Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mis raamatut ma otsisingi?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 21:12

Ronald'i isa oli saatnud Ronald'i raamatukokku, et ta otsiks enda isale raamatu. Ron jalutas raamatukokku sisse ja vaatas seal ringi. Järsku läks tal meelest ära, mis raamatut ta isa tahtiski. See oli raamat Maagilistest olenditest. Ronald hakkas siis seda riiulite vahelt otsima.

OT: Rydel ja Naomi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 21:35

Naomi kepsles raamatukokku, sooviga leida mingi ennustamise raamat. Nimelt mõtles ta ennast ennustamisse kirja panna, aga ei olnud kindel, kas see talle meeldib. Kui ta jõudis ühe riiuli juurde, märkas ta aga järsku selle kõrval olevat Ronaldit, kes midagi otsis.
Cho pööras kohe tagasi ja võttis julguse kokku. "Hei, Ron. Otsid midagi?" kõmpis ta poisi juurde ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 21:37

Ja siis lõigi Ronald'ile sisse, see häbenemis moment. Ta ei olnud harjunud tüdrukutega üldse läbi saada ''Ee, jah. Mu isa tahtis, et ma talle maagilistest olenditest raamatu otsiks, aga ma ei mäleta raamatu nime.'' vastas Ronald talle ja vaatas Naomi'le otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 21:40

Ry oli tulnud niisama raamatukogu uudistama aga ka raamatut otsima.Raamat mis ta otsis oli Unenägude oraakel või midagi sellist.Õe soovitatud.
Tüdruk astus uksest sisse ja hingas raamatukogu hõngu.Talle lihtsalt meeldib raamatute lõhn.Tüdruk läks esimese riiuli juurde ja hakkas raamatut otsima.Kohe ta iganes küll ei hakka raamatukoguhoidjalt abi paluma.
Äkki märkas tüdruk eemal üht poiss.Poiss oli tuttav.Rydel ei mäletanud küll poisi nime ega kust ta teda teadis aga tervitada tuleks ikka."Hei!"ütles Ry vaatas korraks poiss ja otsis siis raamatut edasi poisi kõrval.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:00

Naomi tuli Ronaldi tagant välja. "Tere, mina olen Naomi," naeratas tüdruk Rydele ning ulatas talle tervituseks käe. "Mis raamatut sina otsid?" küsis ta tüdrukult ning jäi vastust ootama.
Okei, Naomi tundus sõbralik. No ta ongi sõbralik. Aga Rydel talle ei meeldinud. Sorries.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:07

"Tere,mina olen Rydel.Ma otsin Unenägude-oraaklit.Mida sa otsid? ütles tüdruk ja ulatas teisele käe aga lasi ka ruttu lahti.Ry naeratas küll aga sisemuses kortsutas ta kulmu.Ka talle ei meeldinud Naomi eriti.
Tagasi üles Go down
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:11

Ronald otsis lihtsalt rahulikult raamatut edasi. Ta ütles ka Ry'le tere vastu. Ta oli kuss ja kuulas tüdrukute vestlust pealt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:27

Tüdruk tõmbas enda käe ära. "Ma ei ole veel kindel," lausus tüdruk ja pööras siis Ronaldi poole. "Kas leidsid isa soovitud raamatu?" naeratas tüdruk poisile.
Tagasi üles Go down
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:30

Ronald raputas pead ''Mis sa arvad? Milline raamat oleks kõige parem MOH'i õpetajale?'' küsis siis Ron Naomi'lt nõu. Ta tõesti ei teadnud mida otsida enam. Äkki kui tüdruk mingi raamatu nime ütleb, siis Ron'ile tuleb ise ka selle raamatu nimi meelde
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:33

"Mina lugesin ükskord Maagiliste Olendite Hooldamise Õpetus algajatele. Aga kuna tegu on su isaga, siis äkki on MOH õpetus proffesionaalidele?" Naomi lootis, et tal oli õigus. Tal oleks väga hea meel, kui ta sellega Roni aitaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:34

"Fantastilised elukad ja kust neid leida" pakkus Ry ja naeratas poisilie.Ta oli Ron'i vaatama jäänud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 22:36

Tüdruk pööras pea korra Rydelli poole ja kortsutas kulmu. Seejärel jäi ta Ron-i vastust kuulama, kas kumbki neist võib olla õige.

OT: Ma panin nalja pärast otsingusse Very Happy - http://www.apollo.ee/fantastilised-elukad-kust-neid-leida.html wtf Very Happy
Tagasi üles Go down
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 23:09

''See oligi!'' ütles Ron rõõmsalt Naomi vastuse peale. Ron hakkas seda otsima. Ta ei olnud kindel, mille alt seda otsida. Ta leidis alguses selle Fantastilised Elukad Ja Kust Neid Leida. Igaksjuhuks võttis selle ka. Siis hakkas ta seda teist otsima.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyLaup Juul 06 2013, 23:54

Ry oli natsa kurb kui tema vastus oli vale.Aga kui Ron hakkas seda Naomi 't teate küll millise pilguga hakkas Rydel mõtlema ,et äkki peaks siit ära minema.Talle meeldis Ron.Poiss oli ju tore,sõbralik,armas ja veidi häbelik.Aga see Naomi....tema peale eivtahtnud tüdruk mõldagi niimoodi mõtiskledes otsis. ta raamatut edasi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? EmptyPüh Juul 07 2013, 11:19

Naomi oli rõõmus, et poisil raamat meenus. Siis vaatas ta Rydelli ja ausalt öeldes, hakkas tal tüdrukust isegi kahju. Ta vaatas korra kõige alumisse riiulisse ja leidis sealt ühe ennustamise raamatu. Cho rabas selle ning lausus siis: "Ma lähen istun seal," viipas Naomi ühe tühja laua poole. "Hakkan natuke seda raamatut lugema," naeratas ta klassikaaslastele. Seejärel kõmpis ta veidikese kurvalt laua juurde ning istus selle taha. Ta avas raamatu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis raamatut ma otsisingi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis raamatut ma otsisingi?   Mis raamatut ma otsisingi? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis raamatut ma otsisingi?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kümme raamatut
» Loeme raamatut
» Lugedes raamatut siseõues

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: