Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Istumas ja rääkimas

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:38

Isis'e pea vajus kergelt norgu. Kuulates mida kõike Becca rääkis, tema arust oli tüdrukul selline õigus taga, et ta oleks parema meelega lihtsalt ära kadunud, kuigi ta ei teadnud miks ta seda tahtis? Võib-olla selle pärast, et ta oli jälle kõik valesti teinud. Absoluutselt kõik, kujutledes Jack'i käitumist valesti ette nagu alati. Tema mõtetes käitus poiss hoopis testmoodi, aga see oli ainult tema mõtetes mis ei olnud ligilähedaedki päris Jack'il olemusele.
Tegelikult, ei saanud ta enam aru mida kuratit ta mõtles ning istus lihtsalt vaikides puu all.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:41

Olles oma sõnad välja öelnud, hakkas Beck juba kahetsema. Ta vaatas Isis'e poole, kes veel rohkem norus paistis olevat. "Anna andeks," lausus Becca vaikselt Isis'ele, võibolla oli ta oma õiguse taga nõudmisega liiale läinud. Ta ilmselt toppis oma nina võõrastesse asjadesse.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:59

"Sa arvad, et sa tead kõike," lausus Jack nüüd, Rebecca poole pöördudes, veidi põlgavalt. "Ja ma poleks seda sinust uskunud," lisas poiss tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:44

Rebecca vahtis endiselt Jack'i. Ta oli oma sõnadega isegi ennast üllatanud, seega ei teinud ta poisi sõnadest väljagi. "On palju asju, mida sa minust ei tea, aga see pole tähtis," lausus tüdruk väärikalt. "Aga sul oleks ükskord aeg mõtlema hakata," lisas ta poisile.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:50

Isis oli vait ja vaatas sõnatult korda mööda Jack'ile ja siis Rebecca'le otsa.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:54

"See pole sinu asi," kehitas Jack õlgu. Ta polnud siiani aru saanud, miks Rebecca sellega üldse tegeles. Hetkeks vaatas poiss mõtlikult Isis'e poole. Ilmselt polnud ta mõistnud ka, milleks Isis'ele kogu seda asja vaja oli.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:59

Isis ei saanud aru miks ta alti kõik perse keeras. Oleks ta puu all edasi olnud ja vait jäänud, poleks Jack sellest teada saanudki. Ei, oleks küll. sisitas üks Isis'e mõtte ta peas vastu ning tüdruk tundis ennast hulluna.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:11

Nüüd tõusis Becca samuti püsti. See olukord hakkas piinlikuks minema ning tüdrukul polnud seal just kõige meeldivam olla. "Kas te tahate,et ma teid omavahele jätaks?" küsis ta siis, surudes alla kerget muiet. "Äkki suudate siis ilma minuta asjad selgeks rääkida?" pakkus neiu. Paistis, et tema ainult segas neid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:22

"Sa ei pea ära minema..," lausus Jack. Kuigi ta ei teadnud, miks oleks Beck ka jääma pidanud. Tal polnud ühtegi mõtet, millest nad oleksid kolmekesi pidanud rääkima ja samas ei tahtnud poiss enam vaielda.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:25

"Meil pole midagi oma vahel rääkida sa ei pea ära minema." pomises Isis Becca'le.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:28

"Ja te ei kavatsegi ära leppida?" küsis Becca samuti pomisedes Isis'elt. "Sa ei taha temalt endalt midagi küsida või talle otse öelda, mida temast arvad?" küsis Beck vaikselt Isis'elt. Sest sel juhul poleks Becca seal olema pidanud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:33

Isis'e ilme oli piinatud. "Vaata mida ma juba teinud olen." ütles ta ennast haletsevalt, nagu alati. "Ma ei taha..." pomises ta, mida ta oleks pidanud küsima? Mitte midagi! Kui Jack tahab siis räägi ise, Isis oli enda peale liiga vihane ning samas ka haletses ennast ja vihkas ennast selle haletsemise pärast, et parema meelega oleks kellegi maha löönud.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:35

"Isis..," lausus Becca veidi murelikult pilgul. "Isis, palun vabandust, see on kõik minu süü," lausus ta vaikselt, mis oli ainult mõeldud Isis'ele. "Ma poleks üldse pidanud seda ideed välja pakkuma," lausus Beck kahetsevalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:37

"Ei ole." ütles Isis "Ma oleks lihtsalt vait pidanud olema või lossi jääma." oli ta kindel. "Ja mina ainult kiitsin takka." lisas ta, kui ta poleks nõustunud või pigem öelnud, et tal on suva siis poleks Becca ka Jack'i küsimustega pommitama hakkanud.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyPüh Aug 14 2011, 22:43

"Aga ma ei taha, et te minu pärast tülis olete," lausus Becca endiselt alla andmata. "Ma lähen lossi," lausus ta siis kõvemini.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyEsm Aug 15 2011, 20:40

"Mina ka," lausus Jack ning pöördus lossi poole.

OT: Teema jäi seisma, mõtlesin et lahkun Very Happy .
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 EmptyEsm Aug 15 2011, 20:46

OT: Okey, ma tõmban ka siis mingiaeg uttu. Very Happy

Isis tõusis mingi ajapärast püsti silmad vesisemad kui ennem. "Ma olen loll." pomises ta ebamääraselt, "Tsau." pomises ta Beccale ning vantsis tusaselt lossi poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Istumas ja rääkimas
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Jackiga rääkimas .
» Meganiga rääkimas.
» Aknalaual istumas
» Tribüünil istumas
» Aknalaual istumas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: