas juba kiiremini hingeldama."Mina ei proovigi sind võrgutada ja siis pette.Mul on oma peika olemas keda ma armastan.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 15:05

SAm naeris kalgilt,,Ma ei usu sind''Sam läks nüüd tüdrukule väga lähedale ja äsas talle noaga kätte. SInu valik, sai ta pihta või ei.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 15:08

"No siis ära usu"Vastas tüdruk tale vastu.No teeme et ei saand pihta aga mööda ka ei läinud ehk riivas.Tüdruk tundis teravat valu kuna poiss oli teda noaga riivand."Aii!"Hüüdis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 15:10

,Nüüd on valus jah?''ksis Sam kalgilt ja naeris,,Ütle mulle enda nimi või sul läheb halvemini''poiss tõstis enda noa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 15:12

Emiliy jooksis pisar üle põse."Emily Victoria Raenn"Vastas tüdruk poisile.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:07

,,Tore, Emily''lausus Sam. Ta oli meeletult vihane ja kurb, niiet tal oli üks väga võimas ja enneolematu ''hoog'' eksole.,,RÄägi mulle välja kõik, mida sa tead ANabelle Woodsenist ja Kelly Wharwoodist''sosistas Sam,,KOHE!''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:11

Emily hakkas värisema.Tal hakkasid rohkem pisaraid üle põse jooksma."Ma ei tea nendest mitte midagi"Hüüdis tüdruk hirmunult.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:14

,,Jää vait'' urathas Sam ja lõi jälle tüdrukut noaga, seekord õlga. Vali ise, sai pihta või ei.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:17

Las sai pihta siis põnevam.Tüdruk kiljatas kuna poiss lõi ju teda noaga õlga.See oli üli valus.Emily hakkas aina rohkem nutma .
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:34

SAm võttis noa välja,,Sa räägid mulle kõik, mis sa nendest tead, ja KOHE!''karjus Sam,,Ma võin sind siit isegi allalükata''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:36

"Palju ma pean ütlema MA EI TUNNE NEID"Vastas ta.Tüdrukul oli üli valus ja palju verd ka jooksis."Pidin ma siia tulema"Mõtles ta."Ma hüppan parem ise juba siit alla"Ütles tüdruk poisile.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:39

,,unusta see''lausus Sam,,siis on mul varuküsimus''Sam naeris maniakaalselt,,Räägi mull kõik Liam Payneist!''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:41

Tüdruk vaata poissi."Mida sa Liamist tahad??"Küsis tüdruk poisilt .Ta isegi unustas korraks selle valu.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:45

,,siin esitan küsimusi MINA!''lausus Sam ähvardavalt, ja justkui selle kinnitamiseks lõi üle taeva suur välgunool üsna lähedalolevasse torni. ,,Kas ma pean sama ka temaga tegema, et ma saaks vajaliku infot?''küsis Sam ähvardavalt,,Kui sa soovid, võin sulle teha nii, naug tehti minuga. Kas sa sovid kaotada enda kallima? Kui olen temaga siin lõpetanud, viskan ta järve!''Sma naeris maniakaalselt
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:47

Emily ehmus väklgunoole peale."Mida sa teada tahad ma räägin sulle aga jäta Liam rahule"Sõnas tüdruk ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) EmptyPüh Aug 11 2013, 16:49

,RÄägi kõik, mis sa tema kohta tead''hüüdis Sam, ja samalhetkel oli ka trepilt samme kuulda,,Oi ei''pomises poiss.

OT: Oletame et mingi majahoidja tuleb?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)   Maniakk Viiuliga  (kõlab nagu filmi pealkiri) Empty

Tagasi üles Go down
 
Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Üksinda, nagu hulkur
» Täpselt nii nagu vanadel aegadel.
» Nagu kaks tilka vett.
» Pealkiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: