Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Täpselt nii nagu vanadel aegadel.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:11

Emily oli tulnud Kolme Luua Kõrtsi juurde.Siia pidi tulema ka Nate.Nad kahekesi hakkasid Emily sünnipäeva pidama.Kell oli kohe kohe kümme saamas ja Emily ootas poissi.Nagu ta Nathanile oli lubanud oli tal midagi seksikat seljas.Või vähemalt Emilt arvates oli see tema kõige seksikam riietus.Kui see poisile ei sobi sii peab E vist aluspesu väel olema.

OT:Nathan.Emily riietus .
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:23

Nate sammus tänavat pidi kõrtsi poole, ühes käes jasmiiniõis ja teises pisike must karp. Nate oli endale isegi ülikonna selga ajanud ja kõmpis rahulikult. Kuni ta märkas Emilyt. Kõigepealt ajas ta silmad jahmnult suureks ja muigas siis vapustunult. "Wow." ei osanud poiss muud öelda, kui tüdrukuni jõudis. "Sa võtsid mu nõu kuulda." lausus ta tüdrukut silmitsedes

OT: Nate'i riietus
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:27

Tüdruk märkas ka poissi ."Tänan .Jah ma võtsin su nõu kuulda"Ütles ta muiates.Ta vaatas poissi ja naeratas."Sa näed ka päris hea välja"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:33

"Ma tänan, kuigi sinu kõrval nagu kodutu." muigas kutt. Ta ulatas tüdrukule jasmiiniõie ja silmitses Emilyt uhkusega. "Kõik poisid on minu üle kadedad." muigas kutt silma pilgutades. Karbikest hoidis ta veel käes, valmus seda tüdrukule andma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:35

Tüdruk muigas ja vaatas poissi."Tore teada ,et nad on"Sõnas ta uhuksega ja võttis jasmiiniõie vastu."Ilus lill"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:45

Nate ulatas tüdrukule ka karbi. "Hilinenud palju õnne." lausus ta muiates ja vaatas maha. "See kaelakee millest ma rääkisin." lausus ta karpi piieldes. Kee oli kullast ja seal otsas rippus kullast medaljon, mille osa käis teatud kohta vajutades lahti ja seal sees oli pilt noorest Nate'ist kes tegi parajasti põsemusi niirele Emilyle. Mõlemad paistsid rõõmsad ja õnnelikud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 17:51

"Aitähh"Lausus tüdruk ja võttis karbi vastu.Ta tegi karbi lahti.Seal sees oli imeilus kaelakee.Emily jäi seda natukeseks vaatama ja lausus"Nate see on väga väga ilus".Tüdruk võttis kaelakee karbist välja.Karbi pani ta oma käekotti.Tüdruk ulatas selle poisile ja lausus."Palun pane see mulle kaela."Ta pööras seljaga poisi poole.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:10

Nate võttis kee kätte ja astus tüdruku selja taha, et see talle kaela panna. Ta kohmitse veidi ja astus siis Emily ette et seda uurida. "Ilus." muigas kutt ja pakkus siis talle oma kätt. "Kas lähme?" küsis poiss tüdrukult kulmu kergitades ja vaatas üles. "Me magame söögi maha." 
OT: 
Emily kee:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:13

Tüdruk naeratas poisile kui to oli talle kee kaela pannud."Muidugi lähme"Lausus ta vastu ja andis poisile käe.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:20

Nate juhtis Emily kõrvalises tänavas asuva kõrtsini ja peatus ukse ees. "Kas sa oled valmis selleks, mida mina kutsun kohtinguks?" küsis Nate. Ta polnud mitte kunagi varem korraldanud kohtingut. Mitte kunagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:23

Emilt vaatas poisile otsa kui nad peatusid.Emily ei saand algul aru miks poiss peatus."Ja ikka olen"Lausus ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:32

"Ise tead." kehitas kutt õlgu ja avas ukse, lastes Emily viisakalt ees sisse. Kõrts oli tühi ja puhtaks küüritud, mida ei juhtu tihti. Nurgas oli laual pisike küünal ja kõrtsidaam oli ajanud selga korralikud riided, hoides käes kahte menüüd. See tundus üllatavalt tavaline, ent siiski veidi romantiline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:34

Emily astus uksest sisse.Teda üllatas ,et baar on tühi aga kui ta nägi lauda mille peal oli küünal sai ta aru miks.Ta vaatas korra poissi ja jalutas siis laua juurde.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:43

Nate istus ka ise ja baaridaam tõi neile menüüd. "Siin ei käi eriti rahvast, aga söögid on head. Ja ma käsin sul siinseid kokteile proovida." lausus kutt ning noogutas ettekandja/baaridaam/omanikule, kes lahkus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 18:54

Tüdruk uuris menüüd ega teandud mida sealt võta."Eks ma siis proovin aga mida sa võtad?Ma ise ei suuda otsustada"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyLaup Aug 24 2013, 19:05

Nate heitis menüüsse kiire pilgu ja libistas silmad üle toidu. "Grillitud india pardi." lausus Nate tüdrukule. Ta keeras lehe edasi ning uuris kokteile. Ta ise ei kavatsenud kokteili vötra. Ei sobinud tema ettekujutusega mehest. "Sa võid võtta meekana." pakkus kutt Emilyle valiku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 07:43

Tüdruk vaatas menüüd ja sõnas siis naeratades "Ma võtan sama mida sina".Ta pani menüü kinni ja küsis "Midagi joodavat ka võtame?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 09:57

"Mida sa soovid?" küsis Nate. "Veini?" küsis kutt ja uuris joogikaarti, selle siis tüdrukule ulatades. "Või tahad mõnda kokteili?" Nate vaatas ringi ja siis Emilyle otsa. "Hmm ma pean sind vist hoiatama et see on kõige romantilisen asi milleks ma võimeline olen." muigas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 10:12

Tüdruk uuris joogikaarti ."Võtaks veini"Sõnas ta ja pani kaardi ära.Emily vaatas ringi ja muigas"Lihtsuses peitub võlu.Minu jaoks pole tähtis kui peen või kallist koht on peaasi ,et kaaslane oleks tore."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 10:16

"Ma oleksin nõus sinuga koos, kaks pudelit käes, kummitavas majas ka olla. See oleks romantiline." lausus Nate muigega. "Aga kuna see on sinu sünnipäev ja kohting samal ajal, siis noh..." kehitas kutt õlgu..Ta kutsus ettekandja kohale ja lausus talle tellimuse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 10:48

"Isegi see oleks sobinud"Lausus ta poisile.Ta vaatas korraks ettekandijat ja siis poissi.Kui ettekandija oli lahkunud küsis ta poisilt"Ütle ausalt,kas sa pole kunagi kellegiga varem kohtungul olnud?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 12:09

Nate vaikis, kuni ettekandja oli naasnud kahe klaasi ja pudeli veiniga, mis rundus vana. Kuigi tolmukiht võis olla ka neise hooletuse tulemus. "Ühe korra elus, ja seda ei korraldanud mina." vastas Nate. Ta eelistas juhuslikke kokkupõrkeid ja lihtsalt koosolemisi. "Kas mul läheb senikaua hästi?" küsis kutt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 12:49

Emily võttis veini klaasi omale ja rüüpas sealt."Minu arust küll"Vastas tüdruk.Emily arvates oli vein päris hea.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 15:10

Ka Nate võttis lonksu. Tundus hea vein, aga eks Nate tunneb vist veine. Enamvähem. "Tore, aga peale sööki on kõik inproviseeritud." mainis kutt ära. Ta oletas, et nii meeldis Emilyle rohkem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. EmptyPüh Aug 25 2013, 15:12

"Seda parem"Sõnas neiu.Ta võttis lonksu veini ja vaatas poissi.Kui ta oli poissi natuke aega silmitsenud uuris ta oma keed.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täpselt nii nagu vanadel aegadel.   Täpselt nii nagu vanadel aegadel. Empty

Tagasi üles Go down
 
Täpselt nii nagu vanadel aegadel.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 11Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Üksinda, nagu hulkur
» Nagu kaks tilka vett.
» Üks koht, mis näeb välja nagu koridor, mis see ka ilmselt on.
» Maniakk Viiuliga (kõlab nagu filmi pealkiri)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: