Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Istumas ja rääkimas

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:17

Nüüd oleks Nigra oma peidupaikast välja tahtnud tormata ja ise rääkimine üle võtta, kuid ta jäi paigale, muududes selle asemel lihtsalt inimeseks, ta süsimustad juuksed olid peaaegu sama hea maskeering nagu ta kasukas.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:21

"Jack, ta ei saatnud mind," vastas Becca, see oli tegelikult ju tõsi. "Ta ei teagi, et ma seda küsin..," leiutas Becca. "Või noh...," ei teadnud Becca, mida öelda või mida teha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:28

"Tead? Ma kahtlen selles," lausus Jack. "Sa võid talle edasi öelda, et see käik oli hale," lisas poiss. Siiski ta oletas, et Becca Isis'ele nii ei ütle.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:30

"Ei olnud hale." kostis puu all lamav Isis kes ei suutnud enam vait olla nördinult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:33

"Mida värki?" nõudis Jack ning tõusis püsti. Nüüd, hääle suunas vaadates, oli loomulikult märgata puu all Isis't. "Ei, tõesti, geniaalne," lausus Jack sarkastiliselt tüdrukute poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:34

"Sa saad kõigest valesti aru." teatas Isis enesekindalt. "Mina ei saatnud Beccat seda küsima, aga kas puu all magamine on keelatud?"
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:35

"Oligi, niikaua kuni sina selle ära rikkusid," pomises Rebecca vihaselt. Jack llihtsalt ei võinud küsimustele vastata, vaid pidi kohe kõik ära rikkuma. Isis'e jutu peale Beck noogutas. Puu all lamamine polnud keelatud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:37

"Ei, hoopis liigagi hästi saan aru," lausus Jack. "Sa kuulasid ju tervet vestlust pealt?" lausus ta, justkui oodates et Isis vastu vaidleks. "Selles kogu mõte ju oligi?" lasi poiss edasi. "Lihtsalt uskumatu," pööritas Jack silmi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:39

"Ei!" ütles Isis püsti hüpates "Tegelikult tulime me Beccaga sind otsima, aga siis väsisime ära ja ma jäi puu alla magama." leiutas Isis "Noh, olgu ma kuulsin pealt, aga vahet pole ju? Becca oleks mulle ikka..." Isis jäi vait, äkki Becca ei oleks rääkinud?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:42

"Näed, sa kavatsesid valetada ka veel..," lausus Jack. Kõik oli üsna selge. "Vahet pole? Midaiganes," lausus Jack pead raputades. Tema arust oli vahe suur.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:43

"Muidugi ma oleks rääkinud Isis'ele meie vestlusest," lausus Becca. "Kuidas sa ise selle peale ei tulnud?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:44

"Ei, kavatsenud." ütles Isis upuva inimese häälega, tal polnud enam millestki kinni võtta "Ma ei valeta sulle kunagi." teatas ta siis seistes seal täiesti ahastuses mida ta veel ütlema peaks? Äkki lihtsalt vati jääma, enne kui ta jutt veel hullumeelsemaks läheb? Nõutult noogutas ta lihtsalt sellepeale misa Becca ütles.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:48

"Ei valeta?" nõudis Jack irvitades. Mida oli tähendanud siis kogu see jutt jalutamisest ja puu alla magama jäämisest? "Miks sa ise minult neid asju küsida ei võinud?" esitas Jack siis küsimuse. "Ei julgenud?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:49

Isis oli lihtsalt vait, jah ei julgenud, aga ta ei tahtnud mingi arpüks olla. Lõppuks peale vaikimist istus tüdruk puu alla. "Ei julgenud." kordas ta poisi viimast küsimust, kuid esitas selle vastusena.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:51

"Ei julgenud?" kordas Jack, taaskord küsimusena. "Miks?" küsis ta. Endaarust polnud ta nii jube, et temalt lihtsalt küsida ei võinud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:53

"Esiteks, ma ei tahtnud sulle närvidele käia, Teiseks, ei esita tüdrukud just tihi nii otsekoheseid küsimusi." lausus Isis püüdlikult ühte puu oksa vaatates ning lõi siis peaga vastu puud, Krt kui loll olla võis?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:55

"Sulle teadmiseks, ma eelistaks otsekohesust iga kell valetamisele," lausus Jack tõsiselt. "Ja sa ei tahtnud mulle närvidele käia. Sellepärast saatsid kellegi teise mulle närvidele käima, normaalne," noogutas Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:55

OT: Mis juhtuks, kui Annie ühineks?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:56

OT: Kes teab, Jack plaanis küll kohe minema minna, aga jah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:57

OT: Kas Isis, Rebecca lubate mul ühineda?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyLaup Aug 13 2011, 23:57

"Mina ei saatnud!" ütles Isis muutudes näost veel kahvatumaks kui ta oli, kas poisile see üldse kohale hakkab jõudma? "Ja sulle teadmiseks, et isegi kui ma olen üritanud valetada pole ma sulle kunagi valetanud." pomises ta siis lisaks, ta ei osanud kellekile valetada ja sellepärast ka tavaliselt ei üritanud seda.

OT: Ma ei tea, see pidi vist mingi era teema olema..
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 00:00

"No hea teada," lausus Jack toonil, nagu see poleks teda üldse huvitanud.

OT: Pidid, aga see teema on suht läbi juba ju?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 00:00

OT: Heaküll
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 00:02

OT: Kui Beccal selle vastu midagi ei ole siis võib ühineda küll...

Isis lihtsalt jõllitas seda oksa oma peakohal edasi. "See oli hale." nõustus ta siis asjaga mis puututas hoopis teist teemat, nõustudes lõppuks sellega mis Jack ennem oli öelnud.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:26

OT: Becca'l pole midagi selle vastu, võib ühineda küll.

Rebecca lihtsalt istus pingil edasi, hoolimata sellest et Jack püsti oli tõusnud ning Isis puu all istus. Millegipärast tundis ta ennast veidi üleliigsena. Nagu viies ratas vankri all. Isis'el ja Jack'il olid oma teemad ning Becca ei tahtnud nende vaidlusele vahele segada. Äkki suudavad nad ise olukorra ära lahendada, nii et kõik korras oleks?
Kui Isis aga oma lause kuuldavale tõi, raputas Rebecca vaikselt pead. Tüdruk oleks nagu alla kavatsenud anda. Rebecca aga seda ei mõistnud. "See EI olnud hale!" hüüdis Becca lõpuks vahele segades ning oma kohalolekust märku andes. "Miks sa aru ei saa, Jack?" nõudis ta nüüd poisilt. "Sa ei anna kunagi kellelegi ausaid vastuseid, sa ei tee isegi välja!" seletas Beck. "Kas temast on nii hale tahta seda kõike teada? Ei! Sa võiksid ju lõpetada teesklemise, nagu see sulle korda ei läheks," jätkas tüdruk.
"Ja sina," pöördus ta Isis'e poole, veidi sõijakamalt, kui ta oleks tahtnud, "sina ära nõustu kõigega, mida Jack suust välja ajab!"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas ja rääkimas    Istumas ja rääkimas  - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Istumas ja rääkimas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jackiga rääkimas .
» Meganiga rääkimas.
» Aknalaual istumas
» Tribüünil istumas
» Aknalaual istumas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: