Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kitsas koridor - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kitsas koridor - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kitsas koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kitsas koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kitsas koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kitsas koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kitsas koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kitsas koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kitsas koridor - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kitsas koridor

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:43

"Oled niii kindel?" küsis Jack, kergelt muiates. "Nagu näiteks milles?" tahtis Jack tüdruku arvamust teada.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:45

Isis kehitas õlgu "Peaks ta käst küsima?" arvas ta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:47

"Eks sa tee proovi. Mina ei taha riskida vastu vahtimist saamisega," lausus Jack. Võib-olla oleks küsimus Cathy't kuidagi solvanud või midag? Igatahes ei oleks olnud eriti tark minna Jack'il Cathy'lt vastust nõudma.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:49

"No, jah ma vaatan võib-olla küsin võib-olla mitte." arvas Isis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:50

"Ütle siis mulle ka," lausus Jack. Teda juba täitsa huvitas, mis Catherine'i vastuseks võis olla.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:52

"Eks ma ütlen kui ma küsin." arvas Isis naeratades "Mis kell ültse on?" küsis Isis äkki kuna tal endal kella polnud "Oih, vabantust ma pillasin so jakki ennem maha." ütles Isis unustades oma eelmise küsimuse ja hüppas aknalaulat maha, et jakk üles võtta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:55

Jack kehitas tüdruku esimese küsimuse peale taas õlgu. Ka temal polnud hetkel kella käepärast. Kuid ilmselt oli õhtu. "Ära vabanda," lausus Jack juba mitmendat korda sel päeval.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:56

Isis muigas kui ta jakki Jack'ile ulatas. "Sul õdesid vendi on?" küsis Isis äkki.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:00

Jack võttis jaki vastu ning viskas selle hooletult aknalauale. Hetkel polnud tal külm, vaid vastupidi, päris soe oli. Küsimuse peale Jack hetkeks kohkus, kuid raputas siis pead. "Ei ole," vastas ta juba kindlamalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:03

Isis noogutas Jack'i vastuse peale aeglaselt. Tüdruk vaatas tükk aega poissi halleidesse silmilmadesse teadmata mida võiks veel rääkida või küsida. Ta mõistis äkki mida teeb ja keeras pea ära vaatates tühja koridori ja õhetas näost kergelt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:06

"Mis on? Punastad või?" küsis Jack, nähes silmanurgast Isis'e liikumist ning pöördudes hetk hiljem tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:08

Isis muigas "Natuke jah." ütles ta naeratades uuesti Jack'ile otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:09

"Miks? Kui küsida tohib," tahtis Jack teada. Ta vaatas kergelt irvitades Isis'e poole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:12

"Ma ei tea ise ka.." ütles Isis naerdes kuigi ta teadis väga hästi miks? aga ta arvas, et selle peale hakkab Jack rautselt naerma või teeb midagi taolist. Jälle üks tema totratest oletustest. Isis vaatas mõtlikult põrandale ja milegi pärast meenus talle ema kes oli ütlend talle korduvalt enne surma sic amo tu,, aga Isis ei teadnud ikka veel mida see tähendas ja mis keeles see oli, aga milegi pärast tuli see nüüd nii ebasobival hetkel talle meelde. Ta püüdis pead mõtetest tühjendada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:10

"Olgu siis. Sa ei pea ütlema, kui ei taha," lausus Jack vastusega leppides. Tegelikult ta ei uskunud Isis'e vastust, kuid poiss ei näidanud seda välja.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:12

"Olgu, aga võiksime, siis millestki muust rääkida?" küsis Isis mõtetest ärgates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:17

"Mhm..," mõmises poiss. Talle tundus, et tüdruk varjas tema eest midagi, kuid ta ei suutnud mõista, miks ja mida. Vähemalt poisi arust olid nad ikkagi üsna lähedased sõbrad ju. Siiski otsustas Jack selle teema sinnapaika jätta. Tema pea valutas endiselt ning see ei lasknud tal eriti selgelt mõelda. "Kuule, vaata su sünnipäev, eks. Kas ma tegin midagi, mida ma poleks tohtinud teha?" küsis Jack siis, üsna mitmel põhjusel. Ka jättis ta mainimata, et ei mäletanud peost suurt midagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:22

"Hm, sõltub mida sa silmas pead." arvas Isis "Minu arust oli sünnipäev tore." lisas Isis "Aga ma käitusin purjus olles nagu ei tea kes." ütles Isis püüdes meenutada mida Jack võis valesti teha. "Sina ei teinud vist midagi mida teha poleks tohtinud." arvas Isis jätkuvalt meenutades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:24

"Sa olid purjus?" küsis Jack irvitades. Ta ei mäletanud, et kõik nii palju jõid.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:29

"Sina, Cathy ja mina olime purjus." ütles Isis muiates "Mina sain esimesena kaineks, kohe pärast sed..." Isis jätis lause punastades poolikuks ja jätkas teise koha pealt "Ma kukusin järve ja sain kaineks Cathy hüppas sinna ise ja..." Isis mõtles hetke "...sinu peal pidin ma loitsu kasutama, et sa järve läheksid, sest sa keeldusid magama minemast, järve hüppamast ja oma pudelite loovutmisest." lõpetas Isis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:32

Jack tegi grimassi. "Järelikult oli mul lõbus ning sina tahtsid kogu lõbu ära rikkuda," lausus Jack. Midagi sellist oli talle meenunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:34

Catherine oli tagasi tulnud. Ta astus nurga tagant välja, ise valjusti rääkides: "Mida ma ikka seal üksinda passin eks? Ainult et keegi võiks ju ikkagi mind tähele panna.." Ta polnud arvestanud Isise ja Jackiga, kes ikka veel seal olid. Kui tüdruk oli viimaseid märganud, ehmus ta natuke.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:35

Jack vahtis Cathy't üsna juhmi näoga. "Sa räägid nüüd iseendaga?" küsis Jack kergelt irvitades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:36

"Noh, arvestades sellega, et aeg oli hiline ja kui ma sind üksi oma pudelitega järve äärde oleks jätnud oleks keegi võinud McGonagall või keegi teine sulle peale sattuda." ütles Isis natuke pahuralt. "Ja pealegi see oli Cathy mõte algselt." pomises Isis rohkem oma ette meenutades kuidas Cathy oli tahtnus võiõlle pudeleid õhku lasta.
Isis unustas Jack'i peale pahane olla ja itsitas natuke."Hey Cathy." ütles ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:39

"Hei jah." Seejärel teatas Cathy Jackile: "Tegelikult ma räägin tihti endaga, lihtsalt ma eelistan selle enda teada jätta."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kitsas koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kitsas koridor   Kitsas koridor - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kitsas koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ikka koridor
» Kuuenda korruse koridor
» Maa-alune koridor
» Maa-alune koridor
» Pikk koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: