Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Lugedes raamatut siseõues

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:12

"Õh, ma vihkan madusid," väristas Emma õlgu. Tal oli foobia madude vastu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:13

Isis pööras jälle pilgu ära ja silitas ämblikut. Ta vaatas ringi lootes leida mõni madu kuigi ta teadis et siseõues neid ei ole. "Trestralid on ka lahedad." Arvas Isis ja muigas selle peale mis Kertu sitikapere konna kohta ütles. "Maod on ju nii ilusad." arvas Isis Emma lause peale.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:14

,,Sa ei tunne mu venda, ma olen kindel, et sa ei sooviks endale sellist." lausus Kertu Jack´ile ükskõikselt. ,,Me nääkleme koguaeg ... ta proovis ükskord mu voodit trepist alla lükata." ütles tüdruk muigega.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:17

"Ma olen kindel, et ma ei sooviks endale sellist õde," lausus Jack Kertu esimese lause peale. Selle looma-teemaga Jack kaasa minna ei osanud, talle ei meeldinud tegelikult eriliselt ükski loom.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:18

Emma vaatas ämblikku, mida Isis käes hoidis ja lausus: "Maitse asi, aga see ämblik on küll väga armas, vot neid ma armastan! Kas ma saaks ta korra enda kätte?" ja sirutas käe ette.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:19

Isis asetas oma käe Emma käe kõrvale ja ämblik vudis Isis'e käelt Emma käele mis oli tunduvalt soojem kui Isis'e oma. Tüdruk visakas murule pikali.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:20

,,Mida iganes." ütles Kertu Jack´ile ja pööras pilgu temalt ära. ,,Oh, ämblikud on nii armsad. Ma kardan väikeseid ämblikke, aga armastan suuri ja mürgiseid ... ma ei tea ise ka miks"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:22

"Kas ma olen ainus, kelle arust nad on vastikud jõledad loomad?" küsis Jack. Tegelikult ta ei teadnudki, et lossis selliseid ämblikuid üldse leidub.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:23

Isis naeri ja ütles siis "Mulle meeldivad väga loomad keda teised kardavad või jälestavad, aga minu lemmik loomaks on ja jääb hunt." oli tüdruk endale kindel ja küsis siis õieti mitte kellekilt "Mis sinu lemmik loom on?" Isis vaatas ikka veel üles ja ütles siis "Ilmselt."

OT: See küsimus on tegelt kõigile.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:26

,,Kõik karvased ja mürgised on päris lahedad." lausus Kertu Is´ile.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:27

"Trestralid on ka lahedad." Kordas Isis oma lauset.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:29

,,Parem ärme nendest räägi." ütles Kertu kiiruga.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:30

"Olgu!" ei vaielnus Isis vastu.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:31

*süveneb uuesti raamatusse*
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:50

Vaikus oli nüüd süvenenud ning Jack ei viitsinud seal niisama enam istuda. "Ma vist lähen, tagasi lossi," lausus poiss ning tõusis püsti. "Nägudeni siis," lausus Jack ning võttis suuna lossi poole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:53

"Tšau!" Hüüdis Isis Jack'ile järele ja mõtles mida edasi teha?
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:58

,,Ma hakkan ka minema, ma pean ühe kirja valmis kirjutama." lausus Kertu ja tõusis pingilt püsti. Ta ütles: ,,Tsau!" ja hakkas lossi minema.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyKolm Apr 27 2011, 20:59

Isis kargas ka püst ja ütles Emma'le headaega ja kõndis ka lossi poole kuna sise üues polnud midagi teha tüdruk jõudis siis Kertula järele ja ütles "Ma pean ka ühe kirja kirjutama."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyNelj Apr 28 2011, 21:44

Emma ütles teistelegi head aega ja jäi üksi puu juurde istuma. Päike sillerdas taevas ja läbi puulehtede puudutasid ka mitmed päikesekiires tüdruku nägu. Emma naeratas endamisi ja nautis sooja päikest, mida ta ammu näinud pole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 EmptyLaup Apr 30 2011, 18:08

alica hakkab lugema raamatut mustad jõud:enesekaitse käsiraamat ja läheb paari minuti pärast ära
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lugedes raamatut siseõues
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mis raamatut ma otsisingi?
» Loeme raamatut
» Lihtsalt siseõues
» Siseõues
» Siseõues jee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: