Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tribüünil istumas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tribüünil istumas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tribüünil istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tribüünil istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tribüünil istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tribüünil istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tribüünil istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tribüünil istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tribüünil istumas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tribüünil istumas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:35

Alexa oli koolile ringi peale teinud ning jõudnud lõpuks mingi imeliku suure väljakuni. Kuna õues oli pime, siis ei näinud ta väljakul maas olevaid staadioni jooni ega väravaposte. Ta lihtsalt ei vaadanud üles taeva poole. Tüdruk nägi siiski tribüüne ning võttis suuna nende poole. Väljakul oli vaikne, ilmselt kuna oli õhtu ja väljas oli külm. Lex võttis tribüünidel istet, mis polnud kuigi hea mõte. Seal oli lihtsalt külm vaikselt istuda. Ka riided polnud neiul seljas just kõige soojemad. Kampsun, teksad ja kontsaga saapad, nagu ikka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:41

Jack kõndis, käed taskus ja pilk maas, risti üle lendluudpalli väljaku. Ta oli teel tagasi lossi. Õues oli pime ning see oli kõige otsem tee, vist. Möödudes tribüünidest märkas ta silmanurgast mingit blondiini. "Tervitus," lausus poiss Alexa'le, jäädes tribüüni ette seisma.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:44

"Hei, Jack," lausus Alexa elavnedes. Jube tüütu oli seal üksi istuda, nüüd oli vähemalt olemas seltskond. Tüdruk tõusis püsti ning kõndis esimese toolirea juurde, võttes Jack'i ees oleval istmel istet. Tribüünid olid väljakust kõrgemal, seega istus Alexa Jack'ist kõrgemal, aga siiski tema ees, vms. "Mis sind siia toob?" küsis ta poisilt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:47

"Ma mõtlesin tegelt lossi minna," lausus Jack. Lendluudpalli väljakule tal nagu asja polnud. "Ja sa ise?" küsis ta tüdrukut silmitsedes. Üksi väljaku tribüünidel istumine ei tundunud üldse ahvatleva tegevusena.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:50

"Mina jalutasin, ja leidsin selle väljaku siin," lausus Alexa ringi vaadates. "Aga ma pole veel päris täpselt aru saanud, misasi see olla tahab. Miks siin need tribüünid on? See on lihtsalt mingi muruplats," lausus Lex mõtlikult. Siis suunas ta oma pilgu tagasi Jack'ile. "Kavatsed sa ikka lossi minna?" küsis neiu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:53

"See siin?" küsis Jack irvitades. "On lendluudpalli väljak," lausus poiss. "Ma oletan, et sa tead, mis lendluudpall on," lisas ta nagu muuseas. Seda seletama polnud vist mõtet hakata. "Hetkel mitte," lausus Jack küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:57

"Muidugi ma tean, misasi on lendluudpall," lausus Alexa silmi pööritades. "Sa mängid ka," lisas ta, see oli fakt. "Ja mul pole lendluudpalli vastu midagi, mängida ma ei oska, aga kaasa võin elada küll," lausus tüdruk lisaks. Jack'i vastuse peale vaatas ta poisile otsa. "Kas ma julgen oletada, et sa mõtlesid ümber minu pärast?" küsis ta särades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 21:59

Jack muigas tüdruku sõnade peale. Üsna ilmselge, mis puudutas lendluudpalli. "Sinu pärast?" kordas poiss ning mõtles hetke. "Ära looda, hakkad endast veel liiga palju arvama. Lossis pole lihtsalt midagi teha?" pakkus Jack.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:03

"Muidugi pole lossis midagi teha," lausus Alexa nõustudes. "Mina olen ju siin," oli tüdruku põhjenduseks. "Aga tore, et sa sellest aru saad," lisas neiu. Lex sikutas korraks oma kampsuni varrukaid pikemaks ning peitis oma sõrmed nende sisse. Nii oli veidigi soojem.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:07

"Nii on," lausus Jack noogutades. Mitte et ta oleks Alexa'ga nõustunud, pigem niisama. "Sa ise ei taha lossi minna? Sul on külm," arvas Jack, Alexa poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:10

Alexa lihtsalt säras edasi. "Natuke külm on," noogutas ta. "Kuid pole hullu," arvas tüdruk, "elab üle." Siiski tõusis ta istmelt püsti ning seisis tribüüni ääre peale. Natuke oleks vaja ennast liigutada, saaks ehk sooja ka. " Kuule, mees, aita alla," lausus Alexa. Kontsadega oleks hüpata olnud liiga riskantne.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:14

Jack irvitas selle peale, kuid astus siiski lähemale. "Mida sa ronisid sinna, kui alla ei saa?" küsis poiss. Ennem võiks mõelda ka.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:16

"Alla saab sealt," lausus Alexa, näidates tribüünidele minemise kohta. "Aga siit saab otsem," lisas tüdruk, miks tema sealt kavatses alla hüpata. "No oled mees või ei ole?" nõudis tüdruk siis tõsisemalt, mõõtes silmadega kaugust maaga.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:19

"Sa julged selles kahelda?" irvitas Jack edasi ning astus veel lähemale. "Hüppa," lausus ta siis tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:27

"Ei hüppa!" teatas Alexa. Ta ei julgenud. "Anna käsi," lausus ta siis, taaskord tõsiselt. Ta võttis Jack'i väljasirutatud käest kinni ning lihtsalt astus maha. Imekombel suutiski ta kahele jalale maanduda. Korraks kaotas ta küll tasakaalu, kuid selleks ju Jack seal olemas oligi. Poisile toetudes sai tüdruk tasakaalu tagasi ning ta vaatas platsil korraks ringi. "Siin on nii palju tühja maad," lausus Alexa. "Teeme lõkke," lisas neiu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyKolm Okt 19 2011, 22:32

"Ei tee," lausus Jack, ise endiselt irvitades. "Kuskohast sellised mõtted üldse tulevad?" ei saanud ta pihta. "Blondiin, see on lendluudpalli väljak," lausus ta. "Lõket teed mujal," lisas Jack muige saatel.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 17:31

Alexa oli juba paar sammu astunud, kuid jäi siis Jack'i sõnade peale seisma, käed puusas. "Nüüd lõi sinus koolivanem välja, mis?" küsis Alexa sarkastiliselt, kuid ei kavatsenud alla anda. "Sa ei taha siia lõket teha ainult selle pärast, et see on lendluudpalli väljak," arvas neiu. Puhtalt tema arvamus. "Aga mul on külm," teatas Lexi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 21:57

"Pane teinekord rohkem riideid selga, oleks mõistlik," lausus Jack Alexa poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:04

"Võtan teadmiseks," lausus Alexa. "Tead, ma pole pärit kiviajast," lausus neiu siis ning kõndis Jack'ist veidi eemale, leides hea koha keset väljakut. Siis võttis ta välja võlukepi. "Kui ma ütlesin lõke, siis mitte mugude moodi," lisas Lex. Ta tegi ühe keerulise võlukepiliigutuse ning hetke pärast põles valitud kohas siniste leekidega lõke. "Ära muretse, see ei kahjusta väljaku pinda," lisas Alexa särades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:19

"Polegi pärit kiviajast?" lausus Jack irooniliselt. Siiski pööras ta ennast ka ümber ning kõndis Alexa'le järele. "Jah, muljetavaldav," lisas poiss samal toonil, kui Alexa tule esile nõidus.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:23

"Miks selline sarkastiline toon?" küsis Alexa rahulikult Jack'i silmitsedes. Siiski oli tüdruk järgmisel hetkel juba sinise lõkke ääres istet võtnud. "Nii on tõesti palju soojem, ma olen tark," ei saanud jätta Alexa ennast kiitmata. "Kas sa ühined minuga?" küsis ta siis huvitult Jack'i käest. Poisi enda otsus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:30

Jack kehitas õlgu, korraks väljakul ringi vaadates. "Mida muud mul ikka teha oleks?" ei teadnud poiss, seega astus ta tulele lähemale ning istus samuti kuhugi maha.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:37

"No täpselt," lausus Alexa. "Lossi ei saa minna, mina olen siin," lisas tüdruk eelnenud vestlust meelde tuletades. "Ja nüüd on siin ka soe, mida muud veel tahta?" küsis Alexa. "Minuga pole küll nii lõbus, kui Tyler'iga," arvas Alexa. "Minuga sa juua ei saa. Kuigi sa tahaksid seda eks?" arvas Lexi naeratades. Ta lihtsalt polnud eriti alkoholi lembene.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:42

"Miks sa nii arvad?" küsis Jack muigega. "Jääb mulje, nagu ma alati jooks," lausus poiss. Ei vastanud tõele. "Aga Tyler'iga on lõbusam. Raudselt," lisas Jack.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas EmptyNelj Okt 20 2011, 22:46

"Ma arvasin, et te olete tülis?" küsis Alexa, üle tule Jack'i poole vaadates. "Leppisite ära?" oli järgmine küsimus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tribüünil istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tribüünil istumas   Tribüünil istumas Empty

Tagasi üles Go down
 
Tribüünil istumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aknalaual istumas
» Aknalaual istumas
» Istumas ja rääkimas
» Istumas ja igavlemas
» Koridoris istumas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: