Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Lugedes raamatut siseõues EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Lugedes raamatut siseõues EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Lugedes raamatut siseõues EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Lugedes raamatut siseõues EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Lugedes raamatut siseõues EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Lugedes raamatut siseõues EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Lugedes raamatut siseõues EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Lugedes raamatut siseõues EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Lugedes raamatut siseõues EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Lugedes raamatut siseõues

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:09

Kertu tuli lossist välja ning hakkas siseõues otsima kohta, kus ta saaks rahulikult raamatut lugeda. Ta istus ühe pingi peale ja võttis välja paksu raamatu nimega ,,Mustade jõudude tõus ja langus". Ta tegi selle lahti ning süvenes sellesse.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:13

Isis jalutas rõõmsalt siseõue ja märkas seal Andromeda't. Tüdruk oli just tahtnud sõbrale rõõmsalt 'Hey!' hüüda aga märkas, siis et tüdruk loeb raamatut. Isis Istus vaikselt selle pingi ette maha kus Kertu istus ja luges sealt veidi kaldus raamatu pealkirja.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:16

,,Sa ei sega mind." lausus Kertu rahulikult, pilku raamatult tõstmata.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:17

Isis nookutas vaikselt ja küsis siis "On huvitav raamat?" tüdruk vaatas ringi, et näha kas kedagi veel siseõues on.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:21

,,Päris normaalne tegelt." vastas Kertu Is´ile. ,,Pr. Pince hakkas minuga mölisema, kui ma seda raamatukogust võtmas käisin." ütles tüdruk muigega. ,,Mul kukkus ainult korraks raamat maha ja ta tuli kohe mulle kallale..."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:24

Jack kõndis siseõue. Eriliselt ringi vaatamata kõndis ta lähima pingi juurde, kuid kui ta veidi eemal kahte tuttavat tüdrukut nägi, võttis ta suuna hoopis nende poole. "Mis teoksil?" küsis Jack erilise innuta tüdrukutelt ning võttis luba küsimata pingil istet.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:25

*pöörab pilgu uuesti raamatule*
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:26

Isis itsitas "Kui ma raamatukogu külastan, siis koperdan ma mõnikord riiuli taha..." Ütles Isis teeseldud amelikusega ja jätkas, siis naerdes "Mul läheb väga hästi kui 'mina' ninali käin, aga ma usun, et kui mul õnnestub riiul ümber ajada, siis isegi kui ma selle alla ei jää lõpetan ma haiglatiivas..." Irvitas Isis "Aa milest see raamat ültse räägib?" Küsis tüdruk, siis raamatu kaani uurides. "Tere!" ütles *Isis rõõmsalt kui Jack nende juurde tuli ja ootas, et Kertu vastaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:30

Jack heitis pilgu Kertu raamatukaanele ning märkas raamatu pealkirja. "Mustade jõudude tõus ja langus? Mis ajas peale sina mustadest jõududest huvitud?" küsis ta muigega Kertu'lt.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:31

,,Mis ajast see sinu asi on?" küsis Kertu väikse muigega.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:32

Isis vaatas lihtsalt üles see kiskus juba seda moodi nagu oleksid Jack ja Cathy kokku saanud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:33

"Aga päriselt, sind huvitavad mustad jõud?" küsis Jack, tegemata välja tüdruku küsimusest. Kui vastus oleks olnud jaatav, oleks see üsnagi suur üllatus olnud.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:36

,,Mul on vaja see lihtsalt esmaspäevaks läbi lugeda." põhjendas Kertu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:41

"Miks?" küsis Jack, kuigi ta oli üsna kindel, et Kertu ei vasta sellele küsimusele. Ta vahtis veidi siseõues ringi ning nähes, et seal rohkem rahvast polnud, pöördus ta tagasi tüdrukute poole.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:44

,,Küsi Lupinilt, mitte minult." lausus Kertu lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:46

"Miks?" küsis Jack uuesti, ta ei mõistnud, miks ta oleks pidanud Kertu raamatu kohta midagi Lupin'i käest küsima.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:46

Isis jõllitas nüüd ühte rohuliblet enda ees, sest keegi ei rääkinud taga ja ta ei tahtnud teiste vestlusele vahele segata. Isis hakkas suvaliselt lilletest ja rohukõrtest pärga või midagi taolist punuma ja leidis maast ühe päris suure ämbliku kes oli vähemalt kahe tolli kõrgune. Tüdruk pani pärja käest ja võttis ämbliku kätte. "Armas!" Ütles tüdruk rohkem endale ja silitas õrnalt nimetissõrmega putuka karvast selga. Ämblik lihtsalt istus seal Is'i käe soojuses.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:49

,,Kas sul on tõesti nii pikad juhtmed?" küsis Kertu Jack´i käest. ,,Lupin teeb selle peale töö!"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:52

Isis lasi nüüd ämblikul enda ühelt käelt teisele sibada ja vaatas putukat ainiti. Kuidas küll mõni sellist armsat olendit karta saab? arutas Isis mõttes ja tõmbas putukal sõrmega üle selja nii, et see ennast väristades seisma jäi ja Is'il ennast silitada lasi.

OT: Kus Cathy nüüd on kui teda vaja on? Ma paneks talle hea meelega ämbliku kraevahele Twisted Evil .
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:55

"Teeb või? Miks?" küsis Jack, kuigi taaskord ei lootnud ta vastust saada. Nüüd vahtis poiss Isis'e käes olevat ämblikku. "Milline kole ämblik," lausus poiss väikese vastikusega. Talle ei meeldinud ämblikud, kuigi ta ei kartnud neid. Lihtsalt koledad, kasutud, mitmejalgased loomad.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 19:57

Isis vaatas Jack'ile otsa ja ütles siiralt "Mulle meeldib."Isis mõtles hetke ja lisas, siis " nad on sama toredad kui maod!" Tüdrukule meeldisid väga igasugu elukad aga kõige rohkem köitsid teda need keda teised kartsid või jälestasid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 20:00

Emma, kes oli alles terveks korralikult saanud, läks üle pika aja välja jalutama. Nii kui ta siseõue astus, nägi ta eemal juba kolme tuttavat nägu ja kõndis nende poole. Ta võttis Isise kõrval istet ja tervitas teisi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 20:02

"Madudel pole viga midagi, aga see siin," lausus Jack ämblikku jõlitades. Kui Emma nende juurde saabus, lausus ta: "Hei."
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 20:06

,,Hei!" lausus Kertu Emmale. ,,Oh, ma mäletan, kui ma toppisin oma vennale ühe sitasitika perekonna tema voodisse." ütles Kertu muigega, ise ämblikku silmitsedes. ,,Nalja sai palju igatahes..."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues EmptyKolm Apr 27 2011, 20:09

"Üsna jõhker. Miks sa seda tegid?" küsis Jack. Tema endale küll sellist õde poleks tahtnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lugedes raamatut siseõues Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugedes raamatut siseõues   Lugedes raamatut siseõues Empty

Tagasi üles Go down
 
Lugedes raamatut siseõues
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Loeme raamatut
» Lihtsalt siseõues
» Mis raamatut ma otsisingi?
» Siseõues jee
» Siseõues ...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: